Jump to content
PirateClub.hu

Bleach


Grimmjow01
 Share

Recommended Posts

Mivel láttam egy pár embert akik szeretik a Bleach-et, gondoltam csinálok egy Topicot ahol kibeszélhetjük magunkat. Kinek ki a kedvence és miért, kit utál és miért, kedvenc helyszín,kedvenv rész, egyszóval minden ami Bleach-el kapcsolatos!!! Nekem speciel a kedvenceim GRIMMJOW, Aizen, Gin és Hitsugaya. Ja és Nelt is bírom... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 998
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Csütörtökönként van új rész, pénteken már van hozzá felirat, és talán a következő hét péntekén lesz szinkronizálva is! De bővebb és pontosabb infoért fordulj az Animax-hez :lol: Ichigo Full Power? Mint amit Ulquiorra ellen mutatott? Mert az valóban nem volt semmi!

 

Jahh azt el is felejtettem, hogy szerintem az eredeti hang sokkal jobb mint a magyar, és feliratosan legalább már másnap meg is tudod nézni!

Link to comment
Share on other sites

kuky! Én mióta nézem az ncore-ról szedem őket feliratosan. Ha nincs senki, akitől tudnál +hívót, akkor szólj! Egyetértek, vannak elég unalmas részei, például ezt a Lurichiyo-s szálat abbahagyhatnák már és visszatérhetnének Aizenhez...! Áh télleg Kenpachi is nagy arc, bírom, a hadnagyát is!

Link to comment
Share on other sites

kuky! Én mióta nézem az ncore-ról szedem őket feliratosan. Ha nincs senki, akitől tudnál +hívót, akkor szólj! Egyetértek, vannak elég unalmas részei, például ezt a Lurichiyo-s szálat abbahagyhatnák már és visszatérhetnének Aizenhez...! Áh télleg Kenpachi is nagy arc, bírom, a hadnagyát is!

 

hát semmi ismerősöm nincs akinek lenne meghívója n-core-ra... :(

ugyh szólok:$ :D

am nekem a bountós részek sem teccettek annyira a felét ott kiis hagytam... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Egyik ismerősömmel beszéltünk beszélgettünk egy igen érdekes felvetésről: A 183. részben Ukitake Juushirou (13.kap) és Kyouraku Shunsui arról beszélgetnek, hogy ha ez így megy tovább, akkor Soul Society teljes káoszba lesz, az őrosztagok egymás ellen fordulnak stb. Na most! Mi van akkor, ha ezeket a szálakat is és Lurichiyo megölését is Aizem tervelte ki, h ogy Soul Society ezzel legyen elfoglalva és ne tudjon felkészülni Aizen támadására??? Hmm? Mi a véleményetek? :D

Link to comment
Share on other sites

Ezzel az a baj h ezek a Lurichiyo-s részek fillerek és csak azért vannak h az anime ne érje utol a mangát am a történethez semmi köze és nem is az eredeti készítő csinálja szal nem hinném h beveszik a történetbe. Ha vége lesz akkor onnan folytatódik a történet ahonnan abba maradt.

Link to comment
Share on other sites

A Bleach-ben nincs olyan, h jó és gonosz. Mindenki a saját igazáért harcol! Amúgy Aizen él, ez a kardjának a tulajdonsága, h bármilyen illúziót fel tud állítani. Ergo csak látszat volt, h meghalt! Míg úgy látszott, hogy halott, elbújt a 46ok Központi Termében és várt.

Link to comment
Share on other sites

Huppsz! Bocs mindenkitől, nem emlékeztem, hogy ez még 126 előtt van! Okra semmi pánik, lesz még izgalom és rejtély bőven! Addig is! Szerintetek Ichigo ilyen formában valóban lesz az anime-ben vagy csak valami ügyeskezű rajzolta saját magának?

 

 

http://kepfeltoltes.hu/view/080817/Rise_Tenshagaigyaku_Zangetsu_by_vinrylgrave_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Amúgy ki hol tart a Bleach-ben, csak hogy tudjam mit szabad mondani és mit nem?! :unsure::)

Link to comment
Share on other sites

Huppsz! Bocs mindenkitől, nem emlékeztem, hogy ez még 126 előtt van! Okra semmi pánik, lesz még izgalom és rejtély bőven! Addig is! Szerintetek Ichigo ilyen formában valóban lesz az anime-ben vagy csak valami ügyeskezű rajzolta saját magának?

 

 

http://kepfeltoltes.hu/view/080817/Rise_Tenshagaigyaku_Zangetsu_by_vinrylgrave_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

hú hát ez durva lenne :rolleyes:

am sztem még tuti fog fejlődni mert hát... ;)

Link to comment
Share on other sites

Igen, ez a Lurichyo-s story nincs a mangában - nem olvasom a mangát én is csak úgy hallottam - ezek csak ilyen filler részek, hogy hosszabb legyen és a sok rajongó már a haját tépje, hogy mi lesz akkor az Aizen-es szál folytatása... :angry::D

 

Na végre! Már csak 3,5 óra és Bleach 184!!! Majdnem elvonási tüneteim vannak már! B)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...