Jump to content
PirateClub.hu

Angol labdarúgás


Clark
 Share

Recommended Posts

  • Replies 500
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nem tudom mit kell itt szarzenálozni meg ilyenek. Bármelyik csapat kikaphat. A United is kapott már ki kis csapatoktól. És mindig a tabellát kell nézni hogy lássuk a csapatok eddigi teljesítményét.

Most akkor miről beszélünk ? <_< ;)

 

Persze az arzenált nem lehet szidni csak a Chelsea-t ! <_< Ezen akadok ki mindíg <_< !

Link to comment
Share on other sites

polip14:én nem mondom,hogy szar csapat az arsenal,csak hát ugye az új stadion miatt mindig el kell adniuk a legjobb játékosokat...de attól függetlenül azt mondom,hogy bajnokesélyes

 

robinho11:neked mennyire igazad van :D amíg nem volt ott ronáldó addig egységes csapatként működtek...de most,hogy ottvan ferguson papa az összes támadást ráépíti...a mostani meccsükön is csak 1 jogtalan 11-essel szereztek vezetést...

 

chosennek is igaza van...

Link to comment
Share on other sites

de én nem s szídtam a Chelsea-t :huh::D szerintem ők is jó csapat ,sőt mondjuk kevés olyan csapat van az angol bajnokságban amelyiket nem szeretem. Csak a sok jó közül az Arsenal az én kedvencem. Még a henry-s időkben megfogott a játékuk meg anno a sikereik. :)

Link to comment
Share on other sites

Hull city lealázta az szarzenált :D:lol: ! Még gólt sem rúgtak ! Szerencse volt az az öngól :P:lol: !

 

Nemhiszem h szarzenálozni kéne, ez csak az értelmi szintedet tükrözi... ;)

 

Amúgy meg bárki megnyerheti a PL-t, még nagyon az elején vagyunk, nem szabad leírni senkit, a Hull City nyert az Arsenal ellen, de ez nem tragédia, más nagycsapatok is kaptak már ki. Tavaly a MU hasonlóan kezdett mint idén és mégis elég szép szezon volt a tavalyi, számukra. Általában a kisebb csapatok, jelen esetben a Hull City a nagyobb csapatok ellen mint az Arsenal jobban felkészülnek, bizonyítani akarnak, most kerültek fel. Sikerült is nyerniük, nincs verhetetlen csapat.

Amúgy polip14-el egyetértek.

 

Ennyi lenne az észrevételem.

Link to comment
Share on other sites

jogos...valóban le cselziztem a Chelseát... :D ...olyan szinten útálom h azt lese tom írni, a mencseszterrel és a liverpúllal együtt... :) ...sőt még azt is hozzá tettem h szutyerák cselzi :lol: , de én nem is kötöttem bele abba h te szarszenáloztál...csak ezzel az "alázni" szóval nem vagy tisztába és az nem tetszett...

 

Link to comment
Share on other sites

Te kifejtenéd hogy míért nem szereted a MU-t és a CFC-t? és ne a sablonos dumákkal gyere(pénz stb)!

 

asszem ez tök egyértelmű...azért mert Arsenal szurkoló vagyok...nem sok csapat van az angol bajnokságban akivel még szimpatizálok!, vannak csapatok akiket kifejezetten útálok, vannak olyanok akiket kevésbé....

A pénzes dolgokat nem mondom, az Arsenalnak is van elég pénze...

 

polip14 te lehet h szerencsétlen vagy én biztos nem,... nem tom mit kell leragadni ennél a cselzi,szarzenál dolognál...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...