Jump to content
PirateClub.hu

Bolygó


b3nC3
 Share

Recommended Posts

Kösz!!! Én még nem vok oan nagy photoshop nagyokos h ien bonyolult cuccokat 1edül kitaláljak. Meg nincs is aki a szárnyai alá vett volna PS téren, azt így maardtak a tutorialok. De mondjuk kicsit változtattam rajta, igaz nemsokat. Amúgy b3nc3 tanácsát megfogadva még rakok rá pár dolgot.

Link to comment
Share on other sites

Szép lett! (aszem láttam egy hasonló tutorialt valahol <_< )

Szerintem senkis em születik oylan profin mint te vagy.És olvastam egy pár interjút profi ps-esektől és mind tutorral kezdte.De mondomc sak te születsz photoshop szakértőnek

Link to comment
Share on other sites

Nekem naon tetszik, csak tényleg hiányoznak a csillagok! Ja meg sztem (saját vélemény) egy kicsit sötét lett az alja a bolygónak. Sztem

 

Ja és Flegetont meg tényleg vmi óriási tehetséggel áldotta meg az a jó Isten.

Nekem is adhata belőle egy kicsit. Na majd lopok tőle msn-en :D

Link to comment
Share on other sites

sztem is jó lett. és sztem is tehetsz majd rá csillagokat, meg kisbolygókat stb. jah, nekem nem tetszik a kék körvonala (ha az a "sugárzása" vagy a fénye akart lenni, bocs, de lehetne hasonló színű, mint a bolygó.) én földgömbes tutort láttam mát. ilyet még nem :blink:

ui.: klassz lett

Link to comment
Share on other sites

srow, itt egy kis bolygólecke :)

http://www.tutorial.hu/content/view/508/25/
http://users.atw.hu/airboy/tutorials/tutorials/world.html

jah, a másodiknál így a szöveg nem látszik, de megkeresheted a tutort a www.airboy.atw.hu -n, vagy beillesztheted wordbe stb.

Módosította Gabi89
Code tag
Link to comment
Share on other sites

a második tutornál úgy csintam józan paraszti ésszel már amennyi maradt itt este :D :D :D hogy kijeleöltem és eltudtam olvasni! amúgy kösz szépen de én úgy általánosságból mondom a ps korrepetálást!

Link to comment
Share on other sites

Szerintem senkis em születik oylan profin mint te vagy.És olvastam egy pár interjút profi ps-esektől és mind tutorral kezdte.De mondomc sak te születsz photoshop szakértőnek

Nem születtem szakértönek csak, elötte sok kézi rajzot csináltam de unalmas lett, a ps t emg akkor kezdtem kb mint amikor a gigára regeltem, akkor lett netem és sok szabadidőm. Amugy van amit jobban csinálnak nállam is (pl sigeket nem tudok olyan jókat csinálni, mondjuk nem is nagyon érdekel a téma).

 

Csinálhatnál egy galaxist azt megdobhatnád pár köddel meg valamillyen ürbázist és faszás kis kép lenne.

Ha gondolod van egy Babylon x nevü ürbázisom igaz nincs rajta material de ha festel neki akár adobeval sütin néz ki.

Ja és a kék izé a légköre lenne de marsnál tényleg furcsán néz ki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...