Jump to content
PirateClub.hu

szólánc :D


uvbull
 Share

Recommended Posts

szia kedves sportfan! az utolsó szó a traktorkerék volt, és ilyenkor mindig az utolsó betűvel kell írni a következő szót! tehát a traktorkeréknél, a k-betű az utolsó, tehát a következő szónak k-betűvel kellett volna kezdődnie.a következő szó:

 

anakonda

 

mivel ez a szó a-betűre végződik, akkor a köv-ző szónak az első betűje legyen "a". köszönöm. szipi :(

Link to comment
Share on other sites

cserebogarastejszíneshabcsirkemellbetyárbüdöshuncutkócosmódra :D:D:D:D

szia kedves msnysuran! ne hari, de szólok, az utolsó szó az rózsaszín párduc volt(amit amúgy külön kell írni, de mindegy), tehát a következő szót c-betűvel kell írni, és nem cs-betűvel! nem tudom, hogy tudod-e, de az ábc-ben a c-betű, és a cs-betű is szerepel, és ez két különálló betű. emiatt kérlek, legközelebb, hogy a megfelelő betűvel írjál, mert ezzel megzavarod az embereket. ezt csak amiatt mondom, mert egy szó végződhet legközelebb cs-betűre, és akkor cs-betűvel kell szót írni és, nem s betűvel. azért, szerintem ideje lenne már tudni az abc-t nem??? gyerekek, haladjunk már egy kicsit. ha meg bizonytalankodunk az abc-vel, akkor elevenítsétek fel az általános iskola első osztályát. mivel az utolsó szó: azta, ez a-betűre végződik, tehát:

 

autó

Link to comment
Share on other sites

szia kedves msnysuran! ne hari, de szólok, az utolsó szó az rózsaszín párduc volt(amit amúgy külön kell írni, de mindegy), tehát a következő szót c-betűvel kell írni, és nem cs-betűvel! nem tudom, hogy tudod-e, de az ábc-ben a c-betű, és a cs-betű is szerepel, és ez két különálló betű. emiatt kérlek, legközelebb, hogy a megfelelő betűvel írjál, mert ezzel megzavarod az embereket. ezt csak amiatt mondom, mert egy szó végződhet legközelebb cs-betűre, és akkor cs-betűvel kell szót írni és, nem s betűvel. azért, szerintem ideje lenne már tudni az abc-t nem??? gyerekek, haladjunk már egy kicsit. ha meg bizonytalankodunk az abc-vel, akkor elevenítsétek fel az általános iskola első osztályát. mivel az utolsó szó: azta, ez a-betűre végződik, tehát:

 

autó

 

ózon pajzs

 

/off: Hallod? Most nem azért, de minek kell állandóan okoskodni? :huh: Csak egyszerűen nem lehet poénkodni? Miért kell állandóan beszólni valamiért? Látom szép sok hozzászólásod van, VIP vagy meg minden, de azé' ne hidd már magad mindenkinél okosabbnak! Nem azért irogatnak ide az emberek, hogy a te okoskodásodat olvasgassák.

 

Köszi

Ui: semmi személyes probléma

Link to comment
Share on other sites

nem okoskodok, hanem csak megkértem az emberkét, és nem érzem magam többnek, mert én is kértem a többieket, hogy szóljanak nekem, ha valamit elrontok. de azért az abc-ét illene ismerni, és hidd el megzavarja az embereket, hogy melyik betűvel is írják meg a következő szót. de nem kötelező elolvasnod a hsz-imat. a következő szó pedig, bármennyire hihetelen zs-betűre végződik, tehát nem s-betűvel fogok írni!!!!!! ja!!!! és hozzáteszem, hogy mások örülnek, ha szólok, és például a clark meg is köszönte, mert elkerülte a figyelmét.(de én is örülnék a figyelmeztetésnek, mert én is a hibáimból tanulok)

 

zsírkréta

Link to comment
Share on other sites

sótartó

 

Hallod, Srác! :D Egyébként szólánc a téma... az ózonpajzsot pedig írhatod nyugodtan egybe... és nem szégyen nem ismerni az abc-t, csak ismerd el, h nem tudod :lolhit:

 

És ne bántsd Szipit, mert betonba kötsz! :lolhit:

 

Ja és no offense bro'!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...