Jump to content
PirateClub.hu

Apple iPhone & iPod Touch & iPad


Hef
 Share

Recommended Posts

  • Replies 542
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Hy!

az lenne a kérdésem hogy ezeket az iPhone-okat ki lehet-e flashelni mert nekem Amerikából hozna a rokonom nagyon olcsón és azt hallottam hogy át lehet állítani valahogy Európai hálózatra.

Én amúgy ha veszek iPhone-t sztem akkor veszek mellé egy N82-t is.A 2sztem jól kiegészítené egymást. :)

Link to comment
Share on other sites

én is úgy vennék majd iphone-ot vagy ipod touch-t hogy mellé egy jó telefont. Csak nem tudom hogy a jó telefont majd egy első generációs iphone-al vagy esetleg ipod touch-al egészítsem ki.Szerintem touch lesz mert a programokat ugyan úgy tudom használni rajta telefonálni meg ott lesz a telefon.

Link to comment
Share on other sites

Valóban, miért hordanál magaddal két dolgot, mikor egyben is megvan? Nyilván van akinek többet ér egy Nokia, de akkor ne vegyen iPhone-t. Ha lenne keret, én sem iPod Touch-ot vennék, hanem iPhone-t. A kettő ugyanaz, csak természetesen az iPod nem tud telefonálni, nincs benne kamera, bluetooth, valamint hangszóró. (Sry ha valamit kihagytam.) Jah, és az iPod emiatt picivel gyorsabb, és nem laggol azon a néhány helyen, ahol az iPhone igen. Nálam a felállás egy 8GB-os iPod Touch lesz a mostani SE k750i mellé. :)

Link to comment
Share on other sites

Mert van keret rá és minek vegyek touchot ha annak az árából kijön már egy iPhone is.

mert tök fölösleges 2 telefont hordani? :) ha annyira lóvésak vagytok inkább vegyél az iPod mellé valami agybadugós csodafülest.. a pénzt ugyanúgy elszórtad, ugyanúgy menő leszel, csak értelmes dologra ment el +30k :)

Link to comment
Share on other sites

én is azért vennék egy telefon mellé touch-t mert mint írtam már 65 körül lehet kapni míg az iphone kicsit drágább(az első generációs 90 körül van függetlenbe kevés garival..). A touch-al kihasználhatnám az ipod funkciót ,a programokat,és wifit. A telefont pedig hordanám magammal akkor is amikor nem kell a touch, kamerája jobb mint az iphone-é meg ilyenek. Fölösleges egy touch meg egy iphone egy helyen szerintem de ha megtehetném lehet vennék én is :D

Link to comment
Share on other sites

mert tök fölösleges 2 telefont hordani? :) ha annyira lóvésak vagytok inkább vegyél az iPod mellé valami agybadugós csodafülest.. a pénzt ugyanúgy elszórtad, ugyanúgy menő leszel, csak értelmes dologra ment el +30k :)

Mért szted az iPhone nem értelmes? :D

Tesómnak van iPod 8GB-s de nekem annyira nem jön be sajnos.Azért 2telefon mert mind2 tetszik és nem tok választani :D

iPhone:nagyon szép,érintős meg minden de nálam ha telefon akkor alap hogy 0-9 billentyűzet. :P

Megaztán nekem amerikából fogják hozni az iPhone-t ahhol sokkal olcsóbb.

Link to comment
Share on other sites

Az Apple bejelentette, hogy az iPhone 3G ultrakompakt kialakítású gyári töltőkészüléke bizonyos körülmények között áramütéssel fenyegethet. A vállalat arra kéri azokat a felhasználókat, hogy akik az Egyesült Államokban, Kanadában, Mexikóban, Japánban, illetve bizonyos Latin-Amerikai országokban vásároltak iPhone 3G-t, azok mostantól ne használják annak akkumulátortöltőjét. Arról sajnos nem szól a fáma, hogy körülbelül hány millió darab töltőt kell visszahívnia a cégnek, mindenesetre a magyar piacra szánt iPhone 3G telefonokat szerencsére nem érinti a probléma.

 

hát megúszták a magyar 3G-sek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...