Jump to content
PirateClub.hu

CoD2 vagy BF2


Levelup
 Share

CoD2 vagy BF2  

288 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Szerintetek a Call of Duty 2 vagy a Battlefield 2 a jobb játék?

    • Call of Duty 2
      217
    • Battlefield 2
      71


Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szerintem a kettőt ilyen formán ne hasonlítsuk össze. Mert akkor még berakhattál volna gémeket nyugodtan például a Medal of Honort minimum beraktam volan még. Sőt ha ilyen VSes párbajt akartam volna akkor CoD VS MoH -ra csináltam volna a helyedben.

 

Módosította Raziel#666
Link to comment
Share on other sites

Hát a CoD2 annyiban jobb, hogy kissebb gépigény és minden magyar szerveren megy a tört. De amugy ezt összehasonlitani tényleg nem lehet, mert a CoD2ben nincs nagy szerepe a csapatjátéknak, mint a BF2ben. CoDbna a csipás szinte semmit sem ér mert kicsik a pályák, BF-ben viszont igen veszélyes, mert ott el is lehet bújni ugy hogy nem vesznek észre. CoD-ban meg pont ez a rosz hogy csipával megyek és hiába bujok fedezék mögé nem érek semmit. A pályákon semmi magaslat nincs, hogy onnan lehessen lőni. Na meg BFben mindekinek más szerepe van és egymásra szorulnak.

Link to comment
Share on other sites

Elnézést kérek all, de a többit azért nem raktam bele, mert haverral kíváncsiak vagyunk ti melyiket nézitek jobbnak, mert neki a BF 2 tetszik jobban, nekem meg a CoD2, jah és a CoD-ban is van csipásnak 1 csomó hely :))

Pl Toujane (kedvenc) a brit kezdőtől balra fel a lépcsőn, vagy jobbra, és az 1. lépcsőn fel :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pl Toujane (kedvenc) a brit kezdőtől balra fel a lépcsőn, vagy jobbra, és az 1. lépcsőn fel :)

Ja csak egy komoly mecsen TDM-ben, két csávót leszedsz egy helyről és utánna be is támadnak ha nem figyelsz.

 

Amúgy meg ha reakció idődön és célzásodon akarsz javítani, akkor egyértelmű COD. Ott nagyobb a szerepe.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ém mind2-t próbáltam és sztem mind2-nek megvan az előnye és hátránya is!! A cod 2-ben inkább a gyorsaság,reflexek számítanak még a Bf2-ben inkább a a taktika (a nagy pályák miatt)!!! De nekem a CoD 2 tetszik jobban a gyorsabb, pörgősebb és adrenalin dúsabb játék miatt!!

Link to comment
Share on other sites

Ez kérdés? Természetes hogy a CoD 2 mert sokkal inkább multiplayer közpuntu.

-a battlefield 2 ben tul nagyok a pályák így bejárni is sok és nem alkalmasak 15 perces szösszenet meccsekre

-a a repülök eddig csaknem minden fps gémben leégtek a battledieldbe is csak bele van eröltetve.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...