Jump to content
PirateClub.hu

Apple iPhone & iPod Touch & iPad


Hef
 Share

Recommended Posts

  • Replies 542
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ehhez még annyit, hogy az iphone képernyője nem a nyomáson alapul, hanem a bőr mikrorezgéset érzékeli. Tehát ha egy cerkával bökdösi valaki, ne csodálkozzon ha nem fog menni. :P Hogy hol olvastam, már nem tudom, de mondták is nekem. :)

Link to comment
Share on other sites

Nálunk ha nem garanciális gond van vele pl. leesik és elreped a kijelző nem javitják! Lehet venni másikat. ;) Magyarul ha elromlik miután lejár a gari vagy megcsinálja a tulajdonos maga,vagy kidobja a kukába.

Magyarorzágon is igy van? Van rá szerviz aki garancián kivül is megszereli (habár ha jól tudom ezeket nem szerelik hanem cserélik)?

Link to comment
Share on other sites

nekem van iphone-om, még az első kiadás és azt ha leejted a földre nem reped meg a kijelző elég strapabíró telefon szóval nem nagyon tudod fizikailag tönkretenni ha csak nem dobod be a fürdőkádba :D , egyedül az aksival vannak gondok egyeseknél fél-egy év után, de asszem azt 10 ezerért kicserélik.

Link to comment
Share on other sites

Nálunk ha nem garanciális gond van vele pl. leesik és elreped a kijelző nem javitják! Lehet venni másikat. ;) Magyarul ha elromlik miután lejár a gari vagy megcsinálja a tulajdonos maga,vagy kidobja a kukába.

Magyarorzágon is igy van? Van rá szerviz aki garancián kivül is megszereli (habár ha jól tudom ezeket nem szerelik hanem cserélik)?

szerintem ez mindenhol a világon így van.. az nem garanciális hiba, ha leejted. ha meghal benne a 3G chip mondjuk, akkor minden további nélkül cserélik, de amit te okoztál azt nem..

asszem Pesten az xms-nél lehet próbálkozni szervízeléssel.

Link to comment
Share on other sites

Kamerába jobb, RAM-ba, ROM-ba és prociba nem tudom. iPhone-ba nekem csak a kezelhetőség tetszik, jó lenne csak nem ennyi pénzért főleg úgy hogy nagyon nem beszélek ennyit, 4GB-ot össze netezni nem olyan könnyű szóval nem használnám ki. A Meizu M8-at is iPhone Killer-ként emlegetni, majd kiderül hogy mi lesz abból meg ebből a HTC-ből, az árára leszek nagyon kíváncsi...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

vettem egyet a "telefon nélküli verzióból", egy hete használom, és meglehetősen tetszetős a kütyü, eddig csak(?) három gondom van vele: baromi drága volt, a multitasking hiánya, és a wifi egy kalap ... de utóbbit remélem hamarosan orvosolják egy frissítéssel

Link to comment
Share on other sites

Mi a probléma a WiFi-vel? :huh: Tény, hogy gyengébb, mint ami a laptopokban van, meg némelyik telefonban, de nekem még gondom nem volt vele. Egy problémám akadt mindössze, az is egyszer, hogy ugyebár nekem tört szoftver van rajta, és egyszer megelégelte az állandó piszkálásomat, és semmire nem reagált. :D Nyomtam a Home gombot, nem jött be a kép. Próbáltam a power gombot semmi. Reseteléssel oldottam meg. Van még egy másik dolog, amit ugyan ki lehet tokkal küszöbölni, de én még ott nem tartok. :D A hátulja nagyon karcolódik. Egyébként jelenleg ilyen az enyém:

 

mypod.png

Link to comment
Share on other sites

a 8as már tényleg nem olyan drága, de én 32íest vettem :)

 

Piero: wifivel baj? kezdetnek, h nem tud wpa/wpa2-es hálóra csatlakozni, aztán az érzékenysége se a legjobban van beállítva: megnézem milyen hálókat lát, mindegyik mellett csak egy csík van, ha rácsatlakozok pedig már max.. ez még így nem olyan gáz, viszont pl. fősulin az audmax-ba, már nem is látta a hálókat, szünetben kimentem a folyosóra, felcsatlakoztam, majd utána már bent is maxon volt a jel -.- ezenk-vül ha egy nyílt hálóra csatlakozok, akkor sokszor előfordul, h a pipa megjelenik a kapcsolat mellett, de a kis wifi ikon fent a sarokban nem, és így nem is lehet a hálózatot használni, csak a wifi ki-be kapcs segít.. és ezek nem csak egyedi problémák, sajna a 2G szoftja gázos :(

Link to comment
Share on other sites

Ez igencsak meglep, nekem ilyen sosem fordult elő. :o Nekem a 8 gigás van egyébként, bár ez a dolog szempontjából nem lényeges. 2.1-es jailbroken szoft, a wifi jelerősség jelzése valóban nem a legtökéletesebb, én is tapasztaltam már. Amúgy hogyhogy nem tudsz csatlakozni wpa/wpa2-re? Nekünk itthol wpa hálózat van, gond nélkül csatlakozik, havernál pedig wpa2, nála szintén probléma nélküli. :o

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Most vettem egy új 2.1es Iphone 3G-t és az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom elérni azt, hogy ne menjen fel az internetre minden kis apróságért.A 3G-t és a Fetch new datat már kikapcsoltam de még így is néha felmegy.Hogy lehetne megcsinálni hogy csak wifit használjon az internetezésre ? Le tudnád írni légyszives hogy milyen alkalmazások használnak internetet ? ( Azt tudom hogy a youtube,stocks,maps,weather,iTunes és App Store használja de a többinél nem tudom.)

A calendar,clock,calculator,és notes nem használja ugye ? Vagy az iphone mikor használ egyáltalán internetet? Csak úgy magától nem szokott felmenni és frissítgetni ugye ?

Előre is kösz.

Link to comment
Share on other sites

"A calendar,clock,calculator,és notes nem használja ugye ?"

nem használják.

 

"Csak úgy magától nem szokott felmenni és frissítgetni ugye?"

soha.

 

bár megjegyzem 3G nélkül nem sok értelme van a telefonnak.. :) azok az előnyei vesznek el amik kiemelik az átlagtelefonok közül..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...