Jump to content
PirateClub.hu

Ahogyan egy randinak kezdődnie kell!


Gabesz
 Share

Recommended Posts

Ahogyan egy randinak kezdődnie kell

 

Mindig figyelj rá oda, amikor randit beszélsz meg egy lánnyal, hogy a találkozó lehetőleg a randi helyszínétől kb. 5-10 percnyire legyen. Semmiképpen ne durr bele módon az étteremben, moziban, stb. találkozzatok, hanem mindig már előtte valahol!

 

Ami viszont még fontosabb, hogy semmiképpen ne menj a lány elé a világ végére! Azzal csak azt mutatod ki felé, hogy egy papucs vagy, aki annyira éhezik már egy barátnőre, hogy mindent megtesz érte, hogy "elbűvölje". Egy hosszú közös utazás alatt ráadásul teljesen kellemetlen környezetben töltitek el az első fél órát egymással, ami semmi jóra nem vezet. Lehetőleg a célhoz közeli villamos / busz / metró megállónál találkozzatok, ahonnan már csak gyalogolni kell. Egy rövid séta kettesben jobb bevezető, mint mondjuk egy fél órás zötykölődés a hangos, koszos, sötét metrón.

 

Amikor a találkozó helyszínén meglátod a csajt, nézz a szemébe már távolról, mosolyogj rá, köszönj neki, és adj neki puszit. Ezután egy határozott mozdulattal fogd meg a kezét, és kézenfogva kezdjetek el sétálni.

 

Ha rögtön az első pillanatban nem teszed egyértelművé számára, hogy ez egy randi, és vagy annyira magabiztos, hogy megfogod a kezét, akkor könnyen azt hiheti, hogy 1) vagy egy gyáva, félénk alak vagy, aki még a kezét sem meri megfogni vagy 2) Nem is randira hívtad valójában, hanem csak barátkozni akarsz vele, és ehhez mérten végig barátként tekint majd rád.

 

Lehet, hogy az első pillanatban furcsának fogja találni a dolgot, és megpróbál szabadulni valami átlátszó indokkal (orrot fúj, benyúl a táskájába valamiért, stb.) de ez ne tántorítson el! Amint újra felszabadult a keze, fogd meg újra, és sétáljatok kézenfogva! Hidd el, értékelni fogja, és teljesen oda lesz tőle!

 

Az úton persze végig beszélgessetek valamiről, mindenképpen kerüld el a kínos csendet (lásd. a technikák a kínos csend elkerülésére című cikket).

 

Ha alkalmazod ezt az egyszerű módszert, akkor mire megérkeztek a randi helyszínére, már elő lesz készítve a helyzet, és sokkal felszabadultabban tudtok ellenni, és kezdeni valamit egymással.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

sziasztok! hááááát én nem értek egyet a leírtakkal. nekem egyáltalán nem tetszen ha egy fiú az első randin megfogná a kezemet. az érintés számomra egy erotikus mozdulat, és arról nem is beszélve, hogy egy számomra még ismeretlen pasi ne akarjon magabiztosan birtokolni, és magáénak tudni! ismerjük meg egymást szépen, lassan, és járjuk körbe egymást, és érezzünk rá a másikra. és, hogy a kezemet meg akarja fogni, azaz érinteni, az egy legyen egy beleborzongós, áramütéses pillanat, ami szinte zavarbahozóóóó, és magával ragadóóóóó!!! szeretném, ha megkapnám a megfelelő jelzéseket, ingereket, cukkoljon fel a pasi a személyiségével, csinálja úgy, illetve alakítsa úgy a helyzetet, hogy akarjam őt, és szinte én akarjam megérinteni. nekem kell az előjáték, az hogy fussuk a köröket, és húzza a mézesmadzagot előttem, és érezzem azt, hogy küzdenem kell érte. az, hogy neki is küzdenie kell értem, az meg evidens!!! szóval nem szeretem előre megenni a desszertet, inkább csak belekóstolnék finoman, megízlelném. de ez én vagyok, és így szubjektív vélemény egy csajszika szemszögéből. szipi :D:P:lol::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Az első mondatom csak vicc volt. De nem tudom amúgy, hogy a kihívó vagy visszafogottab csajokhoz megyünk oda inkább. De a valójában szép nő, felöltözve is szép. ;) És gondolom nem kell mondanom, hisz te is tudod; hogy valójában a külső alpján megyünk oda valakihez álltalában. Hát személy szerint engem még nem szólítottak le(ha jól emlékszem), csak szemeztek velem és én kezdeményeztem beszélgetést.

Link to comment
Share on other sites

Hát személy szerint engem még nem szólítottak le(ha jól emlékszem), csak szemeztek velem és én kezdeményeztem beszélgetést.

 

 

szia kedves razi! nincs gond, hisz ami késik, az nem múlik................. :D:P:lol::rolleyes: szipi

 

Link to comment
Share on other sites

Hát mikor először látok meg egy csajt, nem az agya miatt megyek oda hozzá, hanem, azért mert jól néz ki, de szerintem ezzel mindenki így van. Mivel sajnos nincs olyan tehetségem, hogy belelátok más agyába, marad az alak.

Ha ezzel megbántottam a lányokat, nyugodtan szidjatok, mivel ez így van és kész.

Szerintem a csajok is először azt nézik meg, hogy a csávó hogy néz ki, és utána meg hogy a fa**a kilóg e a cipőnél a földre :D :D :D:P :P :P hehehehehe

Hát igen még mindig nem vagyok normális, de ez van :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

szia metalgun! sajna nektek nagyon fontos a külcsín! :(:( fontos a vízuális élmény a számotokra! én, személy szerint nem azt nézem meg, hogy hogy néz ki egy fiú. nekem fontos, ahogyan megszólal, hogy milyen szöveggel indít, hogy mennyire választékosan dumál, rugalmas-e, feltalálja-e magát, mennyire tudja feloldani a kínos helyzetet stb............ és ha megnyerő a modora, és elvarászol a személyisége, akkor nézem meg őt közelebbről. szipi :D:P:lol::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

szia darxky! te most ezt komolyan gondolod?? nálad egy randi úgy kezdődik, hogy részegen mész el rá??? elárulod, hogy miért? igénytelen vagy? vagy csak a csúnya nők jutnak neked, és sokat kell innod??? elég érdekes hsz-id vannak................ :(:( szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Ezután egy határozott mozdulattal fogd meg a kezét, és kézenfogva kezdjetek el sétálni.

 

Nem kötekedésképpen, de ezzel sztem pont elszúrni lehet egy randit.. Ha rögtön az elején a csaj kezét próbálod megfogni, és visszautasítja, akkor lőttek az egész hangulatnak sztem.

Link to comment
Share on other sites

Egy kis ismerkedés, beszélgetés, és ha érzed, hogy megvan a kölcsönös szimpátia ( a csaj sokat mosolyog rád, stb... ), akkor lehet eséllyel pályázni a kezére... Ha megfogtad a kezét, akkor 5 percen belűl elcsattanhat az első csók is :P Legalábbis ezek az én tapasztalataim :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Azért szipinek hálával tartozunk :) ellát minket tanácsokkal a női szemszögből is köszönjük :) Am az én véleményem is az h azzal csak elbaxod a dolgokat ha rögtön megfogod a kezét, úm. " letámadod" nyugi. találkozol, a szemébe nézel, viccelődsz.. tény h minden pasi először a külalak miatt akar talizni.. ez van, férfiszokás, minden 7. mpben a szexre gondolunk! :)

Link to comment
Share on other sites

Ezért nem vagyok én híve a "randinak". Én azt szeretem, ha előbb összebarátkozunk, megismerjük egymást és barátnak tekintjük egymást az elején. (persze olyan barátnak, akivel még több is lehet.) Irtózom a megszervezett, kitervelt randiktól. Persze miután már haverok vagyunk, elhívhat bárhova, mozi, vacsi, színház. De ne egy ilyen "randin" kezdjünk el ismerkedni! Annak nincs túl sok veleje! SZERINTEM persze! De szerintem csiga is, szal... :)

Link to comment
Share on other sites

sőőőőőt! az nem is érdekel engem, mert nem szeretem az olyan pasikat, akik a testemért jönnek oda hozzám. szipi :(:(

 

hát miért menjen? :blink:

annyira tele van már a tököm az ilyen "belsőmért szeressen" stb. képmutató szövegekkel(ez most nem Offolás lenne)

de amikor meglátsz 1 srácot mi tünik fel rajta? hogy milyen értelmes, kedves, bunkó mindegy,

vagy az hogy jól néz ki?

elősször igenis a külsőségek számítanak!!!

talán 1es esetekben nem de az ilyen ritka!

Link to comment
Share on other sites

Szerintem ez nem "képmutató szöveg", de az tény, hogy elsőre tényleg a külső az ami megfogja az embert, nyilván én fiú szemszögből beszélek de szerintem a lányoknál is többségében így van. Hisz tényleg nincs agybalátó képességünk, így az ismerkedés, vagyis a belső megismerése azután indul meg, hogy a külsőt vonzónak találtuk.

 

Ha már korábbról ismered, és barátok vagytok és ebből kezd kialakulni valami akkor, tényleg kevesebbet számít a külső, hisz akkor nem azzal ragadod/ragad meg elsőre.

És ha tényleg nagyon tetszik a másik személyisége, akkor szerintem valahogy külsőre is szebbnek látod. Legalábbis velem előfordult már, hogy egy lány tök nem volt az esetem külsőre, de annyira kedves lett számomra, hogy mégis vonzónak tartottam.

Link to comment
Share on other sites

hát miért menjen? :blink:

annyira tele van már a tököm az ilyen "belsőmért szeressen" stb. képmutató szövegekkel(ez most nem Offolás lenne)

de amikor meglátsz 1 srácot mi tünik fel rajta? hogy milyen értelmes, kedves, bunkó mindegy,

vagy az hogy jól néz ki?

elősször igenis a külsőségek számítanak!!!

talán 1es esetekben nem de az ilyen ritka!

sajnálom, ha így érzed, de nem vok képmutató, legfeljebb mások az igényeim, és az emberi értékeim, és nem használok rád derogáló véleményt. én csak a saját véleményemet képviselem, mihez viszont ragaszkodom, és nem óhajtok változtatni rajta külső behatásra. nem kötelező egy véleményen lennünk. de én nem nézem a külsőt, legalábbis nem fog meg az, hogy jól néz ki! totál hidegen hagy. kifejezetten taszít engem. és attól, hogy vmi feltűnne rajta, az még nem azt jelenti, hogy el is fogadnám pasinak, bejönne nálam, vagy nyert ügye lehetne nálam. egy mosoly, egy hozzámszólás, egy gesztus sokkal többet ér nekem, de az nem füg össze a kinézettel!!! külsőségekkel nem tudnak levenni a lábamról. sem a jóképűség, sem a márkás cucc nem jön be, nem tudnak nálam hódítani. bocsi, ha egyéni a véleményem........ szipi

Link to comment
Share on other sites

nagyon szépen megköszönöm az elismerést........... :blush:

és itt még hozzá is tenném, hogy kifejezetten menekülök az olyan pasitól, akin első látásra látszik, hogy nem a szemembe néz, hanem vmelyik más testrészemet pásztázza, és nem mosolyog, hanem csöpögteti a nyálát, sőt már messziről rámugrana, és alig várja, hogy hozzám érhessen, vagy taperolhasson. :angry: mert ugye egy randinak nem ezzel kell kezdődnie. :( hanem egy jópofa kis spamelo beszólással vagy megközelítési módszerrel. szipi

Link to comment
Share on other sites

és szipinek + int igaza van :D bár sztem is erős úgy kezdeni h rögtön kézfogás max utánna lehet de akkor se bizti :D am sztem a legtöbb ember külsöt nézi először ha elsőre látsz vkit mondjuk utcán akkor sztem ha yol nézki lehet h oda mész lehet h nem de elsőre tuti h szipi veled is volt oan h külsőre + teccet majd +ismerted és v bejött v nem :D és az tény h a csajjal kell dumálni nem a mellével :D

 

am lol h majdnem minden topicban + lehet találni szipit XD

Link to comment
Share on other sites

lehet, hogy ebben is egyedi vok, de úgy alakult az életemben, hogy külsőre egyik pasim sem tetszett. menekülök a szépfiúktól, akik el vannak telve maguktól, mert azoktól nem kaptam semmit sem emberileg, csak önteltséget, önimádatot, de a szerényebb fiúktól viszont sok emberi értéket, kedvességet, megértést stb..... a külsőségek nagyon taszítanak, talán azért, mert magamon is tapasztalom, hogy milyen sokat lehet vele elérni, és ez alapján ítélik meg sokszor az emberkéket, és az nem ad nekem igazi dolgokat. :( szipi

Link to comment
Share on other sites

sajnálom, ha így érzed, de nem vok képmutató, legfeljebb mások az igényeim, és az emberi értékeim, és nem használok rád derogáló véleményt. én csak a saját véleményemet képviselem, mihez viszont ragaszkodom, és nem óhajtok változtatni rajta külső behatásra. nem kötelező egy véleményen lennünk. de én nem nézem a külsőt, legalábbis nem fog meg az, hogy jól néz ki! totál hidegen hagy. kifejezetten taszít engem. és attól, hogy vmi feltűnne rajta, az még nem azt jelenti, hogy el is fogadnám pasinak, bejönne nálam, vagy nyert ügye lehetne nálam. egy mosoly, egy hozzámszólás, egy gesztus sokkal többet ér nekem, de az nem füg össze a kinézettel!!! külsőségekkel nem tudnak levenni a lábamról. sem a jóképűség, sem a márkás cucc nem jön be, nem tudnak nálam hódítani. bocsi, ha egyéni a véleményem........ szipi

Kvazimódó is jófej volt, mégsem kellett senkinek

Link to comment
Share on other sites

ne hari akta, ha én más vok mint amit megszoktál, de ezen a tulajdonságomon sem óhajtok változtatni, mert akkor nem én lennék......... én, én vok, és csak a saját véleményemet képviselem, nem másét. és nekem tényleg nem kellenek a magamutogató szépfiúk, és a hozzá tartozó allűrök. bocsika :) szipi

Link to comment
Share on other sites

nah! lehet hogy mégis van vmi ebben a cikkben! pedig én hülyeségnek tartottam hogy első pillanattól meg kéne fogni a csaj kezét az első randin...

tennap volt egy csajjal az 1. randink, a főtéren talákoztunk, ott még csak puszi volt meg még semmi érdekes, aztán mikor onnan elkezdtünk gyalogolni egy beülős kis helyre, láttam hogy kicsit szótlan, megkérdeztem tőle hogy min gondolkodsz? erre ő:

"hát most éppen azon hogy meg kéne fognod a kezem!"

:blink:

nah mondom ezen ne múljon :D

ez kb 100 méter gyaloglás után volt :D aztán éjfélre vittem haza, és el is csattant az első csók :wub:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...