Jump to content
PirateClub.hu

Chelsea fan!


zombieee
 Share

Recommended Posts

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ancelotti is ezt csinálja csak (sajnos) nem mindíg sikerrel !

 

A Premier League-ben szereplő Chelsea csapata egy ifjú török tehetséget, Gokhan Tore-t (17)szerződtette, aki rövid időn belül csatlakozik a klub akadémiájához.

 

Nem baj a fiatalitás, de azért egy rutinos támadót is kellene szerződtetni

Link to comment
Share on other sites

Pool - Chelsea 2:0

Gsz: Torres (2)

 

 

Áhh emberek, ilyen alulmotivált társaságot még nem is láttam...hihetetlen, és csak ismételni tudom önmagam: hol van a csatársor??? mer az, hogy egy chelsea szintű csapattól 3 kapura tartó lövés legyen (és abból 1 megy kapura), az már közel van a nagyon nagyon nagy égéshez. nembeszélve a 2. félidei 68-32-es labdabirtoklásra...és ezt még a kiállításra sem lehet fogni, mert addig meg 70-30 volt.

 

Nagyon komoly változásokra lesz szükség...ami ugyancsak vérlázító, hogy a "3 nagy" ellen még 1 pontot sem hoztak össze a fiúk, és így nem lehet bajnokságot nyerni...

 

várom a hozzászólásokat

Link to comment
Share on other sites

Ez a meccs Chelsea részről nagyon nagy szégyen volt. Riley megint alkotott, piros lap a semmiért(lásd:meccs)

1, Impotens a támadósorunk(ami valójában nincs is)

2, Nincs összhang a védelemben(lásd: 2. gól )

3, Nincs egy Essienünk aki összeszedi a labdákat és indítja a támadásokat

4, Ez a felállás röhelyes

5, Nincs küzdőszellem

6, LFS mondjon LE ! Nem való neki klubcsapat

 

<_<:angry:

Link to comment
Share on other sites

na igen...nem akartam a "szégyen" szót használni...

 

J.O. Mikelt meg úgy rúgnám haza Afrikába megyei 3. osztályba, hogy többet vissza se jöjjön...én nemtudom, de ennél jobb játéklassító ember nem is él a földön...

Essient visszavárjuk...

 

Sztem nem kell Riley-ra fogni (bár tényleg nem volt piros), meccs képe nem változott a kiállítással...

Link to comment
Share on other sites

csak nem?????

http://tuttomercatoweb.com/?action=read&id=139405

 

ha tényleg igaz, akkor ehhez csak gratulálni tudok...joe cole helyére jobb igazolást nem nagyon lehetne elképzelni

 

 

szerk: hivatalosan is bejelentették...év végéig kölcsön, utána meg opciós jog a megvásárlásra....ennek most örülök, végre egy támadó szellemű emberke..

 

szerk2: nem értem, valahol azt írják, hogy csak jun.30-án megy át, valahol meg azt, hogy tavasszal már kölcsönbe lesz...:o

 

szerk3: na hivatalosan is fél év kölcsön...

Link to comment
Share on other sites

Lampard nem kap eltiltást

 

A Liverpool-Chelsea bajnoki után Mike Riley játékvezetőnek lehetett egy-két álmatlan éjszakája, a találkozón elkövetett rossz döntése ugyanis nagyban befolyásolhatja a bajnoki cím kérdését is. A bíró az összecsapás második félidejében 0-0-s állásnál "egyből pirossal" kiállította Frank Lampardot, a Chelsea középpályását, aki teljesen szabályosan nyert meg egy párharcot Xabi Alonsóval szemben, sőt, ha valaki lapot érdemelt az esetnél, az inkább az őt megrúgó Liverpool-játékos volt.

 

A mérkőzést tíz emberrel 2-0-ra elvesztette a Chelsea, amely így szinte kilátástalan helyzetbe került a bajnoki címért zajló versenyfutásban. Az összecsapás után Riley visszanézte videón az esetet, és kénytelen volt elismerni: nagyot hibázott. Az angol szövetség meghallgatta a bíró beszámolóját, majd úgy döntött, Lampard piros lapját törli, és a középpályásnak nem kell tovább bűnhődnie, egy meccset sem kell kihagynia.

 

Bosingwát sem büntette meg a szövetség, pedig az ő esetében éppen a visszajátszások bizonyították durva szabálytalanságát, amit a játékvezető nagyvonalúan elnézett neki. A futballista a partjelzőtől fél méterre taposta meg csúnyán Benayount, és talán az mentette meg az utólagos eltiltástól, hogy a meccs után bocsánatot kért tettéért.

 

"Bocsánatot kérek azért, amit tettem, nem volt szándékomban bántani őt. Tudom, hogy csúnya dolgot műveltem és elnézést kérek érte. Nagyon frusztráló elveszteni az ilyen fontos mérkőzéseket, pláne ilyen körülmények között. - mondta Bosingwa.

 

Ennyit Rileyról

 

 

Link to comment
Share on other sites

Phuh de régen nem írtam...quaresma szerintem is jó igazolás(kölcsön) mert ő cselez és fut a labdákért nem úgy mint 1esek...a csapatra meg tényleg ráférne már vmi fiatalítás mert ha megnézitek h mennyi 31 éves játékos van a kezdőcsapatban...

Link to comment
Share on other sites

Watford [1 - 3] Chelsea

 

69'T. Priskin (szívbajt hozottt rám)

75'N. Anelka

77'N. Anelka

90'N. Anelka

 

Amilyen helyzeteink voltak 0-5-re kelledt volna nyernük, de ez is nagyon szép teljesítmény !

Gyerekek, Drogba ismét SPÍLERkedett ;) !! lám lám scolari nincs és már jól játszik Drogba + a csapat

 

Kedző

 

Cech; Mancienne, Ivanovic, Alex, A. Cole; Ballack (Belletti 83.), Obi Mikel (Stoch 73.), Lampard ©; Anelka, Drogba, Kalou

 

Wilkins végre mert kockáztatni fiatalokkal :)

Link to comment
Share on other sites

végre valami eredmény, Wilkins jól összetette a csapatot és végre a FIATALOKAT is betette, minden elismerésem az övé, Hiddink remélem követi a példáját + támadóbb focit fog jáccatni a srácokkal akár még (lehet hogy elég optimista vok :lol: ) az 1. hely is meglehet Hiddink-el de ahhoz nagyon nagy szerencse kell

Link to comment
Share on other sites

na ez egy szép győzelem volt! végre jól játszottunk és nem azt láttam egész meccsen h bosingwa előre tör és beadja a labdát hanem mindig másképp alakultak ki a helyzetek,elégedett vagyok a mai meccsel.

 

U.I.:nem akarom LFS-t szidni mert igen,jó edző de azért néha már télleg unalmas volt ugyanazt nézni,meg ugye az eredménytelenség...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...