Jump to content
PirateClub.hu

Vámpírok


TL8ez
 Share

Vámpírok  

134 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Te hiszel-e a vámpírokban?

    • Igen
      61
    • Nem
      73


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ez egy érdekes kérdés. Nézzük azt, hogy mi is a vámpír, ki soroható be ebbe a fogalomba.

Én azért szavaztam igenre, mert van 1-2 buggyant ember aki annyira be van kattanva, hogy a vértől teljesen begerjed és iszik belőle. Az ilyen embernek elmegyógyintézetbe van a helye.

Ha ezeket nevezhetjük vámpiroknak akkor hiszek benne, de ha a film béli vámpírról beszélünk akkor nem.

Link to comment
Share on other sites

Igen de te lelkeket szívsz :) Tényleg az miben jobb mint a vér? :D

 

De én vámpír voltam míg hús-vér voltam, és én is vért szivattyúztam. Mivel hogy már nem anyagi lény vagyok, csak tudok vándorolni a szellem és anyagi világ között. Ezért szívok lelkeket, mely erősít engem az anyagi világban maradásban és persze növeli a képességeimet.

 

A viccet félre téve. Teljes mértékben nem hiszek bennük.

Link to comment
Share on other sites

az biztos.Lehet hogy én is rettegtem esténként még egy-két éve a vámpíroktól egy horrror film után de nem hiszek bennük az tény.Ha valamilyen tudós figura nekem be tudná bizonyítani hogy létezik és a két szememmel látnám hogy ud vért szívni meg hasonlók és meggyőződnék róla hogy nem kamu és nem valami vizuális effekt akkor elhinném....de így bizonyíték nélkül nem hiszem el semmi pénzért sem :huh::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

perszehogy hiszek a vámpírokban.hisz midnenki tudja hogy léteznek..csaképp nemigazán vámpír a nevük..csakannak szólítják őket.vérszopó denevérek..ők a vámpírok ^^' kis apró dögök rárepülnek az állatokra ismétlem csak állatokra és kiharapnakegy paró részt az állatból aztán nyalogatjáka vért ennyi :) haamásik vámpira célzol ami ember óriási fogakkal abbais hiszek.nicnskizárva hogy léteznek :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hát szerintem nincs...legalábbis nem sűrjen látok :D:P Ha van meg nem is akarock :):D talán az a kastély vagy mi ami románba van lehet h igaz h volt de azon kivül nem naon hiszek benne...

Link to comment
Share on other sites

Én nem hiszek bennük, bár szeretnék hinni az okult dolgokba! Régensokat foglalkoztam a témával... Szerintem azt, hogy a vámpírok lettek a legújabb akciók főhösei egyenesen röhelyesnek tartom! Nektek erről mi a véleményetek?

A denevérrel kapcsolatban annyi, hogy a "vérívó" denevérek (t5udtommal) csak amerikai barlangokban élnek. A hazai fajta rovarokkal táplálkozik.

De ezen az alapon lehet vámpír a píóca, a kullancs és a szúnyog is. Szerintem a vámpír szó mindenképp emberre utal!

Módosította Ferion
Link to comment
Share on other sites

Szerintem vannak:P:P:P:P:P:P

 

Najó kimondottan a vámpíros könyvek miatt.Imádom az Anita Blake - vámpírvadászt, Darren Shann könyveit és Anna Rice könyveit.:D:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...