Jump to content
PirateClub.hu

Altec Lansing 321 2.1 hangrendszer


ariaproii
 Share

Recommended Posts

Hali!

Nemrég olvastam egy sajnos 2003-as tesztet, ami több 2.1 es hangrendszert hasonlít össze.

Ő az:

http://prohardver.hu/p.php?mod=21&id=169

 

Ebben a szívmhez nőtt az Altec Lansing 321-es, amit győztesként hoztak ki, és ahhoz képest egész tetszetős az ára. Namost a problémám csak az, hogy olyan boltot nem nagyon találtam, ahol ezt még árulják. Gondolom mivel az A.L. befejzete a gyártását, ezért már a forgalmazás se megoldható.

Keresem az alternatíváját. Lehetőleg Altec Lansing-ot, mert nagyon jókat hallottam róla. Gondolom van valami ami úgymond a folytatása ennek a szériának. Nem tudja valaki, hogy melyik az?

Vagy ha valami teszttel tudtok szolgálni, ami mondjuk nemrégiben készült, azt is megköszönöm :P

üdw

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

nekem egy trust soundforce 1200 am van...

a mélynyomóban egy 20Wos cucc van,kicsit ki lett tömve hangvattával,be a ruhás szekrénybe,és igen szépen szól :P

osztálybulira is ezt szoktam vinni...

a sima hangszóróit nem tudtuk szétsztedni,de sztem fel lehetne feszíteni... ;)

sztem szépen szól,modnjuk tesóm 5.1es fadobozos geniusához képest... :( [a házunk másik végében is rezegnek az ajtók fél hangerőn(150nmes ház)]

Link to comment
Share on other sites

Nekem is Trust van (1600 P 2.1 Soundforce), de qrvára nem tetszik ahogy a mélynyomó szól! A két mellékelt kis hangfalat helyből elajándékoztam, most 3 utas Philips van rákötve.

A két hangfalat kiválóan kihajtja.

 

homa szerinted ha kitömöm vattával jobb lessz? mert most mintha berezonálna az egész cucc... fa vagy bakelit dobozban van.

Link to comment
Share on other sites

(nem nekem szól a kérdés de:) nemtom jobb lesz-e, de hang karakterisztikája megváltozik... rezonálni attól még fog... inkább csavarozni és ragasztani kellene a ládát... akkor nem fog rezonálni... ha pedig ki akarod tömni előtte nézz körül egy hangtechnikai boltban (vagy autóhifi boltban) ott jobb alternatívát fognak erre a problámára mondani....

Link to comment
Share on other sites

enyémbe egy wc papír gurigára hasonlító vmi vezeti ki a levegőt...

ja,és egy philips hangfalból lett kiszedve a hangvatta(2db hangfalból kivettem,és teletömtem)

sztem szépen szól,mondjuk lehetne jobb is...

én inkább fejhallgatóval hallagatok zenét/játszok...,hangrendszer csak akkor,ha sokáig egyedül vok otthon(rapet hallgatok,és hát ugye néha a szövegek...)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...