Jump to content
PirateClub.hu

Real Madrid


jozsiku
 Share

Recommended Posts

Szerintetek idén felhozzák Szalait?

 

Gondolom ez azon is múlik majd,hány sérültje lesz a nagycsapatnak,vagy milyen formában lesznek a játékosok,stb.

Mindenesetre nagy dicsőség lenne,ha egy magyar labdarúgó,ismét magára ölthetné a habfehér mezt,és megkapná az esélyt,hogy játszhasson,bizonyíthasson :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

meg mellé hármat :D

 

Nagyon dühös vagyok a srácokra a második félidőben mutatott NULLÁÉRT! Kis híja volt csak hogy nem egyenlített a Numancia a 93. percben. Nevetséges 2. félidős produkció volt. Az első félidőben kicsit berottyantottam 0-1-nél, de azért meg lett mutatva ki az úr a Fehér Házban :)

 

Raúlt minek kellett behozni tudja a halál....... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Őrültség lenne Higuaint a kezdőbe rakni és Rault a kispadra tenni.Raul jelenléte fontos a csapat minden tagjának a pályán....Tény hogy Higuain bizonyította hogy beért,de Raul és Nistelrooy mögött ő csak 3. csatár lehet ebben a szezonban is.ő még fiatal de majd eljön az ő ideje is. Amm ő az eggyik kedvencem mióta leigazoltuk.

HALA MADRID!

Link to comment
Share on other sites

Robben kisebb sérüléssel fejezte be a mai edzést, így az ő játéka kérdéses holnap. Helyette elképzelhető, hogy Higuaín kerül a kezdőbe, így a támadósorban ismét a Raúl-Van Nistelrooy kettős szerepelhetne.

madridista.hu

 

hát... nem nagyon örülök neki... remélem azért játszik...

racing elleni kezdőm lenne:

 

Casillas - Ramos, Pepe Marcelo - Diarra, Gago - VdV, Guti, Robben - Raúl, RvN (Higany)

 

 

az 1 millióshoz annyit, hogy motivál, motivál, de most erősebbnek érzem egyelőre a Manchestert... szal ha őket kikerüljük, lehet rá esély...

Link to comment
Share on other sites

Szalai Ádám három bajnokin három gólt számlál a Castillában, nagy szerepe van tehát abban, hogy a Castilla ennyire jól kezdte a bajnokságot. A magyar támadó helye immáron megkérdőjelezhetetlen csapatában, s egyre többen vélik úgy, idővel a nagycsapatban is bemutatkozhat. Ádám teljesítményére az egyik legnevesebb spanyol sportnapilap, a Diario AS is felfigyelt, a Murcia elleni holnapi bajnokit megelőzően Jesús Colino beszélgetett a támadóval.

 

Remélem idén felhozzák és a Király Kupában bemutatkozhat :)

Link to comment
Share on other sites

Mikor álltunk fel utoljára 3 védővel?

 

30 éve? :D

tudom, de mint írtam, ilyet képzelNÉK el... :D szal én így játszatnám... 3 védő 2 szűrő... :P meg hát amit cannavaro nyújt mostanában... :D

 

negyed óra múlva kezdünk... szoros lesz de eggyel megint nyerünk :lol:

Link to comment
Share on other sites

Egy kis spanyol közvetítés feeling :) Hát magyar sehol sincs

http://www.indavideo.hu/video/Real_Madrid-Gijon_7-1_4

 

Raúl meg mint csere hát biztos én vagyok a vak,de a tavalyi nagyszerű idénye után (tudom jó pár évvel ezelőtt volt jobb is de már nem a fénykorát éli azért Raúl) meg a tegnapi teljesítménye után 2gól meg 2gólpassz hát nincs az a hülye edző aki kispadra ültetné.Saviola meg szerintem menjen el és helyette Huntelaar esetleg Podolski a télen.Higuain és Van der Vaart na és persze De la Red hatalmasat fociztak tegnap.

Link to comment
Share on other sites

De könyörgöm... az első gólja Robben érdeme... bele kellett futnia a kapu torkában a labdába és gól.

Nem akarom én Raúl érdemeit csökkenteni (nem kell, hisz amit mutat mezőnyben....... huhh....) de ezt a teljesítményt egy Valencia ellen ismételje meg és azt mondom királyság.

Így viszont csak kiszorít olyan embereket akik SZÍNT tudnának vinni a játékba és esetleg legyorsulnak egy reumás anyalajhárt. Raúl nem ilyen.

 

Egyértelmű számomra, hogy Nistelrooy mellett Higuainnak kell!!! szerepelnie, nem csak azért mert formában van és ezerszer gyorsabb mint Raúl, hanem azért is mert SZÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍNT visz a játékba!

Mögötte Robben, Gago, Sneijder(VdV), Guti... és meg is jöttünk.

NEM HISZEM EL, hogy Raúlnak bérelt helye kell hogy legyen a Real Madridban! Miért van ez így? :S

Link to comment
Share on other sites

Azért van bérelt helye mert szeretik és letett már valamit.Higuain-nak nagyon megy,de emlékszem én amikor tavaly voltak olyan meccsei amikor a ziccert is képes volt kihagyni nem is egyszer.Szóval lehet gyors meg minden és jobb is Raúlnál jelenleg ,de még nem kiegyensúlyozott.

Meg ahogy mondtad is Raúl a mezőnyben is nagy munkát végez.

Azt meg nem írta senki,hogy nehéz dolga volt az első Raúl gólnál,de hát erre szokták mondani ott kellett lenni.Nistelrooy is mindig jó helyen van tipikus befejező csatár.Neki sincs nehéz dolga soha még is ott van és bevarja ha meg nem lenne ott....

Link to comment
Share on other sites

Hat az biztos hogy soakt letett az asztalra Raul, de az a mult... nem akarom egybol leirni mert mindenkinek lehetnek rosz szeriai de o is be kell lassa, es hogy ha igazi madridistanak erzi magat(es o az) akkor ugy segit a csapaton hogy egy kicsivel tobbet ul a padon....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...