Jump to content
PirateClub.hu

A legidiótább szöveg amit egy (rajz)filmben hallottál


fatime_
 Share

Recommended Posts

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Egy nagyon béna Garfield mesét néztünk haverral...csak úgy lazítás képpen. A címe: Garfield és a valós világ, asszem!

Na van egy rész, hogy Garfield átmegy a valódi világba és mindenki keresi, meg szomorú...kétségbe vannak esve, hogy most mi lesz, hiszen a sztár eltűnt, félnek, hogy vége a sikerüknek. Ekkor beszól Nermal:

"-Miért, és én mi vagyok? MÁJKRÉM?????"

De, most ilyen létezik...kétszer is visszapörgettük, majd kiléptünk és töröltük a mesét...

Link to comment
Share on other sites

A tűz,víz,föld,szél,és szív valamijéből én vagyok a Bolygó kapitánya! XD

Ez valami mesében volt régen,de nem emélszem nagyon már. :)

 

"Egyesített hatalmatokból én vagyok a bolygó kapitánya" :P

 

Nekem az összes Jim Carrey filmszöveg.. Még egy egyszerű szóból is kihozza a tökéletest "bi i é jútiful" (Minden6ó)

 

"Hajó napló figyelem! a 23,9et egy tizedessel kerekítsük FEEEL, küldetésünk célja, hogy meg mentsünk egy ősi állatfajt a teljes kihalásTÓÓÓL. Ha mág egy feketelyukat is kell majd vágnom az univerzumra MEGTALÁLOM URAAAAM. tütütütütütütüüüü" (Ace V)

 

"Ez a toll pi pi pi pi pi..." "kék a toll ez a rohadt toll kék!" (Hantaboy)

 

de ezek persze angolul a legjobbak :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

én mondjuk South Parkon is rengeteget szoktam röhögni xd Cartman beszólásai k*rva nagyok szerintem :'D

"Figyelj baszki, mégegy ilyen ne má és esküszöm, negatív puncinak foglak hívni" ez monddjuk kedvenc, főleg amilyen hangal mondja :'D meg amikor 'Anyaaaaaaaaaaaaaaaa!-zik, az is nagyon nagy xd

"Na figyeljetek mert innentől bonyolult. Mi van ha a seggedbe kaját nyomnak? Lehet, hogy a szádon sz*rod ki?" XD

Link to comment
Share on other sites

Valami rajzfilmbe láttahaverom nem tom mi mer öccse nézted és az volt benne h valami beteg csávót vittek a kórházba a doki meg azt mondta:

-Szükségünk lesz egy E.K.G.-ra és egy E.G.G.re!!

-Mi az az E.G.G??

-Tojás! xD

istenem mennyi beteg ember

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...