Jump to content
PirateClub.hu

Bleach


Grimmjow01
 Share

Recommended Posts

  • Replies 998
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hosszú hosszú idő után ismét bővült egy albummal a "kis képtárunk" ;) Remélem elnyeri tetszésetek!

 

Továbbá: A mai rész is mekkora volt mááááár :blink: Végre kiderült, hogy melyik a Senbonzakura. Nem éppen ilyenre számítottam mondjuk :lol: De persze, hogy sárgácska megint megy hősködni... :lol:<_<

Link to comment
Share on other sites

Mi a címe annak a képtárnak?

 

Honnan tudok kis méretű (kb. 50-60 megás) részeket leszedni? Nyelv mindegy, ha felirat van. Olvasni még nem felejtettem el :) Azért kell kis méretű, mert ritka gyenge a netem (le van korlátozva 15-20kb/s-el tudok letölteni) és nem akarom a fél életemet kihagyni napi pár rész miatt. :D

Link to comment
Share on other sites

Eddig Videoplayerről szedtem, de lassan elfogynak onnan. Kb. 70-ig vannak fennt, szóval nem ártana új forrást találni ;) A minőség nekem nem lenne fontos, a kis felbontású cuccok is megteszik. Azért, ha valaki tud egy biztos forrást ilyen kis méretű fájlokkal, az írjon!

Köszi a linket! :)

Link to comment
Share on other sites

Srácok könyörgöm valahogy jelezzétek már, hogy spoilereztek, nem mindenki olvassa a mangát (pl. én...) és így is akaratlanul beleolvastam abba, amiket írtok :S :( :(

Mellesleg hoztam a köv részek címeit...

233. "Zangetsu Becomes an Enemy" "Teki to natta Zangetsu"

234. "Renji Surprised?! The Two Zabimaru" "Renji kyougaku!? Futari no Zabimaru"

235. "Clash! Hisagi vs. Kazeshini" "Gekitotsu! Hisagi vs Kazeshini"

236. "Release! The New Getsuga Tensh?" "Hanate! Arata naru Getsuga Tensh?"

Link to comment
Share on other sites

Az utolsó rész a 232-rész most normális volt és érdemes megnézni. Eddig nem voltak normális részek, de ez már jónak látszik főleg az előzetes amibe Ichigo saját zanpaktou-ja ellen harcol. :D

Link to comment
Share on other sites

Sajnálatos eseménye a manga kimaradása, dehát ez van <_< Engem a 234. és 236. rész érdekel leginkább :rolleyes:;) Amúgy most lehet, hogy tiszta hülyeség amit mondok, de Yamamoto tájcsó botja tök ugyan olyan, mint a Dragon Ball-ba Zseniális Teknősé :lol: :lol: :lol: Nyugtassatok meg, hogy annyira nem vagyok hülye, légyszi:D

Link to comment
Share on other sites

Bár magánvélemény, és nem örülök neki, hogy pont a legizgalmasabb résznél hagyták félbe, de szerintem ezek eddig a legszínvonalasabb filler részek, akár még külön sorozatnak is elmenne :D Valahogy az eddigi fillereknél ( kivéve talán az Amagai taichosak) mindíg meguntam az egészet mert vackok voltak de itt mégis izgalmas a történet és mintha a rajzolás is sokkal jobb lenne.

Link to comment
Share on other sites

Egyetértek de úgy tudom, hogy már csak 5 rész lesz belőle... Én az Amagai-os fillert sem szerettem :lol: Amúgy igen, a legutóbbi résznél én is felfedeztem, hogy valami nem stimmel a rajzolással. olyan....sokkal színesebb vagy nem tudom... :) Jahh, amúgy nem vagy hülye Grimmjow01 némi kis hasonlóság valóban van 2ejük botja között ;)

Link to comment
Share on other sites

Sikerült végignéznem a sorozatot. Eddig ezek tűnnek a legjobb fillereknek, Zangetsu és Ichigo harca komoly lesz :) Minden tekintetben eddig ezek a legjobbak. Csak tartson ki ez a lendület :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...