Jump to content
PirateClub.hu

Csináljunk saját filmet


cerh2
 Share

Recommended Posts

  • Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Összefoglalná veleki, hogy mk történt az eddigi 6 oldalon? Mert tegnapóta nem néztem ide, és nem akarok annyit visszaolvasni.

 

Igazábó semmi érdekes,l azon kívül, hogy nem sikerült South Park-os embert beilleszteni az Anime Stúdió-ba, megbeszéltük hogy 2 birodalom van, és milyen lesz 7 bolgyó, és kaptunk hátteret is.

Link to comment
Share on other sites

South Parkos embert simán be lehet illeszteni: import-->image bettalózod amit akarsz. Ha animálni is akarod, letrehozol egy új layert (vagy akár többet is), majd a "draw" menüben rámész a szabad rajzolásra, és szépen körberajzolod a figurát. Aztán kitörlöd a beillesztett képet, és "voila"! Ott marad az új layer, ami (ha jól rajzoltad körbe a képet) úgy néz ki mint a kép. Már csak ki kell szinezni, csontokat hozzá adni és kész.

Remélem segítettem.

Link to comment
Share on other sites

Mivel készíted az oldalt?

 

Használd a www.ucoz.com-t! Az a legjobb! Gyors, egyszerű, és nyugodtan adhatsz hozzá fórumot, meg hasonló dolgokat!

 

Dreamveawer 8-al, és nem használok ilyen "low" weboldalkészítő oldalakat :)

 

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok. Én a Sony Vegas 8-hoz értek, és ha kell valam isegitésg az összevágásban, vagy akármiben, akkor nyugodtan vegyetek fel msn-re: varadijozsef@freemail.hu

 

Sziazstok

 

cerh2:

 

Kicsit elmosódott lett a szöveg :( alig látszik :(

 

Bocsi :( Paintal csináltam, és .JPG formátumban mentettem el :(

Link to comment
Share on other sites

Na akk mivan a South Park és Die Hard 4-gyel?XD Na most vannak ötleteim:)Szal a második részben mondjuk a film közepén lenne a romantika...,és akk a film végén pedig ez a két ember összeházasodik,de ekkor betörnek a.....pl.Gradoxok :P (kitalált viziélőlények)és akk megöli a mennyaszonyt és akk lesz benne kicsi vér...És ebbe a picike jelenetbe van romantika,dráma és horror is.Még este jelentkezem ;)

 

Ui:Találtam egy honlapot,ahogy nézem látom,hogy egy picit a segítségünkre lesz:

http://www.waller.hu/

Link to comment
Share on other sites

Na akk mivan a South Park és Die Hard 4-gyel?XD Na most vannak ötleteim:)Szal a második részben mondjuk a film közepén lenne a romantika...,és akk a film végén pedig ez a két ember összeházasodik,de ekkor betörnek a.....pl.Gradoxok :P (kitalált viziélőlények)és akk megöli a mennyaszonyt és akk lesz benne kicsi vér...És ebbe a picike jelenetbe van romantika,dráma és horror is.Még este jelentkezem ;)

 

Ui:Találtam egy honlapot,ahogy nézem látom,hogy egy picit a segítségünkre lesz:

http://www.waller.hu/

 

Ehhhhh... de ez sorozat lesz.

 

És csak a sorozat legvégén fog meghalni Estelle. De Estelle és Ricsi csak a 2. részen fognak megismerkedni, nem fognak egyszerre járni :D

 

Az ötletekre nyitott vagyok, csak nem tudom hogy mi az a Die Hard :P

Link to comment
Share on other sites

az msn-t vissza igazoltam cerh2

 

lassan akkor nekiállok az első rész kidolgozásának.

üdv van Persie.

 

ja ha valamelyik két főszereplő össze jön az nem is a leg elején van hanem a 15. rész után sztem habár nem tudom mennyire hosszútávra terveztek. :D

ha az egyik főhős meghal akkor viszont a másiknak majd boszút kellene álnia és akkor ez a gyilkosság nem a sorozat vége lenne. ;)

 

ui: van Persie akkor csináljuk együtt a történést?

Link to comment
Share on other sites

Ehhhhh... de ez sorozat lesz.

 

És csak a sorozat legvégén fog meghalni Estelle. De Estelle és Ricsi csak a 2. részen fognak megismerkedni, nem fognak egyszerre járni :D

 

Az ötletekre nyitott vagyok, csak nem tudom hogy mi az a Die Hard :P

 

Áhh... megkaptam a drámát :D

Link to comment
Share on other sites

akkor csavarok rajta én is egyet... mikor a sorozat utolsó része után megy a főcím , a stáblista , akkor a legvégén lessz egy rövidke kis animáció , hogy Esmeralda vagy ki a t*köm FELÉBRED :o:o:blink:

 

kikel a sírjából ,közben esik az eső , csupa föld a csaj .

a "kamera" az ő szemszögéből mutatja , hogy a kezében tart egy képet .

villámlik , és ricsi látszik a képen :P

 

estelle ( áhá... megvan :D ) kikászálódik , és elindul :D

így is fokozzuk az izgalmat , és ha netán akarjuk majd folytatni egy következő évaddal, akkor így van honnan , és már meg is van az alapsztori hozzá :D

Link to comment
Share on other sites

És van egy tippem hogy haljon meg :P Egy bombát raktak az autómba/űrhajómba (mint amilyen az ötödik elemben volt), ami akkor robban amikor beinditjuk... és Estelle inditja be, én meg épp akkor jövök ki a házból... vaagy, elkap valami olyan betegséget, amitől 1 nap alatt 30 évet öregedik :D

Link to comment
Share on other sites

akkor csavarok rajta én is egyet... mikor a sorozat utolsó része után megy a főcím , a stáblista , akkor a legvégén lessz egy rövidke kis animáció , hogy Esmeralda vagy ki a t*köm FELÉBRED :o:o:blink:

 

kikel a sírjából ,közben esik az eső , csupa föld a csaj .

a "kamera" az ő szemszögéből mutatja , hogy a kezében tart egy képet .

villámlik , és ricsi látszik a képen :P

 

estelle ( áhá... megvan :D ) kikászálódik , és elindul :D

így is fokozzuk az izgalmat , és ha netán akarjuk majd folytatni egy következő évaddal, akkor így van honnan , és már meg is van az alapsztori hozzá :D

 

Kéremszépen, nem Esmeralda, hanem Estelle.

 

Igen, meg fog halni, de feltámad :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...