Jump to content
PirateClub.hu

Virtual Tuning


myke
 Share

Recommended Posts

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hmm.

A spoilert lentebb és beljebb igy rohadt szélesnek kellene lenie, a szin az szerintem jó.

De az oldalsó cucc emg az elsö ütközö nagyon rossz képminöség (mondtam a karbont ha nincs más) meg az elsö ütközönél mi az a fekete leecsetlés, a felni is rossz minöségü azt meg probld sötétíteni, az oldalsó festés tökéletes,

Link to comment
Share on other sites

gerencsér: a karbon tökéletes az elsö ütközön sok a maszatolás az oldalsó cucon meg látszik hogy rosszab minöségü kéröl szedted a spoilert meg kicsit bentebb és az éleiröl radírozd ki az a feletés cuccot, a felni és amatrica is jó!

 

Ugribugri: neked is majdnem ugyanazok a hibák (min gerencsérnek és amiket eddig is vétettél), és ha már a a radírt használod akor szebben tüntesd el a spoiler nem látszó részeit, ami nem tetszik az aneonféyn 1 blúrt vagy maszatolást feltétlen kellet volna.

 

Elküldhetnétek az eredeti képeket a mailomra! :)

Link to comment
Share on other sites

neon fényezéssel csináltad mármint át tetted OVERLAY-re??????

 

Nem simán CTRL + U és 2x (piros - zöld) és ott csináltam átmenetes maszkota matrica overlayes.

 

Nincs szakmám (egy középfoku programozoi vizsgám van) jövöre megyek egyetemre vagy föiskolára (DE - GANF) de ott is PRG irányban ugyanis kicsi hazánkban nincs számítógépes grafikával foglalkozó felsöfokú képzés.

Képzömüvészetire meg nem megyek mert nem a halálom után akarok pénzt keresni!

Link to comment
Share on other sites

Gondolom csak a motorháztetöt meg sz oldalát csináltad!?

Ha már ecsetet használsz akor kicsit kisseb méretben a motorháztetön meg fekete - 0 átmenettel húzz egy kis vonalat is hogy ne legyen anyira éles a tükrözödés a beesö részeken, amugy a beesö részeken a felö részein sok az árnyéknak szánt fekete terület.

Link to comment
Share on other sites

...flegeton, nem kell több vt-t csinálnod...

Kössz a fementést!

(arra értettem hogy nem szeretek sablonszerüen gyártani semmit és nincs kedvem folytatni eg ydatrabig, esetleg ha lessz valami atom szép kocsi amit eltorzítanék)

 

Ugribugri: tom hogy kimaradtd itthoniban már megcsináltam miután felraktam de nem volt kedvem megint felmásolgatni, de most hogy leszoltad felmásoltam!

Amugy amit csináltaál már nincsenek olyan hibáid mint amik voltak.

De: az elsö ötközö még mindeíg nem passzola karbon rálóg a szüröre, és a szinek tul élénkek olyan nagyon mesterséges hatása van, lehet hogy csak az eredeti foto volt ilyen, ha ezt leszámítjuk akkor csak az elsö ütközöt kell megpreparálnod és jó lessz!

Link to comment
Share on other sites

Rács mintát lehet csinálni kismiliót (én még nem csináltam a VThez egyet se), ha nem tudod hogy kell akor a video tutorialt nézd emg abban van saját minta készítés.

Az elsön tul világos a karbon és nem szeretem ha elvakítanak a 2.kon meg a rácsa az nem az igazi, nem rossz csak árnyékold be rendesen mert igy olyan mintha az elejre feszítették volna ki, a feliratot meg kicsit dontsd meg a karoszériának megfelelöen.

Link to comment
Share on other sites

Az üveg jó a neon majdnem, a karbonra vigyázz hogy néhol átfedések vannak és látszik hogy nem fért bele egybe (csinálj karbon mintát és a réteg módot álítva tudod használni ugy mint a kivágott karbon alapot) a felni olyan minthe el lenne mosodva, a matrica jó habár nekem nem tetszik más hiba nem nagyon van kivéve hogy akijelölések nem valami pontosak. (látod Clark 2 hete kezdte és le fog pipálni hétvégén valami szupert kell alkotnod B) ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...