Jump to content
PirateClub.hu

Juventus


iserf
 Share

Recommended Posts

Hát jah , hihetetlen hangulat van ebben az évben minden Juve meccsen , az össze játékos szerint csoda hangulat van az új stadionban , meghát mindenkit a Juve meccsek érdekelnek , h hogyan vitézkednek a zebrák... :) Amúgy a Seria A-ban drasztikusan csökkent meccsre járók száma , lassan a B-be több lesz , át rász**tak h kizártak minket... ;):D

 

Jah majd elfelejtettem , vezetjük a B ligát ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 684
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nagyon jó látni h 15 forduló elteltével a lista élén állunk!és a bajnokság végéig ott is maradunk!

amúgy akit érdekelnek a gólok, videok vagy info azok ide--->

http://gportal.hu/portal/jooolap/

 

jah még valami....hétfőn csak unalomból bekapcsoltam a tv-t és a sport1en volt...pont olasz összefoglaló volt és kimentem 2percre a szobából...mikor jövök vissza akkor látom h a Juventus- Verona meccs összefoglalója megy!nagyon meglepődtem!remélem minden héten lesz ilyen!természetesen az összefoglaló végén volt ez! :)

Link to comment
Share on other sites

Így lesz ! :D Milan is jó nagy bajban van (én inkább kedvelem a Milant mint az Intert) , de ahogy hallom Berlusconi maffia papa , belenyúl a zsebbe , és venni akar pár játékost (jobb későn mint soha :lol:<_< ) , és még 1 pletyka h Lippi lehet Ancelotti utódja a padon...Nah azért ez remélem kacsa , mert Lippi neve összeforrt a Juvéval! :)

 

Trezeguet: Ibrahimovics és Vieira a futball örömlányai!

 

 

Nem hiszem, hogy jobban fognak azokra a játékosokra emlékezni, akik mindig a könnyebb utat választják és nem szenvednek sosem. David Trezeguet kritizálta a mostanában az Inter mezében remeklő két egykori Juve-játékost. Én nem érzem túl jól magam a másodosztályban, de nem viselem a mi általunk megszerzett bajnoki cím trikolorját egy másik csapat mezén, zárta kemény kritikáját a francia csatárfenomén.

 

Nah szal csatárkérdés megoldva B)

 

DP_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Del Piero a Rambo! :D:lol:

 

 

Jah és a legfontosabb !

 

Január 11-én újra tárgyalja a Tar a Inter 2005-2006-os Scudettójának jogoságát.

 

Remélem veszíteni fognak! ;)

Módosította guru
hanyagold a trágár szavakat! (guru)
Link to comment
Share on other sites

HÚ télleg jó látni a Juvet az élen! Jövőre pedig egy iszonyat erős csapattal térünk vissza, ami majd megállíthatatlanul fog előretörni!

Del Piero: Ő az igazi focista az ideálomban: technikás, zseniális, fenomenális és ami a legfontosabb a bajban is a szeretett csapata mellett maradt, holott bárhova el mehetett volna , hiszen nagyon tud focizni!

 

Csak azt tom mondani most is: FORZA JUVE FORZA!

Link to comment
Share on other sites

nagyon jó látni h 15 forduló elteltével a lista élén állunk!és a bajnokság végéig ott is maradunk!

amúgy akit érdekelnek a gólok, videok vagy info azok ide--->

http://gportal.hu/portal/jooolap/

 

jah még valami....hétfőn csak unalomból bekapcsoltam a tv-t és a sport1en volt...pont olasz összefoglaló volt és kimentem 2percre a szobából...mikor jövök vissza akkor látom h a Juventus- Verona meccs összefoglalója megy!nagyon meglepődtem!remélem minden héten lesz ilyen!természetesen az összefoglaló végén volt ez! :)

én is láttam már többször összefoglalót, bár mostanában nem nagyon érdekel a foci, de a juve eredményeket mindig figyelemmel követem =) bár az se lenne rossz, ha minimum a sport2 közvetytene 1-2 meccset :P

 

Trezeguet: Ibrahimovics és Vieira a futball örömlányai!

Nem hiszem, hogy jobban fognak azokra a játékosokra emlékezni, akik mindig a könnyebb utat választják és nem szenvednek sosem. David Trezeguet kritizálta a mostanában az Inter mezében remeklő két egykori Juve-játékost. Én nem érzem túl jól magam a másodosztályban, de nem viselem a mi általunk megszerzett bajnoki cím trikolorját egy másik csapat mezén, zárta kemény kritikáját a francia csatárfenomén.

 

Január 11-én újra tárgyalja a Tar a Inter 2005-2006-os Scudettójának jogoságát.

 

Remélem sz**ni fognak! ;)

igaza van trezeguet-nek.. telje smértékben egyetértek vele. most, h ez a jópár játékos elment, egyre kevésbé kedvele őket =) forza del piero, gigi, nedved! forza juve! a scudettót meg vissza akarjuk kapni ;]

Link to comment
Share on other sites

Olasz lapértesülés szerint elképzelhető, hogy a jelenleg az olasz második vonalban szereplő Juventus az idény végén leigazolja Robinhót, a Real Madrid brazil labdarúgóját. Corriere dello Sport Stadio című olasz sportnapilap úgy tudja, hogy az ügyben a két klub már felvette a kapcsolatot egymással. Az újság szerint a madridiak szeretnék a közeljövőben leigazolni az óriási tehetségnek tartott argentin származású, de francia állampolgár, 18 esztendős Gonzalo Higuaint, s így nem lesz akadálya Robinho távozásának. A lap azt állítja, hogy a brazil csatár nem találja a helyét Madridban, viszont "rajong" az olasz futballért.

 

Ez már egyre valószínűbb hír , szal bízzunk benne , mert sztem Robinho nagyon jó gyors , teknikás játékos!

Kicsit kigyúrja magát az olasz futbalhoz és jó is lesz ! :D Csak attól félek h megy mondjuk 1 Materazzi azt reccss...

Link to comment
Share on other sites

Olasz lapértesülés szerint elképzelhető, hogy a jelenleg az olasz második vonalban szereplő Juventus az idény végén leigazolja Robinhót, a Real Madrid brazil labdarúgóját. Corriere dello Sport Stadio című olasz sportnapilap úgy tudja, hogy az ügyben a két klub már felvette a kapcsolatot egymással. Az újság szerint a madridiak szeretnék a közeljövőben leigazolni az óriási tehetségnek tartott argentin származású, de francia állampolgár, 18 esztendős Gonzalo Higuaint, s így nem lesz akadálya Robinho távozásának. A lap azt állítja, hogy a brazil csatár nem találja a helyét Madridban, viszont "rajong" az olasz futballért.

Hát a Robinhot szivesen látnám az Olasz élvonalba Juve mezbe hisz 1etértek veled technikás gyors brazil "varázsló" mer tud egy két jó cselt ő is szal jöhet!

 

ForZa ItaLia

hát igen, nem lenne rossz, már csak azért is, mert...... csak :P nem kimondottan szeretem, de technikás játékosnak tartom, és még fiatal is. talán mégjobban feldobná a juve játékát; del piero, és a két fiatal - bojinov és robinho -, de persze ez csak egy elképzelés :)

Link to comment
Share on other sites

hát igen amikor Robinho átigazolásáról hallottam megörültem!egy jó játékosról van szó DE erősödnie és híznia kéne!nagyon vékony alkat és könnyen el tudják sodorni és azt bizony nem fújják be a bírok mert test test ellen megy!úgyhogy ha jön akkor sok spagettit kell ennie! :lol::)

Link to comment
Share on other sites

jah, vagy ha az sem hat, jöhet a mágyhár gulás :D

amúgy hamarosan kezdődik a meccs, azt hiszem figyelemmel fogom kísérni, ha máshonnan nem, a www.livescore.com -ról igen. amúgy nem tudtok vmi steamet vagy akármit, ahol lehet nézni a meccset? :huh:

 

köv. hsz

 

elhalasztották a meccset. az ok:

 

Két ifjúsági korú labdarúgójának tragikus balesete miatt elhalasztották a másodosztályba sorolt Juventus pénteki Cesena elleni torinói bajnokiját.

 

Olasz hírügynökségi beszámolók szerint a 17 éves futballisták a Juventus edzőközpontjában található kis tóból próbáltak meg kihalászni egy labdát, amikor beleestek a pár fokos vízbe, leállt a szívük és megfulladtak.

 

A Gazzetta dello Sport című lap hivatalos honlapja úgy tudja, hogy Alessio Ferramosca és Riccardo Neri az áldozatok. Az edzés után ők vállalták, hogy összeszedik a labdákat. A csapattársak akkor kezdték el keresni őket, amikor feltűnően hosszú ideje nem értek be az öltözőbe, de már csak a holttesteket találták meg.

 

A tragikus baleset miatt valamennyi olasz első- és másodosztályú bajnoki egyperces gyászszünettel kezdődik a hétvégén.

Link to comment
Share on other sites

Szomorú...

Amúgy én annyiból nagyon örülök a másodosztálynak, hogy elment Capello.

Mióta én a Juventusnak szurkolok az egyet jelentett Lippivel a kispadon és Del Piero-val a pályán. Most legalább D.D. részét képezi annak a csapatnak amit annó megszerettem. Ja és arra a kijelentésre, hogy nincsennek sztárok csak annyit tudok mondani jelenleg három olasz világbajnok van a csapatban. Köztük a legjobb kapussal a világon(nem hiszem, hogy ezt bárki vitatná)

Link to comment
Share on other sites

Két hír:

 

Trezeguet unja a másodosztályt

 

A Juventus francia támadója, David Trezeguet nem sok kihívást talál a Serie-B osztályban. David Trezeguet szíve szerint már a nyáron távozott volna az olasz másodosztályba sorolt Juventustól, ám akkor a sok távozó miatt nem engedték ?t el. Nos, a francia ismét jelezte, alaposan át kell gondolnia a jöv?jét, mert a Serie-B semmi kihívást nem jelent számára.

"Nem nagy öröm a másodosztályban szerepelni, túl alacsony a színvonal - mondta Trezeguet. - Nem lesz gond a feljutással, ám egyel?re nem látom, hogy mi lesz a további srosom. Februárban az ügynökömmel és édesapámmal hárman leülünk a klub képvisel?ivel, de addigra szeretném kideríteni, hogy mia csapat szándéka velem. Ha az élvonalban megfelel?en akarunk teljesíteni, akkor januártól er?sítenünk kell."

Ismét nyomoz az ügyész a Juve ellen

 

Gondatlanságból elkövetett kett?s emberölés gyanújával indítottak vizsgálatot. A torinói f?ügyész tudni akarja, hogy kiket terhel a felel?sség a Juventus 17 éves labdarúgóinak, Alessio Ferramoscának és Riccardo Nerinek pénteki haláláért. Az ügyészség vizsgálja, hogy az utánpótlásedz?k megfelel?en vigyáztak-e a rájuk bízott ifjú futballistákra, s miért csak másfél órával az elt?nésük után kezdték el keresni a - mint kiderült: az edz?tábor tavába fulladt - játékosokat. Jean-Claude Blanc, a Juventus sportigazgatója, Maurizio Schincaglia utánpótlásedz?, Lorenzo Frison kapusedz?, Renato Opezzi, az edz?központ vezet?je és Alessandro Sortone, az elhunyt futballisták ügynöke kapott idézést az ügyészi meghallgatásra.

Forrás: PannonW@p

Link to comment
Share on other sites

A bwin.com nev? internetes fogadóiroda él?ben közvetíti a bolognai mérk?zésünket.

 

A mérk?zés megtekintéséhez regisztrálnotok kell az oldalra, amit itt* tehettek meg majd utána ki kell keresnetek a találkozót, fogadnotok nem muszály valamint számlát nyitnotok sem. Jó szurkolást, és szórakozást.

 

*

https://www.bwin.com/registration.aspx?zoneid=7691

 

forrás:

http://gportal.hu/jooolap

Módosította guru
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...