Jump to content
PirateClub.hu
Sign in to follow this  
Cruel

Én képeim :)

Recommended Posts

Sziasztok! Most regeltem, de egyből megtetszett ez a topic, szerintem nagyon jó!! :) Íme tőlem néhány kép, kezdő vagyok még, bármilyen tanácsot szívesen fogadok, ha valaki valamiben módosítaná csak hajrá! kíváncsi vagyok :) Igazából nagyon egy kaptafára készültek a képek (angel project :)) de talán valakinek tetszeni fognak ;)

post-67076-1178823179_thumb.jpg

post-67076-1178823230_thumb.jpg

post-67076-1178823447_thumb.jpg

post-67076-1178823601_thumb.jpg

post-67076-1178823629_thumb.jpg

:) nekem nagyon tetszenek.. főleg az utcsó3.. (csajok is jól mutatnak rajta.. :P )

a 2. nál túl sok a zaj..

Én nem hallom azt a zajt a 2. képnél :lol:

Nekem is tetszenek a képek :)

hülye.. :wacko::lol: (értsd pozitívan.. :P )

Meglesz ;):lol:

Cruel!

Ha esetleg van még hasonló képed, csak bátran oszd meg velunk :)

hu nagyon szépek a képek és a képen lévö csaj is szép :)

köszönöm mindenkinek. a képen látható csaj is szép jah, kár h nem járt velem :angry::D

Hehe, és mutattad neki a képeidet? Tuti hogy a nyakadba ugrana :D

Amúgy az utolsó tetszik a legjobban, azt nagyon eltaláltad. :)

Grat;)

Nekem az utolsó előtti tetszik a legjobban :D

Az uccsó 2 az szép. a többi nem igazán teccik, de 5letes és szépen ki vannak dolgozva

Utolsó ami jó a többiben van hiba. Azért jó az utolsó, mert ahogy fénylik a szárny és s felkarján is van egy kis fény és ezért tényleg hihetőbb mint az elsőn ahol nem hat a testre semmi fény, nem válik ki a képből. Utolsó előtti is majdnem jó. A zajos köré tény valami keretet és egyből hangulatosabb lesz és ha lehet a keret részbe írd a szöveget.

igen-igen, de az utolsón is wan egy aprócska baki, hogy az a csaj hibája, wagy Te rontottad el azt nem tudom, de a jobb oldala a csajnak kicsit, mintha el lenne törwe, csekkold le, lehet a fénykép ilyen alapból, de akkor jawítsd ki, am nagyon faja. Grat. ;)

Egyértelműen a legutolsó a legjobb a többi nem sikerült vmi jól... Naon jót nevettem a 4. képen :D retikülös angyalka :D majd ha belejössz a PS-be töröld le a tasiját... mindenestre csak így tovább! én is csináltam ehhez hasonló képet: http://www.deviantart.com/deviation/60758816/ Flegeton: nem prozom magam csak reklámozok :P

Itt tényleg csak reklámozol, nem is szóltam be. … Még.

Cruel: a 2. at megcsinálod kerettel?! Meg talán egy égetett papírszél is jó lehet, ha nem akarod rajzolni csináld ecsettel.

köszönöm a tippeket. elhiszem hogy sokaknak nem tetszik csak az 1-ik, vagy az sem :D nem vagyok profi :( sajnos elég nehéz ps-t tanulni, nincs sok ötletem így tudás híján, ha a neten meg látok valami nagyon jó képet akkor elkezdem csinálni de szintén tudás híján elakadok valahol akkor nem nagyon van aki tud segíteni :(

m33ck: az a kép hibája, alapból ilyen :(

glevis: jaja a retikült nem tudtam eltüntetni :D meg róla sajna csak ilyen sz*r képem volt :S

flegeton: igazad van, kipróbálom az égetett keretet :happy:

természetesen amikor egy csaj meglátja ezeket az angyalos képeket egyből kell neki is, szal csináltam még valakinek :D:D bevallom most már marhára unom az angyalkákat :D ezekben sincs semmi extra :S valahogy el kéne jutnom 1-ről a 2-re :D azért megmutatom...

http://www.kepfeltolto.hu/2007/8/13/44tj.jpg

http://www.kepfeltolto.hu/2007/8/13/44tk.jpg

köszi az eddig válaszokat :rolleyes:

sok magyar tutor van, meg a fórumon is megtalálható pár jó shopos emberke és ha kérdezel biztos segítenek.

A mostani angyalkás kép: a szárnyai nem jól álnak kicsit még igazgatnék rajta.

a bal szárnya el van csúszva jobbra szal nincs középen.... a jobboldali szárnyát pedig vedd kissebre egy picit! itt is kell alkalmazni a perspektivikus nézetet. mellesleg nem teccik a kép lekaphattad volna szebb pózból is de ha nem te csináltad akk mind1.

flegeton: a magyar tutorok nagyon alapok sztem. de külföldi oldalak sem viszik túlzásba.

glevis: egyik képet sem én csináltam. ilyet küldött hogy erre tegyek szárnyat ennyi, szóval a beállás az ilyen :S

ezt meg csak úgy most délután összedobtam: http://www.kepfeltolto.hu/2007/8/14/467a.jpg

annyira talán nem rossz csak a henna árnyékait elrontottam túlságosan elüt az arcától, kijavítani meg nincs kedvem így marad :D

Nem rossz, nekem tetszik :D

csak annyit tegyél meg javítsd ki az angeles képben a perspektíva hibát! sztem jó ez a hennás kép az árnyékok is jók! de fel lehetne még tubózni ilyen pici villámefektekkel a hennán belül ilyen vékony sárga töréseket belevinni mind1 nemmuszáj csak 5let így is naon szuper! egy hiba: a mutató ujj és az áll érintkezésénél felesleges sötétítés, árnyékolás van ott belóg vmi sötét cuccos. jöhet a többi képed! :D

Fsza lett, csak a padot ott hagyhattad wolna a popsija alatt! :) Grat.

Megint cska azt mondhatom :) Mester taníts :D

egész jó kép lett :)