Jump to content
PirateClub.hu

Magyar Labdarúgás


Pityuu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

valami lesz az biztos :D

 

i0002A5D24b91a5dc880f.jpg

 

Mint tegnapi számunkban írtuk, Gera Zoltán lehet az irányító (de a jobb oldali szerepeltetése sem rossz ötlet), elöl jelenleg a Farkas Balázs, Hrepka Ádám, Priskin Tamás trióból a két legjobb formában lévő játéka logikus, miközben Németh Krisztiánt is fokozatosan be lehet építeni. (Szentségtörésnek tűnhet, de a negyedik éve a Bundesligában futballozó Szabics Imre mellőzése sem feltétlenül átgondolt dolog: emlékezzünk, hogy követelte őt a közvélemény Gellei Imre csapatába, és ő megbízhatóan termelte is a gólokat – 25 évesen túl öreg lenne? És aki ismeri őt, tudja, nem igaz az a vád, hogy ne lenne kellően motivált a nemzeti csapatban.)

 

Megítélésünk szerint meggondolásra érdemes a ma divatos 4–2–3–1-es szisztéma. A két szűrőből az egyik Vass Ádám vagy Filkor Attila lehet, a másik Dárdai Pál, ha másért nem, hogy az ifjak tanuljanak tőle. A három fedezet jobbról Gera Zoltán, Buzsáky Ákos, Filkor Attila lehet, középen Gera Zoltán és Buzsáky Ákos mellett Hajnal Tamás jöhet szóba (Kanta József is akár, de neki még erőnlétileg erősödnie kell a nemzetközi mezőnyhöz, a kapitány által favorizált Sándor György még a vérszegény magyar bajnokságban sem bizonyított eleget ahhoz, hogy övé legyen a nemzeti csapat karmesteri pálcája), a bal oldalon Huszti Szabolcs vagy Halmosi Péter lehet a megoldás. A támadókat pedig fentebb taglaltuk, közülük a legjobb formában lévő megoldhatja a feladatot.

Link to comment
Share on other sites

20070202150650alairas2.gif

 

kinek jut ilyen baromság az eszébe most mondjátok már meg röhejesek vagytok attól mert neketek nem tetszik a dolog attól miért kell lehurrogni? más örül a dolognak, erre van egy kics elvetemült csoport aki ilyen hülyeségeket terjeszt, már warez fórumon is és láss csodát nem is akárki tereszti hanem egy mod. Már bocsássatok meg de iylet nem illik csinálni, ha nem tetszik a dolog akkor xard le ne kelts feszültséget ilyen baromsággal. ez kb olyan mint egy warezolos usernek van egy fórum ami nem tetsszik és ha tényleg nem tetszik ne menj rá, ha nem tetszik hogy euro 12-t akarunk csinálni ne szólj bele, torkig vagyok az ilyenekkel, miért kell elvenni 8x%-tól a kedvet hogy megrendezzék eme eseményt neked nem tetszik vazze nem kell kimenned a meccsekre nem vagy kötelezve rá otthon végigcsücsülheted az egész eb-t nem muszály kint lenned...

 

szánalmasak vagytok ilyen térem már bocs, ha valami nem tetszik akkor inkább csöndben maradsz tudjátok demokrácia van a többség dönt a többség meg az igenre voksolt csináljatok lázadást stb-t hajrá egyszerüen szánalmasak azok akik iylet beraknak aláírásnak, sőt azt is kii merem jelenteni hogy még csak nem is magyar az aki ilyet kirak...

 

jah tök xar lesz nekünk lesz egy kis bevétel, lesznek új stadionok, lesz új metro végre lesz egy világesemémy fociból ami a közelben van és örülj neki inkább és ne balhézz...

Link to comment
Share on other sites

valamiért úgy érzem,hogy ez nekem is szólt...szal én azon a véleményen vagyok,hogy jelenleg nem érdemlünk eb-t...de mivel gondolom ennyivel nem éred be magyarázatnak,hát íme:Na szóval,részben igazad van a stadionokban,viszont gondolj bele felhúzzák drága pénzért a 30-40ezres stadiont és az eb-t követően a bajnokin pedig lézengenének benne 1500-an,mert ugyebár ugyanez történt Portugáliában is(bár egy kicsit többen voltak). Aztán ott van még az utak és miegyebek kérdése...Nem tartom valószínűnek,hogy ha most nincs pénz semmire,mert tök csóró az ország,akkor pár év múlva jelenősen változik a helyzet. Ott vannak még a vezetők. Nem lenne jó,ha Kisteleki felhasználná a pályázat elnyerését,arra,hogy meghosszabítsa uralkodását. Aztán a rendőrség. Szerinted képesek bármit tenni,ha egymásnak esik pl. több száz angol és német huligán? Mert én erre elég kevés esélyt látok...elég valószínű,hogy nem kicsit rendeznék át Pestet...És a végére hagytam a válogatottat. Véleményem szerint akkor jussunk ki eb-re,ha megérdemeljükés olyan csapatunk lesz,hogy saját erőből kivívja az indulás jogát. Nem hiszem,hogy mostanában lesz ilyen csapatunk.Gondolom te sem örülnél neki,ha minden meccsen csúnyán lealáznának minket...

Na így hirtelen ennyi jutott eszembe.Bocs hanem mindent lehet teljesen érteni de fáradok.Majd holnap visszanézek.

 

Szerk.: Még annyit,hogy ez az én véleményem és mint mondtad:szólás szabadság van.Mellesleg én nem balhézok,csupán véleményt nyilvánítok.

Link to comment
Share on other sites

pl nem neked ment hanem egy modnak aki szintúgy hirdeti ezt a marhaságot, rendőrség megoldaná. sok idő telik el még 12-ig nem tudhatod hogy mi fog változni 12-ig, az hogy kisteleki így vagy úgy figy vannak dolgok amik nem mindenkinek tetszik lásd fradi, de meg kellett húznbi akármennyire hiányzik nekem is egy fradi újpest vagy újpest fradi attól még a fradi tiszta adósághalmaz ezt mindenki tudja...

 

miérrt baj az hogy a nagy stadionban lenne 1500 néző? aki ki akar menni oda az ki is fog menni neki végülis tök mindegy milyen a stadion, kell végre valami kis világverseny, rendezésben az élen járunk, kézilabda VB, EB, Jégkorong EB, VB, stb mindent meg tudtunk szervezni miért ne sikerülni egy foci eb-t megrendezni? amúgy uefa segítene pénzügyileg is és hidd el több pénz jönne be mint amennyit kiadtunk, német precizitást mi simán megütnénk.

 

A lényeg neked nem tetszik az ország többsége megszavazta és az EB mellett állnak, akkor magyarázd meg minek kell vitákat szülni ilyen kijelentésekkel?

 

miért fáj neked az ami 80%-nak nem miért van bajod azzal hogy végre összefog az ország valami elérése végett, miért baj az hogy valami világeseményt meg akarunk rendezni? ha nem tetszik nem kell vitákat szülni ostoba kijelentésekkel, a tömeg akarja törödj bele hogy ha megkajuk meg is rendezzük, a lényeg minek kell uszítani ilen hüyleségekkel az magyarokat?

 

Áhh attól mert 10-20 embernek nem tetszik az ötlet akkor máris rossz igazad végülis azt kell csinálni mint ami a tüntetők csináltak a parlament elött... (megjegyzem semmi sem valósult meg abból amit a tüntetők el akartak érni) azt is megmondom ti se fogtok elérni ezzel semmit, csak az a dűhítő hogy az ilyen ember már réges rég nem magyar a szememben és sokak mások szemében se...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uvbull maximálisan 1etértek Veled rendezzünk csak EBt ha megtudjuk szervezni,a németek is megtudták oldani h az angolok ne nagyon pusztítsanak,jelzem tavaly v tavalyelőtt U-18as Ebt rendezett Luxemburg elhiheted h nem saját erőből jutottak ki :D és h utána mi lesz lesznek normális stadionok és nem kell attól parázni h összedől meg h a magyar csapatnak el kell utaznia saját városából mert nincs megfelelő stadionja.Szóval l1en csak EBnk

Link to comment
Share on other sites

hmm... ha mindez igy is lenne mint ahogy uvbull leirtad, akkor en is teljes mertekben a rendezes mellett lennek. csak hat nem 1x tuntek el 100milliok Magyarorszagon! A rendezessel szerintem jol megtömnenk azok zsebet akiknek mar igy is van bőven, es amit nem hiszem h becsuletes uton szereztek. Amig ilyen allapotok vannak Mo-n, addig varjunk a foci eb rendezessel... ha maradna ez a valogatott, par ev mulva tuttira lenne olyan ütökepes h kijutnanak valahova. de az eddigi tapasztalatok nem ezt mutatjak sajnos... :(

Link to comment
Share on other sites

nem értelek titket, mikor fogtok ti kimenni valaha egy EB/VB focimeccsre, ha nem otthon lesz az a meccs? mikor lesz olyan közel egy nagytorna amire esély is van kimenni?

 

én spec kimennék nem 1 meccsre és nekem ez örömöt szerezne az hogy ennyire ellene vagytok nem tom hova tenni az hogy nektek nem tetszik másnak még jó lehet de mivel neked nem tetszik ezért intézzük úgy hogy másnak se legyen jó vagy mi? tudom ez a mentalítás magyarországon de akkor is tuiskónak tartom azokat akik ilyet kiraknak, másik pénzről beszélsz igen eltünt nem pár millió forint és tom hogy kisteleki alatt is eltünik pénz de nem akkora mértékben, én úgy vagyok a dolgokkal hogy engem 1x lehet átverni addig hiszek abban amig 1x át nem vágja a fejem, én spec most hiszek kistelekiben amig rá nem jövök pluszt termelt az mlsz srácok mikor volt ilyen?? plusz

 

vazz ha ennyire hajt az öreg akkor hagyjuk megtudja oldani ezt az eb-t is hogy minimális legyen az a pénz ami eltünik :)

 

másik én voltam magyar-olasz meccsen anno népstadionban és hidd el a hangulat kegyetlen jó volt már ha csak az eb-ért nem de legyen végre naagy stadion ahova el lehet menni nagy tömegben és nem csak 18e-n vannak egy válogatott meccsen? hanem 60-70 ezren? azért én támogatom vannak pozitivumai és azokat kell nézni és nem a negatívumokat :D

Módosította guru
ne használj tárgár kifejezést! guru
Link to comment
Share on other sites

Jónak jólenne az EB itthon, de ilyen válogatottat én se küldenék ki. Az hogy 5év múlva milyen szinten lesznek :) szerintem nem sokkal előrébb. A magyar foci már nem 5 éve sz@r.

 

Az meg biztos, hogy rengeteg pénzbe kerülne az egész, lehet, hogy vissza is jönne.

 

De ezeknek minek új stadion későbbre? Ilyenek elősször tanuljanak meg játszani, majd aztán követeljenek fizetést, stb. A legtöbb magyar focista azt várja, hogy 2 szép szemükért fizessék őket. Tisztelet a kivételnek.

Link to comment
Share on other sites

vazz ha ennyire hajt az öreg akkor hagyjuk megtudja oldani ezt az eb-t is hogy minimális legyen az a pénz ami eltünik :)

Mármint Kisteleki hajt? :lol: Max a pénzére...Agyba-főbe hirdeti,hogy rend,fegyelem,törvényesség,aztán ő és a drága látos bandája vét ezek ellen a legtöbbet...

A "tüntetőket" pedig ne vedd egy kalap alá azokkal,akik az eb rendezésellen vannak,köszi.(Mellesleg én még magyaranak érzem magam,mert jelenleg nem akarom az eb-t)

Én egyáltalán nem uszítok senkit,csak véleményt nyilvánítok.

Nagy stadionban kevés néző=pazarlás

Egyetértek mirage-val és $ergei-el is :)

Link to comment
Share on other sites

NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM NEM!!!!!!!!!

 

Abban egyetértek,hogy ló lenne kimenni valami király mecsre,de ez az összes pozitívuma a dolognak!!!

 

1,Leégnénk mindenki előtt !!!!(Mint a Rongy)))

2,A Pénz nagy része elúszna bárki bármit is mond!!!!

 

Szóval NEEEEEEEEEEEEEM!!!!!

 

Majd ha már lesz egy normális csapatunk és az 2012-ben még nem lesz az tuti!!!

Link to comment
Share on other sites

más örül a dolognak, erre van egy kics elvetemült csoport aki ilyen hülyeségeket terjeszt, már warez fórumon is és láss csodát nem is akárki tereszti hanem egy mod. Már bocsássatok meg de iylet nem illik csinálni.

 

Örülnék, ha közvetlenül nekem mondanád el a velem kapcsolatos problémádat és nem nyitnál fölöslegesen topikot ezért. Azt pedig nem tőled fogom megtanulni a viselkedésed alapján, h mit illik és mit nem.

A másik dolog, h semmi közöd senki aláírásához.

Ez a véleményem, nem szeretném, ha Eb-t rendeznénk, mert ez csak annak a pár embernek lenne jó, akik jónéhány százmillióval gazdagodnának.

Link to comment
Share on other sites

amúgy sry, hogy nem találtam meg de akkor se értem mi köze van a két téménak egymáshoz egyik téma EB2012 másik meg a magyar labdarúgás a kettőnek sok köze nincs egymáshoz.

 

na mindegy én akkor is azt mondom legyen EB, mert 1x élőben szeretnék megnézni egy egy nagy meccset ami itt van a közelbe és nem kell a fél világot átutatni csak hogy lássam.

 

Módosította guru
ne provokálj és ne használj piros színt a hsz-ben! guru
Link to comment
Share on other sites

Újpest FC–AS Trencin 3-1 (0-0)

Nemzetközi felkészülési mérkőzés

Szusza Ferenc Stadion, 600 néző.

Játékvezető: Csák J.

 

Újpest FC: Balajcza – Vermes (Zaleh, 63.), Böjte (Gulyás, 72.), Vaskó, Tóth B. (Lukacs, 46.) – Erős (Freud, 46.) – Kőhalmi (Nagy O., 46.), Sándor (Mészáros, 72.), Korcsmár (Habi, 60.) – Tisza (Tasnádi, 69.) – Kovács Z. (Kopunovics, 46.)

Edző: Urbányi István

Trencin: Hodal – Cogley, Horváth, Micenec, Kascak – Hricov, Dobes, Jakubek – Czinege – Krizko, Kamensky

Játszottak még: Szkukalek, Baranyai, Tobunemi, Doubek, Roznik (kapus)

Gólszerzők: Freud (47.), Korcsmár (59.), Mészáros (90. - 11-esből) ill. Doubek (78.)

Sárga lap: Freud (73.)

Szögletarány: 6:4 (4:2)

 

Jöhet a kispest! :D

 

p77_HungaryWbmp.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Kijelölték a Magyar Kupa hatodik fordulójában esedékes első mérkőzések időpontjait. A mezőny egyetlen állva maradt NB II-es együttese, a Ferencváros március 22-én mérkőzik meg a tavalyi kupadöntős Vasassal.

A Borsodi Liga listavezetője, az MTK Budapest a Budapest Honvéddal került szembe, a Diósgyőr a Zalaegerszeggel, az Újpest FC pedig a tavalyi bajnokkal, DVSC-TEVA gárdájával csap össze. Az egyetlen NB II-ben szereplő együttes, a Ferencváros a Vasassal küzd meg a továbbjutásért.

Magyar Kupa, hatodik forduló, első mérkőzések

 

március 13., 18. 00

MTK Budapest - Budapest Honvéd

március 21., 17. 00

Diósgyőri FC - Zalaegerszegi TE

március 21., 18. 00

Újpest FC - DVSC-TEVA

március 22., 20. 45

Ferencváros - Vasas

A továbbjutás két mérkőzésen dől el, a visszavágókra április elején kerül sor.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...