Jump to content
PirateClub.hu

Rise of the Apes - A majmok lázadása


hankock
 Share

Recommended Posts

A 20th Century Fox közzétette az első képet a Majmok bolygója előzményfilmből, ami Rise of the Apes, azaz A majmok lázadása címet kapta. A fotón James Franco, az egyik főszereplő látható.

rise-of-the-apes-movie-image-james-franco-joblo-600x386.jpg

A Rise of the Ape napjainkban, San Francisco-ban játszódik, ahol a történet szerint egy génmanipulációs kísérlet eredményeképp drasztikus mértékben megnő a majmok intelligenciája, és háborút indítanak az emberiség ellen a Föld uralmáért. A felkelést egy Caesar nevű csimpánz (Andy Serkis) indítja el, akit emberek ( John Lithgow és James Franco, apa és fia, akik mindketten tudósok) neveltek fel.

A filmet Rupert Wyatt (Menekülők /The Escapist/) rendezi és november 23-án kerül a mozikba.

 

filmdroid

Link to comment
Share on other sites

Háááát. Én nem így emlékszem. Nem valahogy úgy volt, hogy háziállatnak tartották, majd kialakult a beszédfejlődésük?

Ha jól emlékszem Caeser a Cornelius és Zira nevű majom utóda, és időutazás után maradt itt fellázítani a majmokat. Majd átvették az uralmat. Persze csak röviden foglaltam össze. :)

Link to comment
Share on other sites

hankock

 

Az előzményt készítik addig rendben van. Csak nem látom tartalmilag hogy illeszkedik a többi majmok bolygója részhez. Azért is tettem egy rövid betekintést. Nekem nem fér össze a genetikai kísérlettel a dolog. Főleg, hogy szükségtelen az előzmény, mikor majdnem mindent tudunk! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
A Rise of the Planet of the Apes, azaz a Majmok bolygója előzményfilm hivatalos Facebook oldalán jelent meg egy 4 másodperces klip, amiben először láthatjuk, hogy fognak kinézni az génmanipuláció következtében felgyorsult evolúción átment majmok – történetesen egy csimpánz, feltehetően a főszerepet játszó Caesar. A történet napjainkban, San Francisco-ban játszódik, amikor egy génmanipulációs kísérlet eredményeképp drasztikus mértékben megnő a majmok intelligenciája, és háborút indítanak az emberiség ellen a Föld uralmáért. A felkelést egy Caesar nevű csimpánz (Andy Serkis) indítja el, akit emberek ( John Lithgow és James Franco, apa és fia, akik mindketten tudósok) neveltek fel.

Hivatalos premier 2011. augusztus 5., a rendező Rupert Wyatt.

 

 

filmtrailer

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
Háááát. Én nem így emlékszem. Nem valahogy úgy volt, hogy háziállatnak tartották, majd kialakult a beszédfejlődésük?

Ha jól emlékszem Caeser a Cornelius és Zira nevű majom utóda, és időutazás után maradt itt fellázítani a majmokat. Majd átvették az uralmat. Persze csak röviden foglaltam össze. :)

 

A könyv és a régi filmek is nyilván máshogy magyarázza az előzményeket. Ebben az új filmbe gondolom a tudomány jelenleg jellemző vonásait próbálták belevinni. Szerintem inkább látványos mozifilm lesz ez mint elgondolkoztató. De ez szinte a legtöbb mai mozifilmre jellemző, főleg akkor ha egy korábbi sikeres filmet akarnak a nevére alapozva folytatni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...