Jump to content
PirateClub.hu

MotoGP


grabo
 Share

Recommended Posts

Rossi nem az a jó rajtoló de úgy érzem megnyeri a Laguna Secai futamot! Stoner ha nem első akkor biztos 2. sztem,3.helyért mindenképp óriási csata lesz,az esélyesekhez odasorolom még Toselandet mer jó helyen van! Go Vale!!! Hayden télleg Lucky VB volt abszolut!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 576
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

én nem bírom pedrosát olyan álszent meg kis nyomi. Stoner meg Rossi a szinpatikus nekem és emiatt imádom nézni ahogy csatáznak máma este igaz későn van a futam de tuti érdemes megnézni mer állati komoly meccs lesz:P

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Laguna Seca végeredmény :

 

1 - Rossi

2 - Stoner

3 - Vermuelen

4 - Dovizioso

5 - Hayden

 

Rossi olyan motorozással nyert amiért méltán viseli a Doktor nevet ! Stoner egyetlen hibája elég volt hogy Rossi 7 körrel a vége előtt nyugodtan száguldhasson elől !

Link to comment
Share on other sites

d0005DAFC8cadd7398fc6.jpg

 

Nem akármilyen bejelentésre került sor szerda délelőtt egy elegáns budapesti szállodában: 2009-től öt éven keresztül hazánkban is rendeznek gyorsaságimotoros-világbajnoki futamot! A versenynek a Marcali közelében épülő Balatonring ad majd otthont.

 

 

140 ezer ember az nem semmi. Jó sok bevételt jelent majd ,kíváncsi leszek majd a jegyárakra. :)

Link to comment
Share on other sites

Őő nem írtam a Laguna Seca-i verseny után,most már elmondom h Rossi fantasztikus volt remek,csodálatosan húzta a Yamaha-t apró esélyt adott Stonernek de ő nem élt vele igaz a Ducati gyorsabb volt,de remek volt Rossi,Stoner még nem hideg profi hisz elrontotta de biztató a srác! Tudom h világbajnok :D de a Doktor Úr mégis csak jobb és hidegprofi,mondjuk a dugóhúzó kanyar majdnem megtréfálta de átjött rajta! Gratula Rossi,Go Dottore!!!! Ezt kell folytatni és meglesz a 8. ^^ Lorenzo megint nagyot esett,sajnálom szegény kölköt!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
GYORSASÁGIMOTOROS-VB, CSEH NAGYDÍJ

125 KCM, RAJTSORREND

1. TALMÁCSI Aprilia 2:09.870

2. TEROL Aprilia 2:10.588

3. IANNONE Aprilia 2:10.589

4. SMITH Aprilia 2:10.652

5. DI MEGLIO Derbi 2:10.791

6. CORTESE Aprilia 2:11.024

7. ESPARGARO Derbi 2:11.030

8. CORSI Aprilia 2:11.227

9. GADEA Aprilia 2:11.276

10. OLIVE Derbi 2:11.341

 

Csak így tovább Talma!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Hali !

 

Sajna nem láttam az időmérőt , de nagyon örülök Talma pole poziciójának ! ;) Nagyon remélem hogy holnap nyerni fog Gábor ! ;)

 

A többi kategóriában remélem a kedvenceim újra villantani fognak !

 

A 250-ben Barbera már csak a Team Tóth motor miatt is ! :)

 

A Moto Gp-ben pedig Vale azaz a Dottore Rossi remélem elkalapál mindenkit ! :)

Link to comment
Share on other sites

125: Talma remek volt és Bradley Smith is,Corsi és Meglio szerencsére nem villogtak! Gadea feltámadást vároK!

250: Simoncelli továbbrais remek formában úgyhogy GO MARCO!!! És persze Barbera! Kallio és Bautista fuj fuj

800: Stoner megint remekül motorozott,de Rossi lefogja verni! Hopkins szenzációs a Kawával,Lorenzo Pedrosa Dovi naon eltűnt ma!

 

Jó versenyeket vároK!

Link to comment
Share on other sites

Sajnálom Talmát,jó volt pedig...

Debon meg 1 favágó..istenem ien mázlistát,Simoncelli csak 3. :S Sajnálom,végig drukkoltam neki de az a 2 pffffff spanyol leverte az utcsó kanyarba :S legalább még vezeti a vb-t a gyök Kallio előtt! A dobogón rákacsintott a Bautistára a Debon --> lefordítom = Jól kilöktük a köcsög olaszt... Hát sikerült is..

 

Szerk.: Stoner kicsúszott NA VÉGRE--> a Doktor úr leiskolázta a mezőnyt,Elias és Capirex 2-3^^ grat nekik és Westnek is! furi verseny,furi sorrend de jó volt :D

Módosította Juninho
Link to comment
Share on other sites

talma: nem ezt vártam,nem sok esélyt látok a címvédésre.

250: nem láttam a futamot de örülök a végeredménynek :D

800:rossi megint csak úgy nyert hogy stoner kiesett :( nem értem mi van ezzel ,nem szokott ennyit esni <_< Pedrosa egy jó rajt után csak szenvedett :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...