Jump to content
PirateClub.hu

Real Madrid


jozsiku
 Share

Recommended Posts

Minden meccs más. A Barca ellen nem így fognak futballozni.

Ha bármely csapat másodosztályban játszana valaha és összehoznának egy klasszikust, ott is fity fifty lenne az esély. Ez már csak így megy.

 

Egyébként meg valóban, ha a köv. sorozat szar lesz akkor oda ennek a szezonnak.

 

Aztán lehet várni Perezt és a megújult Céerrel meg Benzemával.

 

 

Azért remélem a különbséget lehet érezni...

calderón - perez

mijatovic - zidane

raúl - benzema

 

meg monnyuk vdv - kaká...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hát ja... félek ezektől a meccsektől... a zenit is megszór szerintem minket, 3at kapunk legalább :(

 

Creoque: hát nem értek veled egyet... nem ér semmit az, hogy vegyük meg a világ legnagyobb sztárjait, aztán majd ők megváltják a világot... a chelsea is ezt csinálta, nem ért vele el semmit... meg vannak olyan játékosok, akik egy klubban sztárok, de egy másik környezetben képtelenek a játékra... raúlt elküldeni pedig butaság és tiszteletlenség... a manchester sem küldte egy solskjaer-t, mert öreg volt, és nem volt képes egyenletes teljesítményre... ott van tisztelet, elismerik a játékosokat, és azt, amit a csapatért tettek... raúllal is ezt teszik... hagyják, hogy ő mondja ki, hogy be szeretné fejezni... meg az, hogy raúl puszta jelenléte a pályán játékra biztatja a többieket, ez sem elhanyagolandó...

 

mélypont van, és úgy érzem, hogy ez a pont a következő hónapban egyre lejjebb fog süllyedni... muszáj valahol kilábalni belőle, de nem feltétlenül úgy, hogy száműzzék az egész csapatot...

Link to comment
Share on other sites

Most röviden,tömören fogalmazom a teljesítményünket:Kurva gyenge...,nincs más szó,egész meccsen csóváltam a fejemet,és nem tudtam felfgni,hogy egy Real Madrid hogy képes ennyi labdát eladni,és nem tudja megtartani.Szégyen...

Link to comment
Share on other sites

realpat:

 

Igazad van, de Solskjaer nem volt akkoriban (sem) a Manchester kezdő 11-ének oszlopos tagja. Nem volt az, hogy nem lehet leültetni a padra. Raúllal ez a helyzet.

Játszon akárhogy, helye van a kezdőben.

 

OK. Ne menjen el. De ha egyszerűen a teljesítménye annyira gyenge, hogy az Almeriában is arcpirongató lenne, miért kell egy Madridistának szó nélkül tűrnie ezt?

 

Félreértés ne essék! Nem az a helyzet hogy a többiek nem gyengék! Sőt! Azt mondom, ha egyszer gyalázat amit művel, vajh miért nem lehet leültetni a padra? Olyanok kárára akik tán még segíthetnének is a csapaton.

4 éve ezt hozza amit most látunk. A Zidane-korszakban nyílvánvalóan sokkal jobb kiszolgálásban volt része, mint most... most elvárnák hogy húzza a csapatot. Holott ő nem ez a típus és soha nem is tette. MINDIG más volt az, aki a hátán vitte a Madridot. Általában a kreatív középpályásaink.

Mikor Raúl karrierje csúcsán volt, nézzük meg kik voltak mögötte.

 

Most, amikor kap maga mögé egy ilyen súlytalan középpályát én megértem, hogy nem nagyon tud mit csinálni. Csak az a bibi, hogy egy Ibrahimovich, Benzema, Villa, Agüero TUDNA!

 

Raúl gyorsasága megkopott (soha nem volt egy Ronaldo...), technikai tudása pedig nem elég. Nem lehet kiugratni, mert komolyan mondom a 45-46 éves bírók gyorsabban futnak nála.

Nagyon sajnálom hogy ez a helyzet, de ő miért mondaná azt hogy állj? Szép fizetést kap, ikon, tisztelik, nem merik leültetni a padra.

 

 

Szívesen beszélgetek Raúlról bárkivel, én is tisztelem a múltját, a jelenét viszont nagyon nem. Mert a VAMOS VAMOS üvöltést meccsenként 4-5 alkalommal évi 6-7 millió euróért azt hiszem a szomszéd 88 éves néni is vállalná.

 

Egy Real Madrid CSK-tól ne ez legyen egy-egy meccsen a legfőbb momentum könyörgöm.

Link to comment
Share on other sites

Előre félek a következő 4 meccstől :( Sevillatól egy 3-as, Valenciatól 4-est, Barcatól pedig 6-ost kapunk :unsure::(

Azért ezt te sem gondoltad komolyan ? Hányszor volt olyan,hogy a Barcától 6gólt kaptunk? Hát nem sokszor és akármennyire szarok vagyunk is most az El Classico más és hat gól nálam elképzelhetetlen,de biztos én látom rosszul...

Link to comment
Share on other sites

Egyrészt örülök, mert nagyobb az esélye, hogy gólt lövünk, másrészt rohadt ideges vagyok, mert Higuaín elé hoztak egy gólzsákot, így lecsúszik 4. csatárnak :( Ráadásul még sérült is :(

 

Hát komolyan gondoltam. Már még több sérültünk van, ha valami nem történik nagyon gyorsan akkor megszórhatnak az említett csapatok :(

Link to comment
Share on other sites

Pár hír:

 

Mindhárom 7végi sérült (Torres, Pepe, Sneijder) kihagyja az El Classicot.

Higuaín és Cannavaro újra a csapattal edzett.

------------

Diarrát meg fogják műteni, így minimum másfél hónapot lesz kénytelen kihagyni, míg Metzelder és Drenthe kisebb sérüléssel fejezték be az edzést. A holland szélső hétvégi szereplését semmi sem gátolja, ellenben a német bekk valószínűleg kénytelen lesz kihagyni a Sevilla elleni derbit.

Link to comment
Share on other sites

bezzeg, amikor gólokat rug akkor Raul az Isten....

az orvosi stáb nagyon jól végzi a dolgát....lassan több a sérült, mint a hadra fogható játékos! <_<

Huntelaar mellett kell még 1 kreatív játékos, Metzelder-t meg el kell engedni, mert tiszta Woodgate az az ember.

ja és:

calderon és mijatovic monnyon le! :)

Link to comment
Share on other sites

De aláírhat, legalábbis szerintem :)

 

Raúl nekem egyik kedvencem volt. Sajnos mára lelassult, fizikailag és fejben is. Már nincsenek meg azok a villámgyors reakciói. Szerintem már csak reklám miatt kezdőjátékos, mert még mindig sokan vesznek Raúl mezt. Nagyon sajnálom, hogy ez lett, de már csak csereként tudna jobban a csapat segítségére lenni. Ő sohasem volt egy gólzsák, aki évente 30-40 gólt vág. Ő inkább támadó középpályás, aki feljebb lép. Ismétlem, nagyon sajnálom, mert egyik kedvencem volt. :(

Link to comment
Share on other sites

Az orvosi stábnak semmi köze ahhoz,hogy lerúgják a játékosainkat....

Robben orvosa is csak azért pofázott mert okosnak hiszi magát.Semmi baj az orvosi stábbal eddig se volt.Jó nem tökéletesek és híbáztak is ,de semmi baj velük ettől függetlenül. Azóta terjedt el ez a marhaság mióta Robben orvosa beszólt meg sok a sérült.

Amiről ismétlem nem tehet egy orvos,hogy meccsen megsérül mondjuk Torres vagy Sneijder stb.Arról már igen,hogy Nistelrooy nem érezte biztonságosnak,hogy játszon és mégis játszott emiatt lesérült.

Raúl szinte biztos marad a kezdőben max Higuaín szorítja ki.Vagy rotálás lesz és hol Higuaín hol Huntelaar lesz a kezdőben.Saviola meg ismét mindig a padot koptatja majd.

Link to comment
Share on other sites

Diarra egy ideig nem játszik:

Diarrára atroszkópiás műtét vár, emiatt 3 hónapig nem szerepelhet.

 

Marcelo pedig:

A brazil Marcelo is megsérült a csapat tegnapi edzésén, és ma sem végzett teljes értékű munkát, ezért veszélyben van a Sevilla elleni szereplése. Mivel Miguel Torres és Heinze szintén sérült, könnyen lehet, hogy Schuster Drenthét helyezi a védelem bal oldalára, vagy a Castillából Chema Antónt hívja fel.

 

Mi az isten van? Kommandós kiképzést kapnak, hogy ennyire lesérülnek? Semmi értelme igy igazolni, mert mindenki lesérül :angry: Di Salvo és Manolo Ruiz hibája ez.

Link to comment
Share on other sites

20081205232513default.jpegcamisetajkg.jpgd000684A94b844f39df6f.jpg

 

 

tegnap, 19:28 - Huntelaar bemutatását egyébként többször is nézői bekiabálások zavarták meg, melyek Ramón Calderón lemondását

követelték.

ma 16:51 - Robben: "Valter Di Salvo sokat dolgozik a klubért, a sérülések pedig nem az ő hibái. Semmiben sem dolgozunk másképp, mint a tavalyi szezonban. Szerintem ez hozzátartozik a labdarúgáshoz, és semmi több."

Link to comment
Share on other sites

Akinek nincs Sportklubja katt ide és már nézheti is

http://www.justin.tv/luchoquirozzzz

 

Jól kezdtünk :( első támadásból gól :( Cassilas aláfutott és Salgado lábai között bement.

 

Szép gól és ki fejelte persze,hogy Raúl :):P 1:1

 

Marcello nem játszik az El Classico -n és 2:1 a Sevilla-nak :(

Link to comment
Share on other sites

Robben kiállítását nem értem.Higuaín meg lerántotta a kapus ennyi erővel az meg 11-es...

-------------

Nem igaz milyen gólokat kapunk.

Még így,hogy nem megy a csapatnak így is nyerhetnénk lazán ha hátúl nem ilyen balf*aszok (már nincs jobb szó erre)

Link to comment
Share on other sites

Jó, hogy nem néztem a meccset, mert idegességembe szétvertem volna a gépet :unsure: Ritka szarok a srácok...... csak Gago és Raúl érdemel dicséretet. Hajtottak, gólt is szereztek (ez Gagonak fontos szerintem, mert eddig is ő robotolt a középpályán).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...