Jump to content
PirateClub.hu

Érdekes képek a nagyvilágból


Raziel#666
 Share

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ez is szép kép szipi! Tetszik. Ide is elmennék veled, és a vízesés alatt fürödnénk :):D:D Hogytetszik az ötlet? :P Nekem nagyon.

 

 

Én is rakok fel pár képet. Ezek valódiak, itt lakom, ahonnan ezek valók:

 

IMG_5078.jpg

 

IMG_4349.jpg

 

IMG_7112.jpg

 

IMG_2563.jpg

 

Túl nagy képek, ha azt akarjátok, hogy jól nézzen ki inkább töltsétek le és valami képnézegetővel nézzétek meg, mert így hatalmas , de lehet hogy csak nálam csinál belőle nagy felbontást.

 

Link to comment
Share on other sites

szia metalgun! okés az ötleted! szóval megyünk idáig a bambuszerdőbe sétálni, fürdünk egyet a vízesés alatt, és elmegyek hozzátok, hogy meglessem élőben azt a tájat. te figyike, és mi jön ezekután??? :blink::unsure::lol::rolleyes:B) szipi UI: de jó dolgom van, hogy ennyi helyre barangolok majd el...............

Link to comment
Share on other sites

Amit csak akarsz! :) Én mindenbe benne vagyok. Ha akarod még azokra a bambusz fákra is felmászok. Igaz szernitem nem lenne türelmed kivárni :D mert pár hónapba beletelne, ha nem segít valaki pl. egy daru. :P:D :D

Link to comment
Share on other sites

Jesszus, ez aztán rózsaszín :) De azért szép!

elárulom, a kedvenc színem ez a babarózsaszín. amúgy ez a cseresznyefa virágzása, és egy teljes fasor látványa tárul elénk. olyan szép boltíves az egész! :rolleyes:B) szipi

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! ez a kép romániát mutatja be, gyilkos tó a neve! régen, megcsuszamlott a föld, itt ezen a részen letarolta a fenyőfákat, azaz a tetejüket letarolta, de a gyökérzetük a mai napig ott van, és állítólag életképesek a vízben! szipi

 

 

gyilkostev6.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Szipi úgy rémlik, voltam ezen a helyen az osztályommal, még régebben, de lehet hogy keverem egy másik tóval. Hát keverem is én Szlovákiában voltam a Csorba tónál. Nyáron is 30 fokban jég hideg.

 

19.jpg

 

http://merengo.hu/galeria/741

 

 

Dobsinai jégbarlang (Szlovákia): aki teheti nézze meg, nagyon gyönyörű én megtettem rövidgatyában és trikóban voltam benn 1h hosszát :D akin kabát volt az tüdőgyuszit kapott én semmit. :D

 

Képek:

10d2f1d819.gif

 

2005_Dobsina15_800.jpg

 

2005_Dobsina6_800.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nagyon gyönyörű hely. Ajánlom, egyszer nézd meg. Ide is elmehetünk :D

 

Hát belölről sajnos nincs fényképem, mert tilos volt fényképezni. De a csorba tóról van pár. Ha érdekel scan elek be párat. Valamelyiken még én is ott vagyok :D:P:)

 

Ja és még valami. Álltunk a jégbarlang kapuja elött, nyár volt kb. 30 fog ha nem több elöttünk a jégbarlang kapuja azon belül még 20 méteren semmi utána minden tiszta hó és jég. Nagyon érdekes. Izzadsz mint a ló pár méterrel odébb hó és jég, meg minusz fokok. :)

Link to comment
Share on other sites

szia metalgun! akkor tegyél be szép képeket. várjuk.

 

razi! az a nagy helyzet, hogy ezt a szöges képet most a napokban kaptam meg az egyik jóbarátomtól, tehát ismerem, és szerintem nagyon jóóóóó!!!! :rolleyes: szipi

Link to comment
Share on other sites

ködös képek Dubaiban vanank, ott sokminden szép és drága is.

 

a falfestés képek szerintem össze vissza vannak. maximum a készítőjük egy.

 

Ez meg hogy mennyire müvészet, döntsétek el ti:

01_sex.jpg

02_sex.jpg

03_sex.jpg

04_sex.jpg

05_sex.jpg

Érdekesek minden esetre.

Módosította Raziel#666
Link to comment
Share on other sites

szia razi! ezeket a csontvázas képeket én is ismerem, és a csontmukiszexnek nevezik. :lol::lol::lol::lol: szipi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...