Jump to content
PirateClub.hu

Mit csinálsz ha nagyon de nagyon dühös vagy?


joxy17
 Share

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na ez zsír az hittem hogy csak nekem vanak fura dolgaim a feszültség levezetésére :D a mostani billentyűm kb az 5ik volt h olyat ráküldtem, hogy elszállt 8 gomb róla, ez amugy az egyéni rekordom, az asztalt is szoktam néha ütni és a káromkodás alap ilyenkor a családot eléggé zavarja :D ja és a legdurvább az volt amikor megfoktam és beleharaptam a billentyüzetbe xD. viszont van egy haver aki azon képes volt felhuzni magát hogy nem müködött a tv távolsági irányito rendesen 8elem csere) és ezért csavart rajta kettöt...

Habár mostanság már leszoktam ezekről inkább csak ugatok mintha muszály lenne Gates bácsi biztos gyakran csuklik...

Link to comment
Share on other sites

Már 1-2 elhangzott amiket énis csinálok, pl a gépház rongálása, a billentyűzet, és néha még a monitornak is odavágok, de a legdurvább az az hogy a szobám ajtaját töm és már hogyismondjam elég hézagos XD igazából mellette kiesett egy sor tégla és telivan lyukakkal már :D

Link to comment
Share on other sites

Régebben fizikailag vezettem le a feszültséget, most vagy káromkodok, ami nem szép de ez van, vagy számolok és próbálok arra gondolni, hogy nem éri meg tönkrevágni a dolgokat.

Egyszer a falat akartam magam mögött hátrafelé sarokkal megrúgni, csak azt nem vettem észre, hogy az ajtóm pont ottvan és az üvegrészét sikerült kirúgni. Azóta bevan ragasztva.

A billentyűzetet ütöttem korábban, ha jól emlékszem az én egyéni rekordom 6-7 billentyű, mármint hogy rácsapok és kirepül. Egy alkalommal fél óráig kerestem az esc-et, mert ennyi időbe telt, mire egy virágcserépben kerestem.

A 14 colos monitorom vágtam haza kb 2-3 éve. Valami probléma volt vele és először finoman megdédelgettem oldalról, aztán nem segített és elborult az agyam. Rávágtam egy nagyot és szevasz. Volt kép, nincs kép. Na így lett nekem 19 colos monitorom, azóta arra nem csaptam. Amúgy is már untam, hogy nagyító kell a monitorhoz, de nem ez lett volna a megfelelő eljárás.

A régi gépházan egyik oldalát vagy nem lehet vagy csak nagyon nehezen lehet a helyére tenni. Pontosan nem is emlékszem, mert az az oldal nincs is fent már jóideje. Pár éve hónapokig az egyik ventillátorom hol elkezdett zúgni mint egy helikopter, hol abbahagyta. Arra lettem figyelmes, hogyha picit meglöktem vagy pöcköltem a gépház oldalát, akkor abbahagyta. Ahogy el-elborult az agyam a finom lökésből ütések lettek és idővel csúnyán eldeformálódott az az oldal. Aztán vettem egy új ventit hogy ne zúgjon, feltettem és két nap múlva elkezdett zúgni. Marha jó volt, akkor próbáltam nem idegbetegeskedni és állítani rajta, de hiába. Ráhagytam és egy idő múlva abbahagyta. Lehet hogy gépekről van szó, de szerintem néha olyan, mintha direkt szopatnák az embert.

Még régen egy szerencsére rövid időszakban mikor mamámékkal együtt laktam, ha elborult az agyam kimentem fátvágni.

Mostanában ha érzem hogy már törni zúzni tudnék haragomban, inkább kifejezetten olyan zenét hallgatok, ami segít. Két variáció van, vagy valami Bodom-ot teszek be, vagy valami iszonyatosan relax instrumentális zenét.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...