Jump to content
PirateClub.hu

Mobil rendelés internetről!


dj bigrod
 Share

Recommended Posts

üdv én olyan gondban vagyok hogy szeretnék rendelni 1 telót n73

de nem tudom hogy az mgsm-ből jó e rendelni megbízhatóságra meg ienekre gondolok

http://www.kirakat.hu/Mobiltelefonok/kereses/arKat/44|0|0|n73

vagy itten szerintetek meik a legjobb?

(minél olcsóbb számomra annál jobb :D )

meg így neten ez lenne az első rendelésem :P

és hát aztat se nagyon vágom hogy ez hogsy müxik szal várom a válaszokat

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hát ami olyan neten hogy nem kell rögtön kifizetned, hanem pl futárszolgálattal kiküldik és csak aztán fizetsz amikor készhezkapod az árut az egész korrekt!

Én már rendeltem párszor netről, de ilyen bankkártyás fizetős dolog nállam szóba se jöhet! :)

 

 

Szerintem nyugodtan rendelhetsz, nem kell félni :)

Link to comment
Share on other sites

nekem az n73-hoz volt egy töltő, egy töltő átalakító (a régi félét az újra), egy 128 megás memkari, egy törlőkendő, egy adatkábel, egy headset, egy csuklópánt, egy cd, meg ugye a leírások

 

az ME-hez elvileg ugyan ezek vannak, azzal a különbséggel, h a memkari 2 gigás. illetve amikor bejött a forgalomba, akkor jobb füles járt hozzá, de most a nokia.com szerint ugyan az van mind a kettőhöz, szóval azt nem tudom megmondani biztosra, h milyen füles jár mellé

Link to comment
Share on other sites

Nyugodtan rendelj a netről, de nagyobb oldalakról. Amúgymeg nagyobb összegekél, lehet futáros szállítást választani és akkor fizetsz amior kimegy hozzátok a cuccal. Én is így rendeltem anno a t-mobile-tól karácsonyra vezeték nélküli készüléket.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

én a teszveszen vettem Sony Ericcson K508i-t s megérkezett pedig az eladó megtehette volna,h ne küldje a telot s ott előre kell fizetni! Tehát én megbizok az internetes vásárlásokban!

Link to comment
Share on other sites

Azért ha valaki magánszemélytől rendel, akkor inkább váűlassza az utánvételes átvételt, mert akkor biztos hogy elküldik neki a csomagot. Aztán hogy mi van benne azt már csak remélni merjük :D De a Teszvesz.hu, Vatera.hu oldalakon azért becsületes emberek szoktak árulni, meg meg is lehet nézni a visszajelzéseket hogy kinek mi volt a tapsztalata az eladóval kapcsolatban.

 

A GSM boltok, akik futárszolgálattal küldik ki a készüléket azok meg biztos hogy azt fogják postázni amit megrendeltél!

Eddig 2 telefont rendeltem így netről, eggyikkel sem volt gond! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

TrueMaster hozzászólásával egyet értek!

én most vettem egy 0 perces, kártyafüggetlen SE P1it, majdnem feleannyiba került mint a boltba (54.000,- forint) és kihozta futár, ki lett bontva megvizsgálni, hogy minden benne van-e. én a Vaterát javaslom;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...