Jump to content
creesbeas

AVI-ból DVD készités!

Recommended Posts

hali

azt szeretném meg kérdezni hogy kell konvertálni???

mer ki akkartam irni egy avis filmet és azt nem engedte! szoval azt hogy csináljam meg h dvd legyem???

léci irjatok

köszke :)

Az itt található http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=25511 programokkal nagyon egyszerűen tudsz aviból DVD-t csinálni. Ha letöltöd rögtön látni fogod milyen egyszerű használni. Én az elsőt ajánlom.

Erre a feladatra az egyik legjobb progi a WinAvi v6.3, vagy a WinAvi v7. Kezelése egyszerű: bemountolod az AVI-t és klikk a DVD-re (kb. 30-40min és kész az írható DVD). Kevesen tudják, hogy ha az adott mappában van az AVI felirat fájlja is (ugyanazzal a vévvel, csak a kiterjesztés lehet más), akkor remekül ráégeti a DVD-re a feliratot. Ha 4x-esen kerül kiírásra a DVD, akkor nem szaggat az asztalin.

Az is jó tudni, hogy az Xvid-es szaggatás gyógyítója az MPEG4Modifier, melynek futtathatósága csak akkor lehetséges ha fent van a gépünkön a .NetFramework!

:) :) :)

Sziasztok .van 4 mesém vcd és fel akarom irni dvd lemezre ,de nem megy.valaki ha tud segitsen.

Írd ki adatként a DVD re, és ha a lejátszód tudja lejátssza. Egyébként konvertálni kellene DVD formátumra.

Köszi .az asztali nem tudja az adatlemezt kezelni,a nero nem konvertálja át a vcd-t

http://softex.meganet.lt/news.php?readmore=2739

Akkor konvertálnod kell.

Bár én már csináltam olyat, hogy rámásoltam DVD re és a DVD lejátszó(Div X-es vitte) Igaz az AVI fájl volt.

Edited by tammi

KÖsz .kicsit kocka vagyok igy 10 percig kinlodtam a regisztrácioval.most már konvertálok.java script:add_smilie(":wave:","smid_95")

TMPGEnc DVD author-ral megtudod csinálni. Megnyitod a progit, ujprojekt, belehúzgálod az mpg-ket, csinálhatsz neki menüt is a progival, és start már készül is a DVD img.

Köszi .az asztali nem tudja az adatlemezt kezelni,a nero nem konvertálja át a vcd-t

A Nero az SVCD/VCD-ket valóban nem, mert nem találja a csomagban a *.dat fájl (ebben van a mozi).

Ahhoz, hogy a Nero negoldja ezt a feladatot, ki kell venned a "csomagból" a *.dat fájt, az alábbi módon:

1. DaemonTools-ba mountold be, megnyitod a virtualis drivert és a *.dat fájlt valamelyik mappában megtalálod.

2. Egyszerűen fogd meg és húzd át egy üres mappába.

3. Indítsd a Nerot mountold be a *.dat, melyet a Nero mpeg-re átkonvertál, miután végzett

4. Zárd be ezen fejezetét és nyisd meg a DVD-re való konvertáláci opcióját,-kb. 60-65min és kész a DVD.

Így két mesét is rátol egy DVD-re

Enjoy!!

Másik módszer:

VSO ConvertXToDVD (de csak a v2.0.15.136 tudja)

1. a kimásolt *.dat fájlt bemountolod és kb. 30-35min kész a DVD (a feliratot is mellé tudja tenni, csak legyen u.az a neve mint a filmnek)

Ez is rátol két mesét is egy DVD-re

Enjoy!!

:) :) :)

Edited by mazula

A DAT fájlok ugyanazok mint az Mpg-k csak a fejlécüket kell rendbehozni a VCDGear progival, és a TMPGEnc DVD author-ral 4 filmet is rá lehet nyomni egy Dvd-re + mehet a menü is.

sziasztok

az lenne a gondom és a kérdésem: VSO val átkonvertálom az AVI dvd-be a számítógépen ahogy megnézem minden stiimmel de ahogy berakom az asztali lejáccóba elnyújtott képet kapok mindenütt kilóg meg minden . már átvittem haverhoz is (hátha mondom az én tv mel van gond) de nálla is ugyan az volt a helyzet

Mit szúrtam el léci segítsetek nekem

Előre is köszönöm

Hali !

Szerintem ott van a baj , hogy a képméretet átállítottad 16:9 be a kimenetnél !

automatán van

de számomra azaz érdekes hogy ezt csak TV csinálja pc-n jó

de köszönöm a segítséget megpróbálom még1x

Hali !

A TV-n a képfelbontás is automatán van illetve a képformátum kiválasztás ?

a TV-n sajna nem tom állítani a dolgokat mer használtan vettük és nincs hozzá távkapcs

Hali !

Szerintem a képformátumot konvertálásnál állítsd 4:3 -as formátumra a VSO konvert x to DVD-ben !!

Üdv!

olyan konveráló progit keresek,ami AVI-ból DVD-t tud csinálni...sajnos mindegyik,amit kipróbáltam,próbaverzió,és lejátszás közben közli,h hol lehet megvenni a programot. más topicban lévő linkek (amik szintén pirateclubos fórumok) nem működnek,pl h lehet ingyen a convertxtodvd-t letölteni..S.O.S.!

pls!előre is köszi

én a VSO-ot ajánlom én is azt használom

jelszó mi??

Jelszót nem tudom de innen letudod tölteni a legfrisebb verziót biztosan:

http://www.pirateclub.hu/index.php?showtopic=31721

és berak feliratokat a filmre??mármint h hol vedd meg..

dif-től kérdeztem jelszót...:P és ez nem shareware????

mit csináljak a kis koponyával?!

Sziasztok!

Nekem olyan gondom lenne, hogy

Winavi 8-as progival konvertáltam

avi-ból dvd-t. Az avi szinkronos volt,

a dvd-n pedig angolul beszélnek.

Mi lehet a gond? Még soha nem

fordult elő. Köszi előre.

sziasztok.az lenne a problémám,hogy 2gb-nál nagyobb terjedelmű avi filmet akarok kiirni dvd-re,azt irja ki,hogy csak windows tudja lejátszani,asztali nem.van megoldás? előre is köszönöm.

Hát, elég régi kérdés. Remélem még aktuális rá a vélhető megoldás.

Ashampoo-val próbáld kiírni. Gondolom a Nero írja ki ezt neked.

Barabas1: az asztali DVD lejatszodnak kell tamogatni az avi (DivX v. Xvid) formatumot, ha tamogatja, akkor le fogja tudni jatszani gond nelkul. Ha nem akkor a legegyszerubb megoldas, hogy ki irod dvd formatumba pl. Vso ConvertX to DVD progi segitsegevel!!!

Kösz, ismerem az átkonvertálhatósági megoldásokat. A kérdés a 2 GB-os avi lemezre kiírhatósága volt.

De ki lehet még írni Nero -> Adat/UTF beállítással az avi fájlt. Ha jól emlékszem, akkor a lehetőségeknél az utolsó sort kell választani.