Jump to content
brigi1

Tablet pc

Recommended Posts

Valaki segítsen!

Vettem egy Myaudio Tablet Series 808DCC készüléket és sehogy sem akar a jelszóval védett wifi routerra, felcseszett már agyilag! Lehet rossz a wifi adapterje egy zsír új készüléknek?

Lehet, és myaudionál nem is kell annyira meglepődni ezen. Factory reset után próbáld újra, ha úgy sem jó, szervíz.

MyAudio eléggé kritizált gyártó, bár elég jó MP3 lejátszója van, de tablet fórumokon, "független" teszteken se nagyon dícsérik.

1,5 éve vettem aukciós oldalról egy noname tabletet, hasonló gondja volt, illetve szeretett lefagyni, újraindulni vagy néha el sem indulni.

Überoid-ot telepítettem fel rá, azóta tökéletesen megy.

Egyetértek tiger105-tel, factory reset, és ha nem megy szervíz.

Ha pedig a szervíznél felb.sszák az agyad, mondván nincs ennek semmi baja, és véleményed szerint már nem vesztesz semmit, ha bukik a garancia, akkor próbáld ki az Überoid-ot.

Bár a leírásod alapján a wifi router lesz hibás, vagy hardverben, vagy szoftverben (szoftver frissítésre van lehetőséged?)

Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy tablet gépet szeretnék venni és van egy választott gépem is eddig a Novo7 Elf2 ,ha valakinek van véleményét le tudná írni meg a tapasztalatait ? :) Köszönöm :)

Myaudio, Novo.. a számítástechnikában életemben nem találkoztam ezekkel a nevekkel. Ha minőségre törekedtek, akkor az Asus illetve a Sony tableteket javaslom.

Sonyt akarnék a legjobban csak pénztárcám nem engedi asust meg annál inkább :/ :D