Jump to content
PirateClub.hu

Divatzenekar-e a KoRn és a Slipknot?


Psychooo
 Share

Divazenekarnak tartjátok ezt a két zenekart?  

174 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. KoRn

    • Igen
      57
    • Nem
      117
  2. 2. Slipknot

    • Igen
      63
    • Nem
      111


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szerintem viszont mindkettő az. :) (megindokolnám, ha a nemek is meglennének :))

 

(bár tegyük hozzá, h. a Korn az én szememben kevésbé)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem egyik sem az,ha azt nézzük,h mióta csinálják...Akkor még nem volt divat...De a Slipknot-nak az újabb dalait sem arra kell fogni,h a közönséghez szól leginkább...Hisz Corey hangja sem bírja örökké :)

Link to comment
Share on other sites

Szeritem egyiksem az. A divatzene sztem naon nem innen indul. A TH meg a Nothx, inkább.

Eleve a KoRn meg a SlipKnoT olyan dolgokról énekelnek aminek értelme van és róluk szól. Meg mikor még ők kezdték még divatzene sem volt. Ez a sz*rság is csak most jött be :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nem a *** nem divat zene! nézz végig az utcán minden kis **** slipknotos poloba mászkál mer h az milyen menő h véres! én személy szerint mindkettöt szeretem de tény h divatzene! attol még jo ;)

Módosította spirituell
A fórumon tilos a káromkodás és egyéb sértő kifejezések használata!
Link to comment
Share on other sites

Én láttam már sok kornos és sklipnotos arcot, akiknek (első ránézésre) semmi közük nem volt ezekhez az együttesekhez, de ettől függetlenül szerintem se divatzenekarok, mert akik tényleg szeretik ezt a fajta zenét, azok nem azért szeretik mert jól van feldobva.

Ellentétben például a Tokio Hotel- lel. :angry:

Van egy kis különbség nem?

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Én abszolút minden zenét meghallgatok, véletlenül találtam a Korn-ra, de sztem egyáltalán nem divat zene!!! Vannak dallamosabb, "lágyabb" zenéik, de alapjába véve naggggyon messze vannak a divattól. A párom szerint annyira zörög és üvölt és annyira "dallamtalan", hát egy divatzene meg pont arról szól, hogy jól a füledbe másszon. Meg ha jók az infóim, már nagyon régóta zenélnek, és télleg nem TH.

A szövegekről nem tudok nyilatkozni, mivel az angolom kevés, h megértsem.

 

kellemes napot!

antvi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Lehet, hogy a Slipknot nem a legigényesebb zene, de attól még lehet jó. És egyáltalán nem divatzene, az MTV megkérte őket, hogy írjanak rádióbarátibb számokat, erre megírták a Heretic Anthem-et. Csinál ilyet egy divat zenekar?

 

A KoRn viszont tényleg nagyon süllyed Head kilépése óta. Amilyenek a mostani koncertjei... Borzasztó! Az a sok mellékzenész nagyon nemkéne oda, a háttérvokáltól meg feláll a szőr a hátamon. Kellett volna keresniük egy másik gitárost és kész.

 

És a pólók: én nem látok gyakran Slipknotos pólós embert, inkább TH-sat ill. NT-set, de szerencsére úgy látom ezek is kezdenek már lemenni.

Link to comment
Share on other sites

Szomorú, hogy rengeteg ember ezekkel azonosítja a rock zenét.

Szomorú, hogy rengeteg "rocker" ezekkel azonosítja a rock zenét, közben a többségük még nem is hallot Jimi Hendrixről, fogalma sincs, hogy a Led Zeppelint eszik-e, vagy isszák...és még sorolhatnám.

 

Itt most nem az a lényeg, melyik az "igazi" rock, hanem hogy miért nevezik ezeket sokan divatnak. Bár ha belegondolok, van valami abban amit írtál. Ez a rész talán megmutatja, hogy miért divatozzák le ezeket a zenekarokat: "rengeteg "rocker" ezekkel azonosítja a rock zenét". Szal az a rengetek "rocker" csak ezeket ismeri, és ezeket hallgatja. Viszont a dalszövegeik nem olyanok mint pl a TCS-nek mostanság. Bár új kornt albumot nem is hallgattam meg, pedig meg van. Na mind1 =)

Link to comment
Share on other sites

sztem egyik se lenne az, de a sok tudatlan hülyegyerek aki azt se tudja miez a stílus elkezdett slipknot ill. korn meg stb. polókba keménykedni és emiatt nagyon sok ember számára divat lett mind2... <_<

 

egyébként egyiket se szeretem...

 

am TH meg a no thx sztem 1általán rock pláne nem metal...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...