Jump to content
PirateClub.hu

Létezik-e 1 Fiú és 1 Lány Között Barátság?


polip14
 Share

étezik-e egy fiú meg 1 lány között barátság?  

430 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Na, ti hogy gondoljátok ?

    • Létezik
      277
    • Nem létezik
      153
    • 0


Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nos, ahogy olvasgattam a hszeket, levontam h akik szerint nem letezik baratsag ffi es no kozott az azert van mert egy ido utan szerelembe estek a masik irant, aki legtobbszor visszautasitotta azt.. (:()

aki szerint letezik gondolkodjanak el 1 kicsit,aztan irjak le h nem lehet h a masik fel többet erez irantuk mint az ok gondoltak??

---

ha elmult a szerelem akkor talan. de mi van ha ujra fellobban?? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Hát nem tudom erre a pontos válasz létezik is meg nem is..

Magam dolgaiból indulok ki hogy nem létezik.. , legalábbis eddig mindbe beleszerettem sokszor sajnos.

Mert igy tönkre ment a barátság, de nem azért mert az akartuk hanem utána már nem tudtam ugy ellenni vele mint régen :(

Én ezért mondom hogy nem ltezik számomra max haver a kettő között nagy külömbség van, a fő ok hogy elég szerelmes tipus vagyok ez sokszor okoz gondot viszon van amikor épp kapra jön, de ez az utobbi kevésbé.

Ez az én véleményem, de szerintem létezik mert ugyan olyen ember a férfi,lány mért ne lehetne, csak nekem nem jön össze és igazán talán nem is akarom :)

;)

Link to comment
Share on other sites

pontosan. haverságba lehet lenni lányokkal, de barátság már nem igazán működik, mert az egyik többet fog gondolni. és fontos h barátságról van szó, és nem haverságról. és a barátok mindent megosztanak egymással, és bíznak egymásban. ha ilyen van két fél között, az hamar át fog lépni a korlátokon:)

 

Teljes mértékben igazad van.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
velem is volt már ilyen,és ez akkor a legrosszabb ha közben a csaj hisz a csak barát dologban te meg már beleszerettél .

Mennyire igazad van "testvérem" én is szopok emiatt rendesen és nem elég az érzésekkel megküzdeni hanem még vissza se ártana tartani. Szar egy dolog mondhatom

Link to comment
Share on other sites

én is azon vagyok hogy haver lehet, de barát nem....

Link to comment
Share on other sites

Igaz hozzászóltam már a témához,de most még ezt leírom :P

 

Nekem egy csaj barátom van,akivel nagyon jóba vagyok(sajna nem járunk pedig jó lenne :angry: )de történtek dolgok amik után nem tudok barátként tekinti rá,én nem bántam meg,hogy volt valami :lol:

B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...