Jump to content
PirateClub.hu

Számitógép működési gondok,vajon miért lassú a gépem?


Recommended Posts

Azt hiszem megvan, csak én bus drivert kerestem. High Definition Audio Driver Package - KB888111, emellé a méretet nem is írja ki a listában.

A másik amit meg újraraktam és előtte leszedtem, az Realtek High Definition Audio Driver 48.24 megával. Ezt szedtem le és tettem új, meg elvileg akkor a másikat is, csak azt uninstall nélkül.

Link to comment
Share on other sites

Most raktam fel, szerintem ha jónak kellene lennie. Ha meg mégis az a gond, akkor alapba rossz(ak) a driver(ek). Tehát újabb kellene. Meg mostmár rosszul vagyok az windows telepítéstől. Így 3 nap alatt kétszer feltenni, ez valami rettenet. A mitől undorodom a legjobban 20-as toplistámban tuti benne lenne az oprendszer újratevése. De ha tudnám, hogy azzal megoldom, akkor megtenném, de szerintem nem azzal van gond.

Köszönöm szépen hogy próbáltál segíteni!

 

Szia!

Link to comment
Share on other sites

Szia !

 

Hát már elfáradtam a témában, de hátha jön egy friss erő /fórumozó/ , aki megpróbál segíteni. Most regenerálódnom kell ezen a téren, de azért ne add fel. Ilyenkor néha bejön, ha elővesszük a rendelkezésreálló doksikat, átolvassuk ismét, átnézzük a HW részt, majd átgondoljuk az egészet HW SW komplette.

 

Üdv.: Dadus

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Hy gondoltam ide írom én is a gondom mivel ez is a számítógéppel kapcsolatos és inkább nem nyitok neki új témát.

Van egy Core 2 Duo E8200 procim és mostánaban a CPU használat 50%-on van alapból úgyhogy a gép csak a gép be van kapcsolva és semmi progi nem fut.

Mit tegyek hogy visszaáljon a régi 1-2%-os kihasználtságra?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Sziasztok!

 

A minap volt egy kissebb gond a videókari driverével, ezért újratelepítettem. Azóta áll fennt az a probléma, hogy bekapcsolásnál a Windowsnak az "Üdvözöljük" képernyője elképesztően hosszan tart, 20 mp körül, előtte 5 volt. És miután betöltött, bejön az asztal átvált az alap képernyőre arra a kékre, amit "kékhalálnál" látunk, aztán vissza a sajátomra, kék, és vissza a sajátra. Ezután minden normális játékok is jól futnak, tehát nem túl egetrengető probléma de jó lenne, ha valaki tudná orvosolni, kösz előre is a helpet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...