Jump to content
tec_han

Egyszerűen készíthetünk vele feliratot (HUN)

Recommended Posts

Magyar progi, nagyon könnyen kezelhető, a súgójában mindent elolvashattok! rolleyes.gif

http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/divxland-media-subtitler-v1-7--magyar--EQ11.html

Könnyedén feliratozhatsz vele, kell hozzá pl.:jegyzettömb, és a szöveget nyomhatod is!!!

mindenkinek ajánlom!

Edited by ica
A link cserélve

csak azt kérdezném meg hogy ezzel a progival mondjuk ha csinálok egy avi mellé egy feliratot, akkor a divx-es dvd lejátszó lejátsza??? a válasz jól jönne::: légyszi , köszi :D

Köszönöm szépen! Én eddig mindig kézzel készítettem a feliratot most megspórólok órányi munkákat!!!!!! Még egyszer 10000 THX!

Jó de ilyenkor nem a program csinálja hanem neked kell fordítani nem?

Vagy hogy van ez?

Szerinted majd a program felismeri hogy mit mondanak, lefordítva leírja neked és méghozzá korrektül, nyelvtani hiba nélkül (gondolok itt a többjelentésű szavakra)? mer ha ez ilyen program, ami persze képtelenség akkor szólj.

honnan tudnám letölteni?

mert a fönti címen már nem lehet. :(

A fenti cím végén ott van a program neve. Ami biztosan kivehető belőle, az a "divxland". :)

Felmész szoftverbázisra, és beírod a keresőbe, aztán kiadja. ;)

http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/divxland-media-subtitler-v1-7-magyar--EQ11.html

Hali!

Én a Subtitle Workshop 2.51 nevű programot ajánlom feliratok készítésére. Én mindig ezzel készítem őket!

Fel is töltöttem, íme:

http://rapidshare.com/files/209928756/Subtitle_Workshop_2.51.rar

Jó de ilyenkor nem a program csinálja hanem neked kell fordítani nem?

Vagy hogy van ez?

Bocs, ezen sorok értelmezése után hangos nevetésben törtem ki! :lol:

ABTeam köszönöm a Subtitle Workshop 2.51-t, jó progi és tud magyarul köszi.

Ahhoz hogy divx filmre feliratat sikerüljön tenni, nekem így sikerült:A feliratnak eggyeznie kell a film nevével.Majd a filmet is és a feliratot is társitottam a windows média playerrel és már rajta is van a felirat a filmen.Kipróbáltam asztali lejátszón is ott is műkszik igaz nekem a lejátszóm:Pana ha ez számit.

Asztali dvd-t használóknak ajánlom a AVIAddXSubs 9.3 ingyenes progit. Nagyon egyszerű a használata

(még nekem is sikerült). A lényege,hogy pillanatok alatt ráégeti a feliratot a filmre és máris nézhető

asztali lejátszón is. Tudod állítani a betű nagyságát,színét és a típusát is. Egy dolog van,amire még nem jöttem

rá, a kész feliratozott film ellenőrzése pc-n. Ha valaki netán rájön,akkor publikálja legyen szíves.Ha meg nincs

ilyen lehetőség,akkor viszont ez hiányossága a proginak.Mondjuk nekem még nem volt vele gondom.

Kiírtam dvd-re és tökéletes volt a felirat.

http://www.ipon.hu/utils/AVIAddXSubs

Tündérvirágok, azt mondjátok el nekem, hogyan lehet a felirat méretét átszerkeszteni nagyobbra, hogy a dvd lejátszóm aviban nagyobb feliratot mutasson, mert kicsi a felirat.

Ezekkel a progikkal én csak a félkövér, dőlt meg aláhúzott dolgokat tudom szerkeszteni, de ez kevés, de a felirat méretét nem.

Tehát egy felirat szerkesztő, átalakító kéne amivel átállítom a felirat méretét.

Vagy ha ezek is jók erre akkor írjátok már le lépésenként, köszi.