Jump to content
PirateClub.hu

Csináljunk saját filmet


cerh2
 Share

Recommended Posts

  • Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na vagyok is ;) Akkor Caraffa csinálhatjuk a történéseket együtt.Ööö......valamilyen ötleten gondolkozok :P Jah amikor felkel Estella a sírból(vagy mit tom én mi a neve :lol: )akkor egyet üvöltsön :lol::):P

 

Na.Néztem a gúglit, hangeffekteket kerestem.És ezt találtam:

http://hangeffekt.extra.hu/site/news.php

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. a történet elejét már én is elkezdtem de majd meglátjuk mi lesz belőle. :D

De estella én sztem nem fog meghalni csak majd azt hiszik ;) Az én történetemet majd holnap teszem közzé. Mert valamikor a történetet is kell írni :D

 

Jah majd lehet hogy megkéne beszélni egy találkát egy helyet ahol össze jöhetnénk és megbeszélhetnénk egyéb dolgokat a sorozattal kapcsolatban :P

van Persie majd msn-en kitalálhatjuk a történeteket közösen de jobb lenne személyesen hogy hogyan dolgozunk ezen ;)

felveszel msn-re a címem: tomitom47@freemail.hu

 

ja még valami hány budapesti van?

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. a történet elejét már én is elkezdtem de majd meglátjuk mi lesz belőle. :D

De estella én sztem nem fog meghalni csak majd azt hiszik ;) Az én történetemet majd holnap teszem közzé. Mert valamikor a történetet is kell írni :D

 

Jah majd lehet hogy megkéne beszélni egy találkát egy helyet ahol össze jöhetnénk és megbeszélhetnénk egyéb dolgokat a sorozattal kapcsolatban :P

 

Oké.

 

A találkárol: Személyes találkozás vagy internetes? Mert én csak az utóbbiban vennék részt.

Link to comment
Share on other sites

Gyerekek.

 

Elősször mindenképpen meg kéne találnunk a módját arra, hogy folyamatos mozgással, darabos mozgás nélkül South Parkos embereket animáljunk.

 

A forgatókönyvet is ellenőrizni kell, mert lehet hogy 1-2 jelenet technikailag megoldhatatlan... bár kétlem...

Link to comment
Share on other sites

Bejelentem, hogy kezd alakulni csak még egy két aprósaág. :D

Annyi, hogy egy új szereplő (Helena) és az öregember is nagyobb szerepet kap.

Amúgy a többiekkel mi van, még vannak? vagy csak a fórgató könyvre vártok?? mert akkor délután felteszem az első részt.

Link to comment
Share on other sites

Régebbi együtesektől kellenének zenék (számcímek) 70-es 80-as évekből ahoz a részhez amikor az öltözőben hallgatja az egyik űrhajós, de ez még az öreg meséjében van. Vagyis 1939-ben indulnak el. Amit a rendező: Cerh2 szögezet ki még a legelején.

Tehát valami zene kéne és ha lehet akkor ne elvis. :D

Az első rész kb első 10 percével megvagyok.

ui: mármint a forgatókönyvben. :P

 

szerk:

Rendező: cerh2

Forgatókönyvíró(k):

Producer(ek):

Hangmérnök(ök):

Grafikus(ok):

Fényképezte(ék):

Vágó(k):

Egyéb ötletek:

Közreműködtek:

Külön köszönet: Queen, www.pirateclub.hu

 

ide ki hova kerül. vagy ez még ráér? :D

Link to comment
Share on other sites

South Parkos embert simán be lehet illeszteni: import-->image bettalózod amit akarsz. Ha animálni is akarod, letrehozol egy új layert (vagy akár többet is), majd a "draw" menüben rámész a szabad rajzolásra, és szépen körberajzolod a figurát. Aztán kitörlöd a beillesztett képet, és "voila"! Ott marad az új layer, ami (ha jól rajzoltad körbe a képet) úgy néz ki mint a kép. Már csak ki kell szinezni, csontokat hozzá adni és kész.

Remélem segítettem.

Kipróbáltam, de ez így rohadt nehéz. Van valami egyszerűbb mód?

Link to comment
Share on other sites

 

Rendező: cerh2

Forgatókönyvíró(k):

Producer(ek):

Hangmérnök(ök):

Grafikus(ok):

Fényképezte(ék):

Vágó(k):

Egyéb ötletek:

Közreműködtek:csgamer

Külön köszönet: Queen, www.pirateclub.hu

 

Nállam ez így néz ki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Na én asszem leírom a történetet.Elég hosszú lesz úgyhogy röviden,tömören... :lol: Na amikor felszállta az űrhajóval az űrbe,akkor egy meteormezőben kötnek ki.Az egyik meteor eltalálja az űrhajót,így kényszerleszállást kell végre hajtaniuk.Így amikor az egyik bolygó atmoszférájába érnek, a Trixik elkezdik őket üldözni.Elkapják őket,aztán börtönbe küldik 46 évre.Amikor már 2 napja vannak a dutyiban( :lol: ),egy idegen tortát küld nekik,amiben egy lézerfegyver van elrejtve.Ezzel a fegyővel elvágják az ablak rácsát és megszöknek.Aztán találkoznak azzal az idegennel aki a tortát küldte nekik.Aztán az idegen a csatornán keresztül elvezeti őket az űrhajójukhoz.Így megszöknek.Amikor a Földre érnek mindenki akit szerettek halottak voltak.Innentől asszem cerh vagy Caraffa folytatja. :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...