Jump to content
PirateClub.hu

Real Madrid


jozsiku
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Remélem azért ki tudunk egyenlíteni.

 

Robben most rendkívül jó lenne. Heinze beadni nem tud, Ramos fel nem akar menni és védekezni is alig tud most. Gagon kívül az egész kp. béna. Diarra kellene, de most nincs ezért DLR->Sneijder. Tobbet érnénk vele, mint az osszedrótozott 10-essel. Pepe hibázott a gólnál. A csatárokról nem mondok semmit, kritikán aluliak. Egy másik gyors ember kellene, Saviola :blink:

Link to comment
Share on other sites

"Katalán bíró, nincs mit mondanom!"

 

Undorító ismét amit művel. A trágyaarcu bilbaoi nem kapott smemit amikor megpofozta Marcelot a góljuk után, az ilyne minimum sárga.

Letarolták Pepét, Salgadot. Folyamatosna faragnak.

Higuain gólja abszolút szabályos volt, az első is.

 

 

Ettől függetlenül, szét kell őket ......ni és meg is lesz. Bíró ide vagy oda.

Link to comment
Share on other sites

Ebbe szerintem ne menjünk bele.Ennyi erővel lehetne szídni a pocsék védelmet is.Ami szar is meg lassú is.Pepe rég nem való a Realba szerintem.Salgado meg már kiöregedett....Heinze még ha nem is tehetett róla összehozott egy 11est.Marcelo meg szintén nem túl acélos.

Higuaín nagyon ott van viszont :) ahogy Sneijder is

Link to comment
Share on other sites

Lehet szidni, Heinze nekem sme kedvencem, Marcelot azért hagyjuk mert van vagy 19(?).... és ahhoz képest állat meccsei is vannak.

Pepe konkrétan az egyetlen jó középső védőnk. Bőven több, mint egy metzelder, Cannavaro...... Salgado nulla, az tény.

Jövőre egy Ramos-Pepe-Agger-Marcelo védelem azért bebaszarintana, hogy úgy fogalmazzak :D

Higuain meg ha Ruuddal cstaárpárost alkothatna és nem szorítaná ki a szenttehén, akinek messze a leggyengébbek a mutatói csatárként a csapatban.... nos.... akkor még remek csapatunk is lehetne.

Link to comment
Share on other sites

Most aztán rohadt ideges vagyok. Ha nem fújja be lesnek az a ocsmány katalán rohadék akkor Higuaín 3 gólos és, ha még a gólját is megadják 4 :angry: Kegyetlen jó meccse lett volna, így pedig csak jó. Raúlnak semmi esély a kezdőbe nálam, Saviola tobbet ér. Nálam Raúl csak 4. csatár a keretben. Saviola legalább küzd.

 

Higuaín hatalmas vétel volt. Capello és Portugal megoldották a csatárgondunkat szerintem. Ha Nistelrooy kioregszik, johet helyette Benzema és johet a 10. :P

Link to comment
Share on other sites

Utolsó soroddal értek csak egyet. A Villarreal is nagyon jó, a Barcát is osszekapták idén.... sajnos valakik nem akarják a triplázást :unsure:

 

A kupameccsen szerintem biztos, hogy nem fog Szalai Ádám játszani. Ahhoz le kellene sérülnie 2 csatárunknak.

Link to comment
Share on other sites

Ferguson idegileg kész van

 

A Real Madrid alattomos klub: először megveszi Heinzét, aztán ráhajt Heinze legjobb manchesteri haverjára, Cristiano Ronaldóra.

A manchesteri skót lovag, Sir Alex Ferguson elméleteket gyárt.

Mindenről Patrice Evra tehet. Mióta a fekete francia betette a lábát az Old Traffordra, az argentin Gabriel Heinze kikerült a kezdőből. A Real Madrid épp Roberto Carlos utódját fürkészve leigazolta Heinzét. A dolog mégis roppantul zavarja a MU edzőjét. Szerinte Heinze volt a csali a Ronaldo-sztoriban. Heinze szerint volt edzője kicsit elfáradt idegileg. "Ez a hülye elmélete, hogy Ronaldo miatt kellettem a Realnak, baromság. Konkrétan nem értem Fergusont: már rég nem vagyok a United tagja és még mindig pampog. Nem tagadom, jóban vagyok Ronaldóval, de miattam nem fog idejönni, az tuti. Elég okos fiú ahhoz, hogy tudja, mire van szüksége."

 

(stop.hu)

Link to comment
Share on other sites

Mégis jovőre is marad......

 

Amúgy Heinze nem nagyon kellett volna a Realba. OK, hogy tud fejelni, de beadni nem nagyon. Utóbbi meccseken nálam elásta magát, persze feljohet.

 

Reméljük lehetőséget kap Ádám és végre láthatok magyar a habfehér mezben. Csak ugye az a gond, hogy nem kozvetíti TV és neten kell nézni :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Inkább orulnél, hogy nem szopatja a Chelseat majd, ha egyszer eljon..... HA eljon :D:unsure:

 

Ma kellene hozni egy 4 gólos győzelmet, de az előző CdR szereplésekből kiindulva egy 2-1-nek is orulni kell <_<

 

Ma sajtótájékoztató lesz. Remélem bejelenti Calderon, hogy 2020-ig hosszabbítottak Ramossal :P Azt is, hogy idény végén Raúl visszavonul szóval egy BL cím kéne még.... :D

 

Viccet félretéve, szerintem a bírói dontésekről, Ramos ügyéről és Fergi dumájáról lesz szó. Hogy mekkora állat az az ember..... <_<

Link to comment
Share on other sites

Hagyjuk már.......

Diarra abszolút kiesett a formájából. Raúl egy cölöp ott elől. 2 lépést nem tesz a labdáért, nem hogy futna is. A gólja nagyon szép volt viszont!

 

Higuaint bent kellett volna hagyni és Robben lehozni.

Félidőben amúgy kettőt cseréltem volna. Heinze helyett Marcelo és Diarra helyett Guti.

Talán akkor még be is bír melegedni és jól osztogatni...

 

Ilyen mentalitással nem lehet mit kezdeni. Ramos meg hiába próbált bármit is csinálni, társai nem voltak hozzá.

Link to comment
Share on other sites

Robbent úgy megcsaptam volna amúgy Raúl helyébe, hogy tobbet focizni se mer. Nagyon pofátlan módon játszik..... ha labdát kap akkor a büdos életbe nem adja másnak, viszont, ha nem őt indítják, mert rájottek, hogy semmi értelme, akkor pedig mutogat meg pofákat vág. Ez nem méltó egy ilyen klubhoz.

Diarra sajnos az a Diarra lett, aki volt. Labdát szerez, de 2 méterre már nem tudja leadni. A másik nagy hiba szerintem az volt, hogy Gago volt hátravonva és Diarra pedig olyan irányító szerepben :huh::lol: Raúlnak volt néhány szép perce, amikor rendesen bekapcsolódott a támadásokba. Higuaín ma is jó volt. Sneijder ki volt lőve, nem volt tere. Heinze pedig pattogott, mint egy őrült. Nagyon nem kell félni Roberto Carlosnak, hogy kitorli a nevét Heinze az emlékezetünkből :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...