Jump to content
PirateClub.hu

Virtual Tuning


myke
 Share

Recommended Posts

Gondoltam csinálok egy egy ilyen topicot.

röviden egy két dolog a VT( virtual tuning) -ról:

a VT egy auto, motor, kamion képszerkesztő programmal való tuningolása. :)

 

akkor kezdeném is az egyik VT-mel:

 

-törölték-

 

és az tuningolt: változtatások: felni csere, ültetés, karbon tető, szárny, szinezés, matricázás, bodykit ..asszem hirtelen ennyi..

 

-törölték-

 

véleményeket és további képeket várom!

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ha már feldobtátok a témát, én gyüjtöm az ilyen képeket.

 

Ezen az oldalon van minden, tutorial, képek .....

Nézelődjetek, frankó oldal.

 

Hát myke nem a legjobb, de én még ilyet sem tudok. Nem is akarok ilyennel kinlódni. Még sokat kell gyakorolnod. Ami jó az a karbon és a szinezés. A matricázás nem a legjobb. A kited nem jött össze bár azt a legnehezebb megcsinálni. A leültetésnél vigyázz a kerekek kormányozhatóak legyenek. Meg amugy is utálom akoppra leültetett kocsikat, egy kis teleszkóp út kell azért.

Link to comment
Share on other sites

csá

és valaki letudná írni hogy hogy kell ilyen VIRTUAL TUNINGOT csinálni vagy pedig msn timcsi69@nidocom.hu mert én 1 BMW M3 akarok és kell hozzá 1 másik fénykép vagy csak erre kell rárakni a spoilereket?????

 

csá

és valaki letudná írni hogy hogy kell ilyen VIRTUAL TUNINGOT csinálni vagy pedig msn timcsi69@nidocom.hu mert én 1 BMW M3 akarok és kell hozzá 1 másik fénykép vagy csak erre kell rárakni a spoilereket?????[attachmentid=758]

Link to comment
Share on other sites

és valaki nem tud 1 tutorialt mert onnan minden menne mert van 1 angol oldal ahol minden meg van csak nem vagyok annyira jó angolból

és lenne még 1 kérdésemha példáulleveszem az 1 kocsiról a spoilert akkor hogy rakom rá a másik kocsira????

és flegeton nem bírnád megmutatn9i az alapokat??ha van rá időd?

Link to comment
Share on other sites

Én nem merek ilyet próbálni.

De itt egy link.

Itt ha jól emlékszek vannak how-to leirások.

 

Hátha valakinek hasznára vválik.

http://www.hvtm.hu/

Módosította Gabi89
Direkt link használata tilos.Máskor használj Code tagot. [code] [/code]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hát anyira nem is rossz (de miért akartad utánozni az enyém? az nem jó mert elkezdik öszehasonlítgatni a kettöt)!

A spoiler az tökéletes, az elsö spoiler (ami az ütközö, nem tudom mi a neve régen undergrundoztam) azon nagyon látszik hogy nem ott volt pláne ahol a kerék van azon a részen a torzítani kellet volna a térhatás miatt is (probáld kicsit elmosni vayg halványítani rajta) meg elmosodás is van mellete, a lámpákara ne rakj fényeröséget mert attol fakó hatása lett inkább más szin + sötétítés (de érzéssel) az oldalso dolog (amit megnint nem tudok hogy hívnak) az emg életlen gondoom rossz vagy kicsi volt a kép amiröl szedted, az ajto nekem nem megy hozzá de ha már beraktad akkor kicsit nagyobbra és lejeb kellet volna, felnit is szerezhetél volna rá valami táposabbat, a motorháztetön néhol nem jol jelölted ki.

Meg a BMV logot eltüntettem és az oldalán azt a szelözö dolgot, szerintem csunyák, meg ha már itt vagyunk akkkor valami festést is adni kellet volna neki.

 

Ha osztályoznom kellene akkor egy 3-4/10 est adnék rá (enyémre 6/10est adnék abban is van hiba de nem égetem magam a leírásával és nem is különösebben érdekel).

Várom a következö munkákat és persze ennek a javítását :) ! (szeretek kritizálni ez gondolom látszik)

Link to comment
Share on other sites

nem tudnál pár kocsis képet küldeni ami neked van????pl:msn-en

még azt szeretném kérdezni hogy hogyan csináltad az oldarára azt a frankó grafitit vagy mit???

 

Nekem nincs valami sok kocsis képem, de neten rengeteg van virtual és sima tuning témában is.

Az oldalára sok féle képpen lehet csinálni de azt pl rétagmód álítással csináltam lágy fényel, de maszkolásal is meg lehet csinálni (Ica: már megtanultam mi az, néha hasznos), és a radír segítségével is de még mindíg az elsö a legegyszerübb.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...