Jump to content
PirateClub.hu

Darren Shan film?


Jaffry
 Share

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hihetetlen hogy ez az író így megragadja a lényeget,a gyerekek meg nem tudom hány éves vagy...szóval a tinédzserek lelkivilágát,véleményeit és az érdekesség a történetmenet nem egyszer?...IZGALMAS:

Link to comment
Share on other sites

En 4 nap alatt kiolvastam a Vámpírkonyveket egyszeruen hihetetlen ahogy mindent élvezetesen leir :) hát ha film készulne belöle akkor csakis Peter Jackson rendezze :D

 

A másik sorozatot még nem olvastam de szinten nekikezdek majd :)

Link to comment
Share on other sites

Sajnos a démonos sorozata már annyira nem jó :(

Legalábbis nekem annyira nem tetszett, mert ugyan van benne egy-két fordulat meg jó ötlet, olyan... "gagyin" van leírva, vagy nem is tudom :D Majd ha olvassátok, rájöttök, értek itt ilyeneket mint disznófej? csirke mint démon, stb...

De egyébként azt tartom még hülyeségnek, mikor odaírják, hogy "Vigyázat, nagyon ijeszt?!" - lehet egyáltalán egy könyv ijeszt??

Link to comment
Share on other sites

Hát remélem hogy további könyvei nem lesznek olyanok mint Löric L. Lászl=oé, mert akkor el van ásva . . . nem szeretem ha a sztorik hasonlitanak egymásra csak masok a szereplok és a helyszin . . . de eddig naon kiraly :)

 

Filmröl meg csak annyit, hogy szerintetek kik játszanák el a szereplöket? :)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem pedig valaki öregebb kéne, durvább arcú, egyáltalán nem olyan tipikus szépfiú, és ennek a filmnek nem azért kéne híresnek lennie, mert "Jajj, Depp olyan cuki ebben is :D", mert ez sztem a karib népszerűségét is leginkább ez határozta meg... (rajongók 90 %-a csaj)

Egyébként tényleg, vajon hogyan lehetne megfilmesíteni? Mert egy rész nem igazán elég egy filmnek. Hogyan lehetne összegyúrni filmbe? Ha összevonások kellenének, én valami ilyesmit javasolnék:

 

Talán:

1. A Vámpír Inasa (ez z első 3 kötet egybegyúrva, ebből egy majdnem którás filmet ki is lehet hozni)

2. A halál próbái (ennek végén herceggé avatják)

3. A sötétség vadászai (köv. 3 összevonva)

Hopp, na igen, a Lelkel Tava... hát ezt nem tudom sehova se tenni...

4. Az árnyak ura

 

Tudom, hogy hülyeség, de ha belegondoltok, filmben ma máshogy igen nehez lehetne megcsinálni, például külön 1. rész film igen-igen terjengős lenne, stb... Talán ezért is adják kézről kézre a jogokat a stúdiók, mert nem tudnak mit kezdeni vele.

Esetleg egy kb. egyórás részekből álló rövidebb sorozatot csinálhatnának belőle ;)

Link to comment
Share on other sites

Hát szerintem az igazán jó könyvekböl vagy naon jó filmeket szoktak csinálni vagy naon pocsékakat :)

Igen nehéz lenne szétosztani a könyveket, de kb. egyet értek veled 3-4 részeben meg lehetne csinálni :) en Mr.Tinyre lennék nagyon kíváncsi nem is inkább Crepsley-re :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Szerintem pedig valaki öregebb kéne, durvább arcú, egyáltalán nem olyan tipikus szépfiú, és ennek a filmnek nem azért kéne híresnek lennie, mert "Jajj, Depp olyan cuki ebben is :D", mert ez sztem a karib népszerűségét is leginkább ez határozta meg... (rajongók 90 %-a csaj)

Egyébként tényleg, vajon hogyan lehetne megfilmesíteni? Mert egy rész nem igazán elég egy filmnek. Hogyan lehetne összegyúrni filmbe? Ha összevonások kellenének, én valami ilyesmit javasolnék:

 

Talán:

......

Hát igen van mit csinálni.... de állítolag csináltak belőle egy anime-t! Ez igaz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...