Jump to content
PirateClub.hu

Real Madrid


jozsiku
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

lordi fan: az a meccs monacoban volt :D

 

Real - Espanyol 1-1 a 30. percben, gólszerzők eddig Tamudo (11esből) utána Raul... na már csak ezért is érdemes őt a kezdőben tartani :D

 

szerk: 2-1 oda eddig :( L. Garcia lőtt egyet...

Link to comment
Share on other sites

jaja Higany igen nagy játékos lett... legalább kivárt, padozott 1,5 évet, meglett az eredménye :D most szinte minden meccsen ott van, lövi a gólokat :D jövő reménysége :D

 

Szerk: 2-2!!! megint Raul! én meggondolnám azt a cserét :D

Link to comment
Share on other sites

Hát szerintem a szünetben kell majd egy Raúl - Robben csere és akkor Higuaín felmehet csatárnak

Szerk.: Most megúsztuk, de milyet sprintelt Higuaín :o Ő az új Raúlunk.

 

Szerintem meg nem ha nem lenne Raúl akkor most 2:0 lenne az Espanyolnak.Na ezért kell Raúl a kezdőbe.Múltheti kérdésre a válasz.

Link to comment
Share on other sites

Raúl már sajnos csak ilyet tud. Kihajtja magát, de olyan, mint egy Trabant. Akarni akar, de nem tud sokat.

Nem kezdek el veszekedni ,de lehet valaki "trabant" ha rúg két gólt a másik meg sprintel és nem rúg gólt akkor kit érdekel? Mivel gólra játszunk...

Link to comment
Share on other sites

Mondjuk lehet, hogy minden 2. meccsen kellene játszatni :D RvN-ben minden meccsen minimum 1 gól benne van szóval őt bűn lehozni. Remélem Schusti most jól dont. Raúlt hagyni kellene talán még egy 20 percet, ha erőlkodik már csak akkor lehozni.

 

Nem akarok én se veszekedni. Csak szeretnék már egy kicsit szebb játékot. Tegnap a Barca lefocizta rendesen az Atleticot, nekünk se kellene ennyire a gólokra menni. Abban viszont teljesen igazad van, hogy gólokra játszák és tobbet ér a 2 gólja.

Link to comment
Share on other sites

Robinho11 te láttad a Gijón elleni meccset? na az is kis iskolajáték volt... most jön az hogy Gijón meg Atletico nem egy szint... na és? Barcának szerencséje volt, már a meccs elején megzavarta az ellenfelet... ennyi... ja és vedd figyelembe, hogy a Real legutóbb a Zenittel játszott, a Barca meg a Sahtarral...

Link to comment
Share on other sites

Mondja ezt az, aki nem látta a meccset. Az Espanyol már csak védekezett az utolsó fél órában. Nem sok esélyünk volt, ami nagy ziccer volt, azt pedig hatalmas bravúrokkal védte Kameni.

Link to comment
Share on other sites

Hát kérdem én, mihez nem? Idén az MU nyert. Hozzáteszem, Cristiano nélkül még a negyeddontobe se jutnak..... nekünk meg főleg januárra jonnek a serülések és a formaingadozások.

Link to comment
Share on other sites

Erdekes lessz a kuzdelem a bajnoki cimert... a Valenciat se kell leirni ... az iden megy nekik.... Remel a Real kerul ki gyoztesen....

Tudom most meg tul korai josolgatni hogy ki nyeri a BL-t de az eddigi jatek alapjan.... a Chelsea tunik nekem a legerosebbnek... a Realnak egy elodonto osszejohet... ha jo formaban lesznek es nem lessz sok serult..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...