Jump to content
PirateClub.hu

Robogó és gyorsasági tuningolása!


motorka
 Share

Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tessék, itt van pár kép a mociról:

http://kepfeltoltes.hu/view/080709/IMG_0124_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/080709/IMG_0126_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/080709/IMG_0127_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/080709/IMG_0128_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/080709/IMG_0131_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Igazából én még egyedül nem tudtam lemérni a végsebességét, mert még nincs meg a jogsi (holnap vizsgázok :() de faterral amikor mentünk rajta 2en 140-et, de még volt erő a gépben!

Link to comment
Share on other sites

Jah, gondolkoztam én is h inkább robogót veszek, de sikerült rá összegyűjtenem a pénzt, am. azért ezt vettem mert később akarok kategóriát váltani, csak ugyebár a hülye fokozatos jogosítvány rendszer miatt ez elég nehézkez.... jövőre csinálom 22 kw-os korlátra, aztán meg már jöhet a korlátlan B)

ezt a motrot én inkább tanulómotornak szántam, de végülis nem az lett belőle mert nagyon megszerettem, igaz h ha hagyom pörögni 8-9 ezerig akkor 100 on gond nélkül elfogyaszt 4-5 litert, dehát 2T-s :happy:

Link to comment
Share on other sites

Augusztusban leszek 17, szlovákiában vettem, ugyani szlovákia vagyok, 62 000 Skért, 2001-es modell, és csak 8000 km volt rajta, sérülés meg szinte semi, átszámolva valamivel több mint 400 e Ft, alapjáraton tényleg fűnyíró hangja van, de amikor 6000nél kinyit a Power szelep akkor megjön a kicsikének a hangja, nameg az ereje is :D

 

Link to comment
Share on other sites

sziasztok!

Keeway Focusom van, és elromlott a spirál. Már rég megcsináltuk volna, csak nem tudjuk hogy kell kiszedni. :S

Nem tom mi annak az alkatrésznek a neve, amibe belszorult a bovden. xD Amit a kerék mellé be kell csavarni. Na abból nem jön ki a bovden, mert valami fogja. Aki tudja hogy kell kiszedni az írjon plz! köszi

 

Link to comment
Share on other sites

Ez volt az 1. amit csináltam :D

De 1 ideig jön, és utána már nemtom csavarni + a menetet is sikerült elrontani :P

Valami stift foghatja. Majd leszedem 1. kereket, és akkor szétesik az egész és majd le tudom szedni :P

azét köszi a segítséget Soße

 

Link to comment
Share on other sites

5000 km van benne, de amikor megvettem már rossz volt a spirál. Használtan vettem, most 3-4 éves. 120 ezervolt :D

és büszke vagyok arra, hogy riasztós :P, ha olyan ember nyúl hozzá akinél nincs kulcs, akkor letilt és nem lehet elindítani. Ez 1X rendesen megtréfált, amikor lemerült az aksi. Nem lehetett leszedni a tiltást, és már mindent megnéztünk, hogy mi baja lehet, már megnéztük a karburátort, kimostam az tankot (egyébként tele volt rozsdával, szal ez nem ártott neki), és megnéztük már a gyújtást is. Elég sokat szórakoztunk mire rájöttünk. :P

Link to comment
Share on other sites

Hát te is be választottál de nem szólok bele mert te döntésed volt.

Csak tudod nekem is volt hasonló motorom igazábol a hibák olyan 7500-8000 km-nél jöttek elő.

Meg nem is ment ugy mint a többieké.

Nekem nem a riasztó tetszik benne hanem,hogy gombrol indul az viszont az nagyon jó sztem. :D.

Link to comment
Share on other sites

Köszi Laci!Tegnap újruhába költözött ;) Amúgy Én fújtam a motort, lelett fújva egy Suzuki Katana is .. Nagyon dúrva lett :P Majd Rakok még fel képeket ! Várom a véleményeiteket .. Ime Pár kép:

DSC02156.JPG

DSC02157.JPG

DSC02159.JPG

Még az indexeket leakarom sötétiteni+A vizes fejidomot várom és azt is lefujjuk fehérre :P:)

 

Ilyet pucsítani senki sem tud ! : )

DSC02158.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Köszönöm! :) Van direkt ilyen index sötétitő spray.1500 forint körül van én 1250be vettem egy 120ml-set

Viszont a segitségeteket szeretném kérni! Fekete indexxel v fehér indexxel mutatna jobban (elöl)?! Nem tudok dönteni pedig van mind a két szinből ! Elcseréltem a Hátsó rugostagom Fehérre. Már csak a blokkot fújom feketére meg a fejidomot és kész a gép :)

Link to comment
Share on other sites

köszi

nem volt szabad hely az okmányirodában, és időpontot kellett kérnem ami 11 nap múlva van. :P

Na én addig nem várok a jogsira, márcsak azért sem, mert mondták, hogyha elmegyek 1 közelebbi kisvárosba, akkor ott időpontot sem kell kérni, csak kivárni a sort :D

úgyhogy most várom a hétfőt, és megbeszélem a haverokkal, hogy mikor megyíünk Domboriba. jókis 1. út (jogsival xD), 25 km innen Szekszárdtól :P még a biztosítást is meg kell kötni :S valaki nem tudja hogy kb mennyibe kerül?

akitől vettük a motort aztmondta hogy 2000 Ft körül van.

 

Soße nem tudom kitépni :lol: már a menetet csesztem el ;)

Link to comment
Share on other sites

Persze jöhetnek a képek

Jah csak az a baj,hogy haverom már így vette a gépét,hogy le volt sötétítve.

Szal már egy pár éve olyan.

Nem baj azért megpróbáljuk.

Szekelyj!

Ideigelenes jogsi nincs?

Én azzal járkáltam mig nem küldték ki.

A biztosítás meg csak akkor 2e ha fél évre kötöd meg.

Nekem is annyi lett ma fizettem be rá a csekket! :P

Link to comment
Share on other sites

igen tudom hogy van ideiglenes jogsi, csak először az okmányirodában meg kell rendelni és befizetni a pénzt, és utána kapom meg az ideiglenest, amíg meg nem jön. de még csak ma csináltam meg az utolsó vizsgámat, miután végeztem 1ből az okmányirodába az út, és ott közölték a szörnyű hírt: időpont kell na mondom magamba: .........

szal most várok hétfőig, és holnap megkötöm a biztosítást ez van muszáj kivárnom <_<

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...