Jump to content
PirateClub.hu

Konzol vs PC


ViiCTORiiUS
 Share

Melyiket vásárolnád?  

139 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Te mit szeretnél vagy mit tartassz el?nyben?

    • PC
      97
    • Konzol
      42
  2. 2. Ha Konzolt választod, milyet vennél?

    • Xbox 360
      69
    • PlayStation 3
      60
    • Nintendo Wii
      10
  3. 3. Ha PC-t vennél?

    • Intel + nVidia
      61
    • Amd + nVidia
      30
    • Intel + Ati
      36
    • Amd + Ati
      12


Recommended Posts

Sziasztok!

 

Érdekelne az a kérdés, hogyha lenne mondjuk 150 ezer forintotok amit ilyesmire költhetnétek, ti mit vennétek és miért?

 

Karácsony táján lehet hogy sokan szeretnének ilyesmit vásárolni hátha ssegíteni is tudunk a döntésbe.. :)

 

 

 

Én a PC vs Xbox 360 -on gondolkozok...

 

PC előny: Sokkal könnyebb irányíthatóság, nem csak játékra használható

PC hátrány: Rohamos fejlődés miatt nem könnyű lépést tartani

 

 

Xbox 360 előny: Minden játék elindul, nincs olyan hogy szaggat

Xbox 360 hátrány: Drága (PC-től is) játékok, fizetős az online játék, ha nem eredeti a game bannolnak liveról ..

 

 

ÉN: PC ; Xbox 360 ; Intel + nVidia

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Szerintem 150 ezerből simán össze lehet állítani egy olyan gépet aminek talán még jobb a szavatossága mint akármelyik konzolnak. Másrészt egy pc-re 1-2szer kell költeni míg konzolnál folyamatosan venni a game-eket és pár év után jön ki hogy árban jobban megéri pc-t venni. De ízlések és pofonok. Konzollal sincs semmi bajom de költséges a sok eredeti játék, ha meg kichippelteted a cuccost sok dolgot buksz a rajta.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

PC

 

Egyértelműen.

 

Konzolon lehet játszogatni, vkinek nem is kell másra. Mondjuk az nem is való másra :)

Nekem azért vannak fontosabb dolgok is, ha pedig játszani akarok akkor tudok a PC-n is, lehet hogy vmivel ratyibb a grafika, de az is mindig csak jobb lesz.... én nem aggódom.

 

Ja és

 

 

AMD + NVIDIA!

Link to comment
Share on other sites

Játék szempontjából a konzol mindenképpen jobb, nem kell tuningolni, mint a pc-t, amikor új játékok jönnek ki és bivalyerős gépet igényelnek.... a másik dolog az írányíthatóság, konzolon adott a feeling :)

Link to comment
Share on other sites

Konzol! a Játékélmény nagyon baba! A pc-re sokan azért szvaznak mert lehet vele netezni.... pf a mostani gépeddel is tudsz netezni... vagy nem? Akkor minek egy másik? :) Az fps tényleg egy kicsit bonyorult de én 2 óra alatt megszoktam... De gondoljatok bele... konzol ---> nincs lagg sem fpslagg

A felsoroltak közül egy Wii-t vennék... a ps3 nagyon drága és nincs csipp... a Doboz (xbox) számomra nem nyerő mert nem szeretem , nagyon sok benne a kopírozás.. és általéban az eredeti jobb a másolatnál itt ez is igaz (lásd ps)

A WII nekem bejövős.. Simán el tudnám képzelni következő konzolomnak... egyszerűen akkora élmény ...akkora fun hogy az hihetetlen.. 1x játszottam vele egy játékteremben nagyon bejön...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...