Jump to content
PirateClub.hu

Miért Bántjátok Kelemen Annát?


ztatze
 Share

Recommended Posts

Nem az eszével keresi kenyerét és sztem ez a legtöbb ember baja. Amint meglátja "tipikus buta szőke r**anc" kategoriába sorolja be.

 

Én se kedvelem nagyon. És szerintem is elég buta.Volt is anno egy műsor talán a Tv2-őn (sajnos nem jut eszembe a neve) ahhol bebízonyította mekkora is az IQ-ja.

Link to comment
Share on other sites

Én úgy vagyok vele, hogy mindenki csinálja azt, amihez a legjobban ért. Ő a szépségéval tud másokat szórakoztatni, de ezen kívül is jó embernek tartom. Nem várom el tőle, hogy világrengető okosságokat mondjon, vagy sznob művészkedéssel törje magát. Ő olyan, amilyen.

A műsor, amit emlegettetek kb. a Buzera lehetett a Tv2-n. Tényleg nem volt egy agytröszt a műsorban, de amiket ott mondott, az sokakat megnevettetett. Volt benne valami bájos, valami gyermekien naív. Különben is szeretem, ha valaki nem tupírozza magát. Inkább legyen valaki őszintén butácska, mint álszent fennhájjázó okostojás. Nekem minden megnyivánulása tetszik, mert hiteles és őszinte. És szerintem ez a legfontosabb.

A másik dolog: hogy a testével keresi a kenyerét. Hát hülye lenne nem kihasználni az adottságait. Ha az emberek kíváncsiak rá, megveszik a lapokat a fotói miatt, megnézik a tv-ben, miért ne kereshetne rajtuk. Én mondjuk nem veszem meg (megszerzem ingyen :lol: ).

 

 

 

Amúgy lett volna szavazás is, de elrontottam valamit a szavazópanellal (én lagalábbis nem látom sehol :unsure: ). Elnézést kérek, nekem ez volt az első...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Azért utálom, mert hiszem hogy a gyökér nép körében közkedvelt világító doboz ( lásd TV) valahol értéket kell, hogy képviseljen és nem tehetségtelen és elképesztően ostoba embereknek kéne otthont adnia. (Kelemen Anna, Kiszel Tünde stb.)

 

Ja amugy megdugnám Annácskát csak ne pofázon sokat mer árad belőle a sötétség. :lol::lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nem tudok mit mondani erre, annyira egyértelmű az álláspont. De mondjuk arra nem gondoltatok, hogy esetleg ő tudatosan alakítja a buta szőke tyúk igmage-zsát, hogy azzal fusson be. Sok külföldi sztár is adja az idiótát, és nagyon jól profitálnak belőle.

Link to comment
Share on other sites

Megpróbálok diplomatikus lenni:

Általában a sztárok nagy része úgy lesz sztár ,hogy valami kiemelkedőt tesz pl.: jó teljesítmény a szakmájában.

Annácska kisasszony tett valami kiemelkedőt? A média általában csak a drámáit és színjátékait világította meg (én legalább is csak ezek miatt a botrányok miatt ismerem) ,de kérdem én tudott volna mást mutatni vele kapcsolatban?

Az oké hogy jó teste van de tudod ez még nem jogosítja fel arra hogy úgy viselkedjen mint egy sztár.

Ami viszont tényleg nagyon zavar.

Állítolag ő a magyar Paris Hilton. Nos Hilton kisasszony finoman fogalmazva is egy k****.

Mindenel bepróbálkozott de igazán semmi sem jött neki össze. Kérdem én kell nekünk még egy ilyen semmire kellő?

A csak összegezve egy nagy nulla egyetlen előnye az hogy jól néz ki ,de hát mint tudjuk az emberek öregednek és egyszer ő is meg csunyul és akkor nem lesz több egy vén buta libánál.

 

U.i.: a helyeírási hibákért elnézést kérek de most sajnos nem volt türelmem visszaolvasni a hozzászólást. Akit zavar attól előre is sorry.

Link to comment
Share on other sites

És ha csak a puszta jó szándék vezérli (bár már hallottam őt másokról lemondóan nyilatkozni), de mondjuk ilyen hogy is mondjam maga szintjén akarja az embereket szórakoztatni? Mi van ha valójában csak jót akar. Látja, hogy ez tetszik az embereknek (csőcseléknek), és ezért csinálja. Már ezért sem kaphatna legalább egy piros pontot?

Link to comment
Share on other sites

Hogy szép.... talán túlzás, inkább figyelemfelkeltő. Ha annyit szabatnánk magunkon, mint ő, mi is másként néznénk ki. Szerintem is átlagon alul van az IQ-ja, de végülis nekem annyira mindegy. Ha nem lennének ilyen hölgyek (és urak) akik eltérnek a megszokottól, akkor kiről is beszélgetnénk? :D

Link to comment
Share on other sites

Na végre egy legalább semlegesnek mondható válasz! Nem mintha csak erre vártam volna, nekem mindegy, csak azért hoztam föl mindenfélét Anna védelmében, hogy legyen ellenpólusa is a véleményeknek. Különben nem lenne az egész vita tárgya. És egyben kikiálthatnánk Annát az IQ-Antikrisztusnak, de így is ez lett az eredmény. Egyszerűen kifogytam az érvekből. Ha véleményt akartam, hát most megkaptam.

De azért, ha valaki akar még nyugodtan hozzáfűzhet valamit. Márcsak azért is, mert kíváncsi vagyok, hogy akad-e valaki, aki szimpatizálna hősnőnkkel. Persze azt is tudom, hogy az internetezők okos, intelligens, és csupa jó ízlésű emberek, akik nem sokat foglalkoznak holmiféle kelemenannákkal de azért én még hagyom magam meglepni.

Link to comment
Share on other sites

Én kérek elnézést ha megsértettünk valamiben ,de azt hiszem mi csak az általad feltett kérdésre válaszoltunk.

Oké hogy senkisem tökéletes meg minden ,de nekünk a csaj (hogy is mondjam) egy ,,kicsit sok".

Most lehet hogy elfogok térni a témától ,de őszíntén szólva csodálak azért mert kiállsz K.A. mellett. Nem mindig könnyü valakiben meglátni a jót vagy felfedezni annak értékeit ,de a hozzászólásaid alapján úgy gondolom hogy te neked annácskában sikerült ezeket az értékeket megtalálnod. Ha nem túl nagy kérés akkor esetleg megoszthatnád velünk a véleményedet (valamivel bővebben kifejtve). Ki tudja hátha sikerül meggyőznöd.

Utólag is elnézést ha megsértetelek. :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Szeva, kissember!

Ha a kérésed StEeL10-nek szólt (ő szólt hozzá közvetlenül előtted), akkor csak hozzászólok, ha viszont nekem, válaszolok.

A véleményem Annáról ugyanaz, mint a többieknek. A hozzászólásaim talán azt sejtetik, hogy Anna-fan vagyok, de ez nem igaz. Amit írtam, az mind megállja a helyét, de nem értek vele egyet, az csak az érem másik oldala. (...és még volt pofám odaírni a címhez, hogy "csak őszintén"...)

Ostoba, műveletlen, beképzelt nőszemélynek tartom, de ez mind nem bűn, tehát elítélnem nincs miért. Azt viszont nem nézem jó szemmel, hogy ezzel a viselkedésével, (ha közvetetten is) hozzájárul ahhoz, hogy a felnövekvő generáció egy hibás emberképet kapjon. Belegondolni is rossz, hogy ilyen Anna-félék lesznek a gyerekek példaképei - hogy ne menjünk messzire - mondjuk a szüleik helyett. Ez semmiképpen nem egy normális emberhez való viselkedés. Erkölcstelen, lealacsonyító, nevetséges. :angry:

Személyesen nem ismerem Annát, csak azt tudom róla, amit a tv-ből elkapok. Nem követem az élete eseményeit, nem érdekel mit csinál, kivel, hol és hányszor. Úgy tudom van XXX filmje is, azt sem láttam, nem is akarom. Teljesen közömbös vagyok iránta. Annyira jelentéktelennek és szánalmasnak tartom, hogy csak nevetek rajta, majd elfelejtem. Egy ilyen ember számomra semmilyen értéket nem képvisel, nem tudok foglalkozni vele.

Hogy az igazat megvalljam, nem is kimondottan róla szól ez a topic, csak nevet kellett adnom a gyereknek. Inkább arról, hogy hogyan vélekedik az átlagember az ilyen jött-ment "sztárokról", akik jönnek a semmiből egy nagy nullával a fejükben, és megcélozzák azt a bizonyos célközönséget, akikről most inkább nem beszélnék. Pedig szerintem ők az igazi bűnösök. Ha nem lennének Annára kíváncsiak, úgy el is tűnne, ahogyan jött.

Ez csak egy ilyen közvélemény kutatás. Száz másik nevet is írhatnánk ide, a lényeg ugyanaz volna.

Azt hiszem nem győztelek meg arról, amire gondoltál. Sőt!

Mellesleg csak köszönni tudom a mindenre kiterjedő véleményedet, rég olvastam ilyen jót. Tényleg nagyon ott volt! :)

Ja és nem sértődtem meg. Ha ilyeneken megsértődnék, akár főbe is lőhetném magam most azonnal. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Na erre csak annyit mondok hogy Anna nem tudatosan hülye hanem tudattalanul is az :D:lol: nemtudom mi az iskolai képzettsége de olyan sötét hogy hozzá képest Pákó tündöklö égitest :) ill. pákó sötétségére legalább van tudományos magyarázat de Annácskára még keresik a választ de egyenlöre sikertelenül... :(

Link to comment
Share on other sites

Úgy alkot róla véleményt az emberek többsége, hogy csak egyetlen oldalát ismeri. Azt, amelyet a TV megmutat...

Én Dopeman-nel kapcsolatban estem abba a hibába, hogy egy sötét bunkónak tituláltam, holott semmit sem tudtam róla.

Amikor a Való Világban megjelent, és mesélt magáról, akkor változott meg a véleményem, és rájöttem, hogy addig nem lehet senkiről sem véleményt formálni, amíg csak egy oldalát ismerjük.

Lehet, hogy KA nem is olyan, mint amilyennek mi "ismerjük", elképzelhető, hogy civilben teljesen máshogy viselkedik, érez, gondol, cselekszik. Nem tudhatjuk, tehát véleményt sem igazán lehet róla formálni.

Gondolom, veletek is előfordult már, hogy valaki azt mondta, hogy egy adott film pocsék, ne nézd meg, stb., de Te mégiscsak megnézted és neked tetszett.

Elképzelhető, ha ismernénk személyesen, más kép alakulna ki bennünk róla.

Félreértés ne essék, én nem ismerem... :)

Link to comment
Share on other sites

Úgy alkot róla véleményt az emberek többsége, hogy csak egyetlen oldalát ismeri. Azt, amelyet a TV megmutat...

Én Dopeman-nel kapcsolatban estem abba a hibába, hogy egy sötét bunkónak tituláltam, holott semmit sem tudtam róla.

Amikor a Való Világban megjelent, és mesélt magáról, akkor változott meg a véleményem, és rájöttem, hogy addig nem lehet senkiről sem véleményt formálni, amíg csak egy oldalát ismerjük.

Lehet, hogy KA nem is olyan, mint amilyennek mi "ismerjük", elképzelhető, hogy civilben teljesen máshogy viselkedik, érez, gondol, cselekszik. Nem tudhatjuk, tehát véleményt sem igazán lehet róla formálni.

Gondolom, veletek is előfordult már, hogy valaki azt mondta, hogy egy adott film pocsék, ne nézd meg, stb., de Te mégiscsak megnézted és neked tetszett.

Elképzelhető, ha ismernénk személyesen, más kép alakulna ki bennünk róla.

Félreértés ne essék, én nem ismerem... :)

 

 

Egyetértek!!!

 

Én a Kovács Áron-t ismertem több évig személyesen ( ő vezeti a Luxor-t a Magyar 1-esen) ,s valami eszméletlen jó fej,mint civil,mint müsorvezető!

Link to comment
Share on other sites

szerintem... egy ****************.... és mielött megkérdeznétek hogy megKHMMM-e.... igen... szerintem szintem mindenki, de ez nem azt jelenti hogy többre tartom mint egy mezei füszálat... monnyuk inteligenciára ekvivalens.. :D

és az hogy ki hogy cselekszik a TV képernyöjén az teljesen meghatározza, mert onnan ismerik többen (és onnan köphetik le többen :D) nekem is több oldalam van, de ha egy nagy tömeg elött kell kiállnom igyekszem a jobbik oldalamat mutatni...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...