Jump to content
PirateClub.hu

A pároknak muszáj együtt aludni?


Jaffry
 Share

A pároknak muszáj együtt aludni?  

128 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. A pároknak muszáj együtt aludni?

    • Igen
      89
    • Nem
      39


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

8 és fél hónapja vagyunk együtt a párommal. 2x próbáltunk külön aludni... hát egész éjszakás forgolódás lett belőle...

mi nem is bírjuk ki egymás nélkül :P

egyébként jó dolog, ha együtt alszol a pároddal, sok dolgot tudhatsz meg róla... B)

Link to comment
Share on other sites

én az együttalvást az érett korhoz kötném, vagy együttjárásban a komoly kapcsihoz vagy együttélésben szigorúan kötelező! :rolleyes:B)

Link to comment
Share on other sites

atya isten, nekem még abban az időben még csak tették a szépet, udvaroltak............. :rolleyes:B)

Link to comment
Share on other sites

"udvaroltak"... le vagy maradva picit... B)

egyáltalán nem vagyok lemaradva, csak nem vagyok kurva, aki csak úgy odadobja magát egy jött ment idegennek! én egy igényes nő vagyok, nekem udvarolni kell, ki kell érdemelni engem, szeretni kell engem, és jó dolog ha szerelmesek belém! és ezeket a dolgokat nemcsak elvárom, hanem én magam is nyújtom, mert ez okozza nekem a legnagyobb élvezetet! elég érdekes lenne, ha jönne egy pasi, kettőt kacsintana és letolnám a bugyimat neki! szó nem lehet róla!! rám sok időt kell szánni, és küzdeni kell értem!! és én is imádom az olyan fiúkat, akik kihívások számomra, és megvetem, sőt lenézem a felkínálkozó, testüket elémdobó fiúkákat! ki is röhögöm őket, mert szánalmas, hogy azt hiszik, hogy a kinézetüktől hanyatt dobom magamat! :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ha van párom, akkor nekem nagyon fontos, hogy ott legyen mellettem, én ezt nagyon igénylem. nem is tudnék nélküle elaludni. hallani szeretem a szuszogását, és netán nézni alvás közben. :rolleyes::rolleyes: szipi

Link to comment
Share on other sites

rokonlélek vagy!!!

én belehalok, ha nem hallom ahogy szuszog(esetleg horkol B) ) akkor még fel is ülök az ágyon, hogy minden rendben van-e... imádom nézni, ahogy alszik, simogatni közben a hátát, a vállát, a karjait, a pocakját...

ez hozzá tartozik ahhoz, ha szeretsz valakit... olyan jólesik, amikor arra kelek reggel, hogy magáhozszorít, átölel, puszilgat, és azt suttogja, hogy szeret, miközben azt hiszi, hogy még alszok... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

nem! :lol::lol: csak mindig egyre gondolunk, és egymás szájából vesszük ki a gondolatokat. :rolleyes: szipi

Link to comment
Share on other sites

Miért? Például létezik még udvarlás...a barátnőm például 5 hónap után adta be a derekát és igen boldogok vagyunk!És együtt alszunk... :D

Nekem fél év udvarlás után adta be! És amikor elösször szakítottunk akkor utána egy 1,5 évet kellet rá várnom!

Link to comment
Share on other sites

Ha "küzdened" kell Érte akkor biztos lehetsz benne h szeretni fog míg ha két perc után azt mondja h szeret akkor elég sokáig az fog benned élni h csak azért mondta h szeret mert a másik fél elvárta h azt mondja

Link to comment
Share on other sites

Tehát vannak még udvarló srácok ... :D

igen vannak kedves agress! és hidd el, én mint csajszika, nagyon sokra is tartom őket. értékesek a szememben. :):rolleyes:B) szipi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...