Jump to content
PirateClub.hu

Magyar Labdarúgás


Pityuu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
persze, hogy azt játszotta a Vasas, de mi meg semmit nem játszottunk, csak ívelgettük a labdákat...

 

Akkor is továbbjutunk!!! :angry:

 

Montenegró-Magyarország 2-1 :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ezen már csak nevetni tudok :lol::lol:

 

Én pedig azon tudok nevetni, hogy a játékvezető hogy tudott befújni két büntetőt is ellenünk! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Akkor is továbbjutunk!!! :angry:

A meccs után kissé letargiába estem, de már én is úgy látom ,hogy meg lesz ez ;) (legalábbis nagyon-nagyon remélem)

 

Én pedig azon tudok nevetni, hogy a játékvezető hogy tudott befújni két büntetőt is ellenünk! :angry:

Én nem néztem, nem voltak jogosak a tizik?

 

 

szerk.:bocsi, a kettőt egy hsz-be kellett volna írnom, de nem tettem :blush:

Módosította guru
Link to comment
Share on other sites

A meccs után kissé letargiába estem, de már én is úgy látom ,hogy meg lesz ez ;) (legalábbis nagyon-nagyon remélem)

 

Lipcseivel, Dragival, és Tökivel meglesz a továbbjutás!! Már csak egy megbízható kapus kellene!! <_<

 

Én nem néztem, nem voltak jogosak a tizik?

szerk.:bocsi, a kettőt egy hsz-be kellett volna írnom, de nem tettem :blush:

 

Magyar vagyok --- nem voltak jogosak!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Naaa No Komment!!!! :angry:<_<

 

Felkészülési mérkőzésen, Podgoricán a Várhidi Péter szövetségi kapitány által irányított magyar együttes egygólos vereséget szenvedett a házigazda montenegrói együttestől, amely ezzel a találkozóval, illetve sikerrel tette le névjegyét a nemzetközi porondon. Az együttesünket irányító szakember szerint - aki a honi szövetségi hivatalos honlapján, az mlsz.hu internetes oldalon nyilatkozott a találkozó másnapján -, a mieink két arcukat mutatták meg az összecsapáson.

 

Bodor Boldizsár oldalán veszélyes támadások futottak, de védőnk állta a sarat

„A magyar válogatott szombat este két arcát is megmutatta - mondta Várhidi Péter. - Az első félidőben jól játszott, a másodikban pedig halványabban. De biztató, hogy az idei három mérkőzésünk során ellenfeleinknek öt félidőn át szinte helyzeteik sem voltak, alig ment lövés a kapunkra.”

 

„Volt alkalmam megnézni a meccs döntő helyzeteit, és úgy gondolom, ezt a találkozót többgólos különbséggel kellett volna megnyernünk. Az első félidőben a helyzetek alapján döntő fölényben játszottunk. Sajnos, nem tudtuk növelni az előnyünket.”

 

A második felvonásban azonban a házigazdák egyértelműen átvették az irányítást, és mezőnyfölényben futballoztak, többször is veszélyes helyzetet alakítottak ki a magyar kapu előtt. A mieinknek ekkor is adódtak lehetőségeik, de mezőnyben már közel sem tudtunk annyit mutatni, mint az első felvonásban.

 

„A hátrányban lévő montenegróiak ekkor sok kockázatot vállaltak fel, és egy döntő hiba, a tizenegyes megítélése - ami helyett les miatt szabadrúgást kellett volna ítélni kifelé - a házigazdákat egyenlítéshez és lélektani előnyhöz juttatta. Ráadásul egy-nullnál szereztünk egy szabályos gólt, amit nem adtak meg, tehát kettő-nulla helyett egy-egy lett az eredmény, ami nagy lökést adott a montenegróiaknak. Játékosaink ekkor sajnos kissé fáradtan mozogtak, labdabirtoklásban alulmaradtunk, de igazi ziccer ekkor is előttünk adódott. A mérkőzés vége azonban már a hazaiaké volt. Ebben mindenképpen javulnunk kell, a játékosoknak kilencven percen át megfelelően kell koncentrálniuk.”

 

Történelmi győzelem montenegrói, újabb vereség magyar részről, szövetségi kapitányunk úgy gondolja, az Eb-selejtezőkre készülve a mérkőzésnek és az eredménynek nem tulajdonít különösebb jelentőséget.

 

„Ez a balsiker nem lehet hatással a válogatott szerdai teljesítményére. Ez a csapat hosszútávon lehet eredményes, nagyon fontos, hogy a kezdeti lépések esetleges botlásai ne törjék meg a játékosok önbizalmát. A Montenegró elleni összecsapásnak persze azért van nagyon fontos tanulsága: a jövőben kilencven percen át kell úgy játszanunk, ahogyan szombaton az első félidőben tettük.”

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Én csak 1 meccset nem szerettem az utobbi pár évben ez pedig a FTC-Kispest

 

Az ok: Fradi fan vagyok,de a volt barátnöm Kispesti volt.

Az Ujpest-nek is szurkolok,mert a családbol többen Ujpesten laknak!

A Fradi-Ujpest meccseknél nem szurkolok senki nek sem,ott a jó meccsért izgulok csak,ja s azért,h ne legyen balhé!

Link to comment
Share on other sites

érdekes ez a szurkolási szisztéma szikla :D :D

 

na most akkor kinek is szurkolsz? :D

 

 

Most mondjam azt,h Liverpool? :)

 

A Magyarok közül már senkinek,csak 1-2 szinvonalas meccset szeretnék már látni! Mert nem akkarom,h megverjenek az Ujpesti drukkerek,se a Fradista drukkerek! Gondolom igy már érthetö,h miért 1 jó meccsért szurkolok!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...