Jump to content
PirateClub.hu

Robogó és gyorsasági tuningolása!


motorka
 Share

Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hát őszintén megvallva nem tudok megvállni tőle..

Képeket rakok fel róla délután.

Ami benne van

Athena sport 70ccm TUNED henger

Malossi főtengely (ma rakjukbele )

Dr 15/50es végáttétel

Polini Spc Varió

21es dellorto karbi

Malossi Fly kuplung

Könnyitett lendkerék (köszi Saca)(megvan a gyári is de a könyitettel dúrván pörög )

Top membránház karbon lapokkal

Polini kevlár szij

Polini görgök(van 6 szett görgö)

Polini kék kontrasztrugó van most benne (de van piros és sárga malossi a polcon)

Gianelli reverse kipuff

Malossi piros kisrugó

Malossi külsőtárcsa

Mhr overrange nagy ékszijtárcsa

Asszem ennyi van a kis Malagutiba. A bal oldala sérült, új teleszkópot kapott elejébe..Ráhagytam a kerekezést... Tnt Teló emelő.-> de az emelőt nem használom mert fura vele kanyarodni...Most olyan 125-130 körül kéne,hogy menjen..Nincs összerakva a motor, de elméletileg estére már szuperál..Most lett ráköltve egy "kissebb összeg" , szezonra felkészitve..Elég dúrván megy ! X) Ja adom a gyári hengert meg a gyári karbit.. ;)

Mennyit adnál érte?

 

Amin gondolkozok egy másik kipufogo polini Evo1 vagy for race 3.meg egy másik kuplung :malossi delta ....

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

warnboy igen faja a géped :) megint frankón beújítottál látom :D mennyiért adnád minimum? csak kérdés :) különben az a 6 littyó nem sok, tesómnak kb 7et eszik :o

amúgy készülget haverom malagutija, ma kapott egy oldalsztndert, új kiput, meg tükröket. Lefújtuk eddig belülről, a kiput is, a deknit, meg az ülés alatti idomot is. Tervben van egy DH, egy karbi, üléshuzat :D meg hangcucc az ülés alá...ja és ha jól megy, akkor egy ismerős bekrómozza ingyen :D mostmár motor formájú a gépezet :D

 

Pjotr, te nagyon odavagy ezért a driftért :D tee, nem akarsz videót feltölteni, hogy hogyan nyomod? :lol: kíváncsi vagyok XD

Link to comment
Share on other sites

Na ma hangolgattam a malagutin....Nagyon dúrvát megy....Az 50es hengerrel szórakoztam ma délután..felraktam megint..most úgy be van lőve a moccer ,hogy kocsi óra szerint megy az 50es hengerrel 104et..Az aluhengerrel meg 127km/h-t teljesit ... nagyon vad :)

vhogy zöld rugok voltak akuplungba és szerintem nem is belevalóak...valaki belenyúlt a hajtásomba de valszeg sanci a múltkor .....na mindegy most piros MHr van benne ...nagyonraj

20080514205715DSC00064.JPG

20080514205715DSC00062.JPG

20080514205715DSC00061.JPG

;) ÉS MARAD!!!

Link to comment
Share on other sites

Remek :) nem vagy semmi :D

mi a fenétől mennek ennyire a malagutik...Isten tudja.... :rolleyes:

 

amúgy haver maláját teljesen szétkaptuk, mert le lesz festve...csak közbe elfogyott a festék, aztán gondoltuk lemegyünk fürdeni a balcsira....így sikerült :D :

 

Nokia6230004.jpg

 

háhá :lol: ez a gyökér felszigszalagozta az első idomot :lol: aztán nyélen a főúton :D:lol:

 

Laci, amúgy jó üzletet csináltál, 80ért megvetted, hajtottad, eladtad 160ért...mit akarsz? :D

Link to comment
Share on other sites

:D : D az a csö sok pénzt megért... 23ért adtam el... :D .. kajak .. még meg van a postai bizonylatom valahol...az én motorom, én tankolom és azt csinálok vele amit akarok..de anyáék is hülyének néztek,hogy elakarom adni... kajak volt már olyan barátnőm,akit nem szerettem úgy mint a malagutit :D
Link to comment
Share on other sites

Hát azért a tiedben komolyabb dolgok vannak Warnboy! heh, én Rox fan vagyok :D

 

Laci, mivel sikerült felvidítani? :D

amúgy én saját zsebből...kell dolgotni nyáon, aztán hadd szóljon ;)

 

Öccsém :D Tegnap csutkára szétszedtük haverom maláját(mint a fennti képen), és mikor leszedtük az első idomot, találtunk egy vékony, téglalap alakú dobozt...vezetékek jöttek belőle az akksiig, meg a gyújtásig. nem tudtam, mi a fene lehetett, ezért fogtam, és szétszedtem...a csavarjai persze tottál be voltak állva, így nem mentem semmire csavarhúzóval, hát nekiálltam boncolgatni egy csavarhúzóval...a cucc be volt kenve vmi kátrányféle cuccal, így szinte lehetetlen volt szétszedni. aztán meguntam, és flexxel szétkaptam. amikor szétnyílt, rájöttem, hogy amit szétkaptam, az egy riasztó volt!!!!!!!!!!!!! :D:lol: mondjuk már nem működött...de azért riasztó???? :D nem kevaj ez :D

Link to comment
Share on other sites

teeehhh :D

Háát az igazság az, hogy nem tudom!

Nem én raktam össza, így vettem!

A srác is akitől van, az is gyorsulásra használta :)

Én meg lefolytattam 7500-nál szabályoz...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...