Jump to content
PirateClub.hu

Magyar Labdarúgás


Pityuu
 Share

Recommended Posts

egyáltalán nem.. mert mondjuk épülne sok szálloda, étterem, meg iylesmi, amikhez nekik közük nem lenne, és nekik viszont rengeteg bevételük lenne, és azt meg szépen majd vmi folytán visszaforgatják az országban, és már van is plusz tőke.. és ez csak egy példa volt..

 

Aha. Ez jó lenne az ország szempontjából. Csak éppen ettől még nem lesz jobb a magyar foci.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

egyrészt az előző oldalon már leírtam.. h iylen jegybevételeket, meg reklámdíjakat teszem azt lenyúlhatnak valamilyen szinten, de amit itt az országban költ el pénzt mindenfelé a több tízezer szorkoló szórakozóhelyeken, boltokba, éttermekben, szállodákba, plázákban, stb.. azt nem tudnák lenyúlni, és már azáltal is plusz tőke érkezne az országba..

másrészt meg a rendező orszég válogatottja automatán résztvevő is, szóval nem kéne kijutni.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne érts félre,nem kötekedni akarok imádom a focit,és marhára dijjaznám ha ott lehetnénk,

De most komolyan,tedd a szivedre a kezed,nem égnénk le ???

Szóval nekem személy szerint az a véleményem,hogy várjunk mi még a rendezéssel,

ha már ki tudunk állitani egy olyan csapatot,amire egy kicsit is büszkék lehetünk!

De mondom ez az én véleményem...

Módosította guru
Link to comment
Share on other sites

az tény, h a bozsik féle csapat egy kalap *** volt.. de ez a várhidi féle csapatot ha normálisan összerakják, és nem állnak meg a fejlődésben ezek a fiatal srácok, akkor még egy egész jó kis csapat lehet belőlük.. ha nem is egy topcsapat, de egy eb-n való tisztes helytálláshoz mindenképpen jók lehetnének..

ez meg az én véleményem :)

Link to comment
Share on other sites

A Bánka-emléktornán eléggé a "B" csapatunk fog játszani sztem, mivel a keretben csak Kőhalmi, Tóth Balázs, Erős Karcsi, Böjte és Kovács Zoli (meg esetleg Mészáros) az, aki a nagycsapatban kezdő. Ez a hozzáállás nem méltó Bánka Kristóf emlékéhez! Tudom, h válogatott játékosok nélkül, illetve bizonyos számú utánpótláskorú játékosokkal kell kiállni, de akkor is!

Zaleh, Balacza, Kiss Zoli, Völgyi, Vituska, Nagy Olivér, Freud Gabi

7-es közül páran még befértek volna <_<

Link to comment
Share on other sites

Szenzácios teremtorna volt,méltoképpen megemlékezve Bánka Kristóf emlékére.

 

telt ház (én végig a lépcsőn ültem biggrin.gif) remek meccsek,pazar golok,jo hangulat,sziporkázo-mosolygo-gálázo öregfiuk, néhány renitens elem kivételétöl eltekintve sportszerű buzditás,szurkolás. Soha rosszabb tornát wink.gif

mindenki átérezte a torna fontosságát,és senki nem sajnálta,hogy csak harmadikok lettűnk,ez a délután nem erről szolt. smile.gif

 

MINDIG ÚJPEST,ÖRÖK ÚJPEST!!

 

Link to comment
Share on other sites

Ezis jó torna volt, csak nagyon látszott, h egyáltalán nincs tét, mert mindenképp felajánlották a nyereményt az alapítványnak, ami sztem nagyon nemes gesztus. Hiányoltam a szervezett szurkolást a csoportmeccseken. Lehetnek indokok, de akkor is, ha a csapatunk játszik, szurkoljunk már nekik <_<

Link to comment
Share on other sites

azért volt,de nem annyi az tény,de azt ne felejtsük el,hogy ez nem a Szusza volt,ülve meg nem lehet szurkolni <_< Ha feláltál akkor rád szoltak <_< amikor pl. oda akartam menni hozzád,rám szolt a biztonsági,hogy ne üljek a lépcsőre mert szolnak érte <_<

Link to comment
Share on other sites

Mi van itt? :D Lila-liga?!? :D

 

Hajrá Loki! Remélem bejönnek majd az új szerzemények és az elmúlt két év is megismétlődik :)

 

 

nah... ugrok is ki a topicból mielőtt egy karakteres téglát nekem vágnak.... :) :) :)

 

na jó... félre a prekoncepciókkal.. remélem jó kis tavaszi idény vár ránk ...

Link to comment
Share on other sites

ÁHHHHHHHHHHHH!!!!!!! :angry::angry::angry::angry:

 

Komolyan mondom a pálya közelébe nem szabadna engedni ezeket a falábu mihaszna majmokat,nem ám beengedni őket

 

bohóckodni a pályára!!!!! :angry:

Hitvány trógerek!!!

 

Remélem mi rendezzük az EB-t,legalább egész európa előtt kiröhögtetjük magunkat!!!!!

 

PUSKÁS MEG A TÖBBIEK FOROGNAK A SÍRJUKBAN!!!!ISTEN NYUGOSZTALJA ŐKET!!!

 

Velük együtt a foci is meghalt hazánkban....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...