Jump to content
PirateClub.hu

Pc összekötése TV vel!


 Share

Recommended Posts

A beállításoknál van olyan hogy Force Detect. Ez a TV-t keresi meg ha nem találta magától! Nekem is csak azzal megy! Pontosan már nemtom hol van mert már rég állítottam be, és már Ati karim van... :unsure:

De szerintem a TV beállításoknál keress ilyet!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Szóval összekötöm a TV t a géppel (JÓL)

És a gépen nemtom beállítani a TV t ,nem érzékeli

Viszont a TV n hogyha bekapcsolom gépet vagy rákattintok video kártya illesztőjére akkor behullámzik

Szerintetek mi a gond és mi a megoldás ? :unsure:

 

Elvileg össze dugod a tv-vel a gépet és újra inditod . Akkor fogja látni a Tv-t

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

bedugod a seggébe mind a kettőnek és újraindítod. a tv-t átnyomod av-ra és a driverben keress olyat ahol át lehet állítani hogy melyik legyen az elsődleges és melyik a másodlagos (ne abban amit a windows kiad hanem a driverban)

és elvileg jó lesz

 

jah és s-videoval kösd össze

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hát én azt mondom, hogy PC-t egyáltalán nem érdemes összekötni TV-vel, mert nagyon rossz a TV képminősége a monnitoréhoz képest. Persze ha az embernek lenne HDTV-je, akkor más lenne a helyzet.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

MrT2 sztem Te még nem néztél filmet jó képcsöves TV-n (nem kínai 55cm-esre gonolok)... Persze netezésre, olvasásra hulladék, de hát sztem nem is ezért akarják összekötni. Nekem is össze van kötve, és hát mit ne mondjak jobb egy filmet megnézni az ágyból egy 80 valahány centis TV-n, mint a székben ülve egy 15"-ös monitoron... Amúgy: Force TV Detection, gépet nem kell ujraindítani, engedélyezed a másodlagos kijelzőt,jelformátum PAL -B vagy -G legyen, S-Video kábellel természetesen csak akkor tudod összekötni ha a TV-n van ilyen bemenet, vagy ha van egy SCART átalakítód(ez amúgy hasznos szerkezet, kompozitot is át tud alakítani), ilyenkor a gépet az átalakítóba azt meg a TV scart csatijába be, átkapcsolod AV-ra (jobb tévéken ebből is több van). AZ ANTENNA CSATLAKOZÓBA még véletlenül se dugjatok semmit ami a gépból jön (nem poén láttam már olyat aki igy akarta csinálni).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Segitsetek lécci!!!

Filmet szeretnénk nézni (egy csajszval, sürgös lenne) a tv-n, de bármilyen videot inditok - dvd,divx - csak fekete a lejátszó ablaka... Gef 7600 gs, svideo kábel, clone modban, pal-b re állitva de semmi kép.. Az xp asztal látszik... pl a youtube-os videok látszanak firefoxbol.... nem értem

Driver:6.14.10.9424

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 6 months later...

Helosztok volna egy GV-NX86T256H-ZL vidkarim minden megvan hozzá (ami a dobozba volt) és volna egy Samsung Hitron plusz

http://kep.ivpicture.hu/10778.jpg

6éves tvm(scart csati müxik).Szoval nemtudom összekötni ami adtak hozzá átalakitot összedügom a géppel belenyomom a scartcsatit a tvbe az rcat

http://images.asia.ru/img/alibaba/photo/51744922/RCA_Audio_Video_AV_Cable_to_Scart.jpg

meg az átalakitoba amit kaptam.nos szoval ennyi.Nemjelenik meg a kép a tvn.Mi lehet a gond?Hardwer netán softver?Ha valaki tud erre választ szoljon.Thx.

 

 

Szerk:

Ez tök jo sikerült ráerőszakolni a gépre hogy ismerje fel hogy van tvm is.De aztán jőtt a nemtúl vonz dolgok tömgelege.Lefagyott a gép,beindult az üdvözlöképernyő elött meg megállt a kép és nemfagyott le.Hát ez naon király aszem hardwer hibám van.TÖK jo XD

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Nekem olyan problémám lenne h rákötötöttem a gépet a tvre és csak fekete fehér kép van

a kari egy 8600GTS, a gépet S-video/RCA átalakítóval kötöttem rá tvre.

Az lehet a probléma hogy 4tűs az Svideo csatlakozó?

 

Válaszokat előre is köszi:D

 

Link to comment
Share on other sites

Szia cscscs !

 

Nekem még sose volt gondom asztali gép és TV összekötéssel, viszont LapTop - TV összekötéssel igen. Ott én is 4 érintkezős S-video kábellel próbálkoztam sikertelenül. A megoldás az volt, hogy a Media Markt-ban vettem egy olyan kábelt, aminek az egyik vége /TV oldal/ Scart /rajta egy kis kapcsoló In vagy Out, legyen In-be/ , a másik vége ketté ágazik, egyik vége 4 érintkezős S-video, másik vége két RCA a hangnak, amire csatlakozik egy átalakító modul 3,5-edes Jack-re /már nem emlékszem, de szerintem a csomagban volt az átalakító/ . Ezek után nekem is fekete-fehér képem volt a TV-én. A megoldás az volt, hogy kondival át kellett kötni két érintkezőt, és lett színes kép. Egyszerűen nálad is szerintem át kellene kondizni /kb. 10 NanoFarád/ két ágat az S-video erek közül, vagy lehet drága pénzért venni /ha jól emlékszem, akkor kb. 3-4 ezer Ft-ért/ olyan kábelt, amivel nem kell csinálni semmit, csak bedugni és használni. Esetleg keress egy TV műszerészt vagy más hasonló szakembert, aki megcsinálja neked.

 

Üdv.: Dadus

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Nekem olyan problémám lenne h rákötötöttem a gépet a tvre és csak fekete fehér kép van

a kari egy 8600GTS, a gépet S-video/RCA átalakítóval kötöttem rá tvre.

Az lehet a probléma hogy 4tűs az Svideo csatlakozó?

 

Válaszokat előre is köszi:D

 

Figyi mondok egy egyszerűbb verziót!

Sima rca kábellel kösd össze max ha a tv-n nincs rca csatlakozó, akkor veszel egy scart átalakítót. A képminőség elfogadható, nem rossz, nekem is így van összekötve évek óta.

Link to comment
Share on other sites

Szia cscscs !

 

Nekem még sose volt gondom asztali gép és TV összekötéssel, viszont LapTop - TV összekötéssel igen. Ott én is 4 érintkezős S-video kábellel próbálkoztam sikertelenül. A megoldás az volt, hogy a Media Markt-ban vettem egy olyan kábelt, aminek az egyik vége /TV oldal/ Scart /rajta egy kis kapcsoló In vagy Out, legyen In-be/ , a másik vége ketté ágazik, egyik vége 4 érintkezős S-video, másik vége két RCA a hangnak, amire csatlakozik egy átalakító modul 3,5-edes Jack-re /már nem emlékszem, de szerintem a csomagban volt az átalakító/ . Ezek után nekem is fekete-fehér képem volt a TV-én. A megoldás az volt, hogy kondival át kellett kötni két érintkezőt, és lett színes kép. Egyszerűen nálad is szerintem át kellene kondizni /kb. 10 NanoFarád/ két ágat az S-video erek közül, vagy lehet drága pénzért venni /ha jól emlékszem, akkor kb. 3-4 ezer Ft-ért/ olyan kábelt, amivel nem kell csinálni semmit, csak bedugni és használni. Esetleg keress egy TV műszerészt vagy más hasonló szakembert, aki megcsinálja neked.

 

Üdv.: Dadus

 

 

Jaja

 

egy 670 mikroF-os kondi megtette a szolgálatot:DD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...