Jump to content
PirateClub.hu

XIII. Link- és Fórumellenőrzés


szaszanagy
 Share

  

8 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Mikor is kezd?djön

    • augusztustól
      4
    • szeptembert?l
      4


Recommended Posts

Elérkezett az idő, hogy ismételten rendbe rakjuk a fórumot. Ebben az évben a tárhelyek folyamatos törléseik miatt nagy mennyiségű link vált elérhetetlenné. Ezeket ki kellene szűrni az aktív linkektől.

A kérdés adott, mikortól kezdjük el? Hsz.-ben írjátok meg, hogy kb. mennyi időbe telik mindenkinek a saját témáit kitakarítani.

 

A kinek segítség kell, jelezze és biztos akad majd olyan akinek lesz a saját témáin felül még ideje.

 

Link to comment
Share on other sites

Szia!

 

Én valamikor szeptember közepétől, végétől érnék rá jobban. Nagy a hajtás munkahelyen.

 

XXX-részlegen rajtam kívül még 3-an vannak, de elég sok a téma. Meglátom hogy haladok, ha időm is engedi betudok segíteni más fórum részen is majd.

Link to comment
Share on other sites

Én az elkövetkezendő hetekbe jópár napot itthon leszek úgyhogy nekem ez a mostani időpont felel meg leginkább.

Link to comment
Share on other sites

Én most egy hétig nem érek rá, de utána ráérek. A filmeket át tudom nézni, a játékokban ketten vagyunk és szerintem be tudok segíteni máshol is. (Ez lesz nekem az első ilyen nagy "takarítás", szóval egy minimális tájélztatást kérnék a menetéről.)

Link to comment
Share on other sites

Köszi :)

Gondolom a halott linkes warncsökkentéses akció megint életbe fog lépni. Ez csak a nagy fórumrészeknél aktuális, jól gondolom? (Nekem szerintem nem fog kelleni, berakok 600 hsz-t egy oldalra, ctrl+f-el átnézem a www vagy http-k után megnyitogatom őket és kész)

 

Még annyit, hogy a halott link dolog a képekre is vonatkozik? (Mert akkor kicsit tovább tart, de még mindig gyorsan megoldható)

Link to comment
Share on other sites

szia

 

igazad van, indítsuk el az ellenőrzést és akkor október 1 legyen mondjuk a tervezett befejezési idő

 

szerintem maradhat, annyi különbséggel, hogy a figyelmeztetések számát nem tudjuk vezetni, mert a warn.php nem megy vagy mindenki magának vezeti

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...