Jump to content
StandoFF

Fejhallgató/headset

Recommended Posts

Üdv emberek!

Játékra, filmnézésre vennék 5.1-es headsetet, olyan 20 ezres határig.

Én ezt néztem ki:

http://www.users.hu/Fejhallgato-Audio-csatlakozoval/Saitek-AX-PRO-Dolby-5-1-Gaming-Headset-TRIGA611B-Gamer-Fejhallgato-42050-p42050.html

Mit gondoltok erről? Vagy esetleg mit tudnátok ehelyett ajánlani?

Köszönöm a válaszokat előre is!

El kellene döntened, hogy inkább játékra akarod, pontosabb irányokkal, vagy filmre/zenére jobb hangminőséggel. Ezek a "gamer" fejhallgatók szinte semmire nem jók, csak meghallani a 8 irányt (ami versenyszerű játéknál nem hátrány). Ha mindenképpen 5.1-et akarsz, akkor ajánlom ThermalTake eSPORTS Shock One-t, vagy a Speedlink Medusa-t. Viszont ha tudnál szerezni használtan egy Roccat Kave-et, az lenne a legjobb.

Köszönöm a segítséget! Kave-t nem találtam vaterán elviselhető áron (drágábbak voltak, mintha boltban venném), újonan 25 körül mennek. Medusa-ból melyiket ajánlod inkább? A simát, vagy az USB-set?

Ha PC-hez kötöd, akkor a jack dugósat választanám. Alapvetően megbízhatóbb a jack, ráadásul kevesebb procit használ. A hangminőség is a jack mellett szól - már amennyiben számít ez valamit ilyen kategóriánál...

Az egyedüli érv az USB mellett, hogy ha van egy hangrendszered, akkor ki-be húzogatni a dugókat minden alkalommal macerás tud lenni.