Jump to content
PirateClub.hu

Csináljunk saját filmet


cerh2
 Share

Recommended Posts

  • Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rendező: cerh2

Forgatókönyvíró(k):

Producer(ek): Ricsi Bond,

Hangmérnök(ök): Ricsi Bond,

Grafikus(ok):

Fényképezte(ék):

Vágó(k):

Egyéb ötletek: Ricsi Bond,

Közreműködtek:csgamer

Külön köszönet: Queen, www.pirateclub.hu

 

Ricsi vezetékneve lehet Corleone? :)

Ja, és lehetne majd egy mellékszereplő, aki a segíteni akarna nekünk, de amikor elmegy kémkedni egy másik bolygóra, így kinyírnák az egyik kapunál:

http://youtube.com/watch?v=1xSTG6bHjGA

Link to comment
Share on other sites

miért akarsz te a fenébe menni? :D meg miért pont én húzzalak oda? :lol::huh:

Elhúzás = Elmenés, Elfutás, Elgyaloglás, stb. :D

 

Tehát, ost mész a büdös francba :D

 

Lókötőket nem fogadunk be. :rolleyes: Főleg akkor nem ha a bevételt akarják ellopni <_<

Link to comment
Share on other sites

South Parkos embert simán be lehet illeszteni: import-->image bettalózod amit akarsz. Ha animálni is akarod, letrehozol egy új layert (vagy akár többet is), majd a "draw" menüben rámész a szabad rajzolásra, és szépen körberajzolod a figurát. Aztán kitörlöd a beillesztett képet, és "voila"! Ott marad az új layer, ami (ha jól rajzoltad körbe a képet) úgy néz ki mint a kép. Már csak ki kell szinezni, csontokat hozzá adni és kész.

Remélem segítettem.

 

Köszi a felvilágosítást.

Valakik segíthetnének nekem, de csak akkor, ha a karakterek meg vannak mindenkinek. Kellene nekem 1 vagy 2 ember aki a karaktereket megrajzolja (mindenhol, orrát...) és kiszínezi. Az animálás már az én dolgom lenne, csak nem birok mindent egyedül megcsinálni.

Előre is Köszönöm.

Link to comment
Share on other sites

Rendező: cerh2

Forgatókönyvíró(k): 'van Persie', Caraffa

Producer(ek): Ricsi Bond, (Felőlem)

Hangmérnök(ök): Ricsi Bond, 'cerh2'

Grafikus(ok):G-Pont, 'Robinho 11'

Fényképezte(ék): (ezt még nem tudom)

Vágó(k):'cerh2'

Egyéb ötletek: cerh2, Ricsi Bond, van Persie, G-Pont, csgamer, Colt.45, Malarki, Caraffa

Közreműködtek: Ide a magyarhangok gazdái.

Külön köszönet: Queen, www.pirateclub.hu

 

Na én asszem leírom a történetet.Elég hosszú lesz úgyhogy röviden,tömören... :lol: Na amikor felszállta az űrhajóval az űrbe,akkor egy meteormezőben kötnek ki.Az egyik meteor eltalálja az űrhajót,így kényszerleszállást kell végre hajtaniuk.Így amikor az egyik bolygó atmoszférájába érnek, a Trixik elkezdik őket üldözni.Elkapják őket,aztán börtönbe küldik 46 évre.Amikor már 2 napja vannak a dutyiban( :lol: ),egy idegen tortát küld nekik,amiben egy lézerfegyver van elrejtve.Ezzel a fegyővel elvágják az ablak rácsát és megszöknek.Aztán találkoznak azzal az idegennel aki a tortát küldte nekik.Aztán az idegen a csatornán keresztül elvezeti őket az űrhajójukhoz.Így megszöknek.Amikor a Földre érnek mindenki akit szerettek halottak voltak.Innentől asszem cerh vagy Caraffa folytatja. :P
Nekem idáig 3 oldal van kész, de Vannak jó dolgok amiket írtál úgyhogy ahogy megbeszéltük, felhasználom és így marad azthem a kettős forgató könyvírói állás. Persze, ha nem csak ennyi az ötlettár :D Naó ez csak vicc. volt ;)

 

Ricsi vezetékneve lehet Corleone? :)

Ja, és lehetne majd egy mellékszereplő, aki a segíteni akarna nekünk, de amikor elmegy kémkedni egy másik bolygóra, így kinyírnák az egyik kapunál:

Felőlem lehet Corleone, de ne velem beszéld meg --> cher2- vel. ;)

Mellékszereplő már az első részben lesznek. Nem is egy-kettő. De egyelőre csak az első részben.

Na akkor most folytathatom a munkám, mert sajna tegnap fontos koncertlátogatásom volt. :P Viszont egyelőre elküldöm a rendezőnek az edigi munkám. Csak előtte kell szereznem egy microfost workst hogy átmásoljam oda. :P Akkarom mondani Microsoft :D

Link to comment
Share on other sites

egyéb ötlethez és magyarhanghoz jelentkeznék :P

 

ha lehet. (:

Én benne vagyok mert kellenek női hangok főleg, hogy az első részben is van egy kettő mellékszereplőként.

De nem én vagyok a rendező csak a szöveg és a forgató könyv író. És így jut eszembe ha van valami megoldásuk a grafikusoknak a mozgáshoz meg mindenhez. Akkor cerh2 -vel megbeszélem és küldök egy darapkát a forgatókönyvből hogy valahogy kezdjük is el a filmet(sorozatot). :P;)

Link to comment
Share on other sites

Van már valakinek valami megoldása? Én még mindig nem tudom használni. Az túl nagy luxus lenne, hogy pontosan végmenjek minden vonalon és még a csontokat is valahogy benyomjam :(

 

Hát ott vannak a vektoros eszközök, esetleg PS-be is össze lehetne dobni valamit.

Link to comment
Share on other sites

Jobbat tok :P

Anime Studio Windows

Ezzel olyan filmet lehet csinálni mint a South Park :P

 

Hehe ez jó, gúgliba semmit sem találtam róla... <_< <_<

 

Van már valakinek valami megoldása? Én még mindig nem tudom használni. Az túl nagy luxus lenne, hogy pontosan végmenjek minden vonalon és még a csontokat is valahogy benyomjam :(

 

Hát ott vannak a vektoros eszközök, esetleg PS-be is össze lehetne dobni valamit.

 

Mondtam, hogy csak ki kellene színezni és körberajzolni a karaktereket, és én a többit megcsinálnám...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...