Jump to content
PirateClub.hu

Prince of Persia


tomiguy3
 Share

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Már tényleg régóta bevan jelentve,és tuti biztos hogy lesz.

 

Hogy miért jelenik meg ilyen későn?

 

Egyszerű a válasz.

Jordan Mechner eddig a játékokkal foglalkozott.Ha jól tudom 2006 elején jött be a pop t2t.

 

Egy filmnek a készítése meg simán eltart 3-4 évig.

 

Hogy miért?

Egyszerű a válasz.

Azért mert a forgatókönyv legalább félév.Keresni helyszíneket,és azoknak megadni a forgatási engedélyt kb 1 év stb...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

A negyedik játékról:

 

Prince of Persia 4

Kiadó: UbiSoft, Fejlesztő: UbiSoft

Platform: PC, Típus: Akció, Kardozós

A herceg visszatér! A trilógiának tervezett Prince of Persia folytatódik egy negyedik rész személyében, úgyhogy most aztán semmi okuk nem lehet panaszkodásra a sorozat kedvelőinek!

 

A képeket a képfeltöltés.hu törölte

1enlőre ennyi.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 3 months later...
Én azt hallottam, hogy lehet hogy Vin Diesel vagy Dwayne "The Rock" Johnson lesz a prince.

 

 

MAjd a két ajtós szekrény fog a falakon szaladgálni xD

 

 

Nézz imdb-t xD

 

Amúgy én is kiváncsi leszek ezzel a herceget játszó srácot jól eltalálták..kicsit kigyurja magát 2010 ig hajat növeszt meg kis borostát hagy csk és már prince klónt is kapunk :D.

 

tuti jó lesz.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Code tag használata kötelező

vannak képek a színészről mint Herceg :wacko: Hát én ahogy ezeket láttam egy kicsit elszörnyülködtem Nincs mellizma és túl kerek a képe a pasinak és még a karjára is szedhetne vmi izmot.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Itt az első hivatalos kép Perzsia hercegéről

 

Messze még Jerry Bruckheimer új filmjének, a Prince of Persiának 2010. május 28-ára kitűzött premierje, de máris viszonylag magas a rajongók várakozási foka a film előtt, mely valószínűleg átveszi a Tomb Raidertől a legsikeresebb játékadaptáció címét.

 

 

Eddig láthattunk lesi- és normál fotósok által készített Prince of Persia-képeket, de most már egy hivatalos fotón is legeltethetik szemüket az elvakult Jake Gyllenhaal-rajongók.

 

A Dastan herceget alakító színész a következőket nyilatkozta: "Elegem van abból, hogy komolyan vegyem magam. Jó érzés, amikor egy kaszkadőr hozzád fordul és azt mondja, hogy egy színész ilyesmit általában nem szokott csinálni." A Perzsia hercege története szerint egyébként Gyllenhaal karaktere egy megbűvölt tőrt próbál megszerezni, amivel vissza tudja fordítani az időt.

 

29wra4n.jpg

 

54zls0.jpg2dwhwcp.jpgmszvyf.jpg

 

 

Premier: 2010 májusa

(SG)

Link to comment
Share on other sites

Én is játszottam a játékkal, gépen és PSP-n egyaránt. Nekem bejött a játék, de ez szerintem már vicc hogy minden játékból filmet csinálnak :D

 

De nem? :)

 

Már nem tudnak mit kitalálni az írók és gondolják hogy valami olyat mutatnak be, amit már kitalált valaki?! :) Vicc szerintem ez az egész.... Tehát ha meg akarom tudni milyen filmek lesznek a jövőben, játszanom kell az összes megjelent számítógépes és konzol játékkal? :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Újabb képek a hercegről

2009. július 31. 09:11, Péntek - Ötvös Tibor

Újabb képek érkeztek a Jerry Bruckheimer nevével fémjelzett, talán az utóbbi idők legjobban várt adaptációjából.

jtmjkj.jpgoqyh47.jpg

A Prince of Persia: The Sands of Time a modernkori trilógia első részét dolgozza fel, a főszereplő pedig Jake Gyllenhaal.

 

Korábban már közöltük az első képet és az azzal szinte azonos időben megjelenő plakátokat a játékosok által megváltóként várt Prince of Persia filmből, mely sokak szerint az első élvezhető adaptáció lesz, melynek alapjait egy játék adja. Mindenesetre az eddig megjelent információk alapot adnak a bizakodásra és a most megjelent két kép tovább fokozza a várakozást.

 

A történet a The Sands of Time című részt dolgozza át a vásznakra. Ebben az epizódban a Dastan herceg egy olyan tőr nyomába ered, mellyel befolyásolni tudja az időt. A női főszereplőt, Tamina hercegnőt Gemma Arterton alakítja, míg a gonosz Nizam szultánt Sir Ben Kingsley személyesíti meg. A Prince of Persia: The Sands of Time 2010. május 28-án debütál.

 

A végére egy poén: a Ubisoft már készíti a film játékváltozatát. És ez komoly.

(SG)

Link to comment
Share on other sites

"A végére egy poén: a Ubisoft már készíti a film játékváltozatát. És ez komoly."

 

Ezt eddig is tudtuk. Van a Sands of Time játék és most majd lesz a Sands of Time: The movie. Kb 1 éve már voltak erről hírek.

A filmet nagyon várom már. Talán végre lesz egy jó film amit játék alapján csinálnak. Ebben még talán nem is baj, hogy a Disney keze is benne van, mert ez még nem annyira véres de ha megcsinálják a 2. részt is ott már eléggé más a hangulat. Véres, sötét az egész játék. Azt nem fogják tudni megcsinálni úgy, hogy ne legyen 18-as karika.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

én örülnék ha megcsinálnák az összes részt

remélem jó lesz bár nemtudom a játék hangulatát nehéz vissza adni de szerintem a disney-nek sikerülni fog hiszen az egész olyan "mesés" :D

 

amugy szerintem jó lenne ha a 2. résznek a "véres hangulatát is vissza adnák

gondoljatok bele:

"Prince Of Persia Warrior Within az év horror filmje" :P:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Itt a hivatalos trailer :

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355">
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...