Jump to content
PirateClub.hu

ki milyen alkoholt iszik?

benssz
 Share

Recommended Posts

Azt mondja már meg valaki, hogy mi a retkemért kell tönkretenni keveréssel a különböző röviditalokat illetve borokat kólával?

A Gintonic még okés (Az alap GIN is szar.) mert azt több száz éve keverik de a többit?

• 2 years later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Azt mondja már meg valaki, hogy mi a retkemért kell tönkretenni keveréssel a különböző röviditalokat illetve borokat kólával?

A Gintonic még okés (Az alap GIN is szar.) mert azt több száz éve keverik de a többit?

Talán azért, mert vannak emberek, akik nem bírják a piát annyira, de ők sem akarnak kimaradni a jóból. Ám én 19 évesen még utáltam a vörösbort, azóta eltelt 9 év, s simán megiszom, de néha kólával jobban csúszik. Ám hasonló a szituáció a whisky kólával is. Anno 2005-ben csináltam egy olyat (én vadbarom), hogy a whiskyre konyakot ittam. Végeredmény 12 órás memória kiütés druidázással. Pálinkából csak a házi jó, azt általában télen iszok amikor kezdem érezni, hogy beteg leszek.

Ám lakótársam tavaly kipróbálta a Zombi nevezetű koktélt, na az üt rendesen, ahogy mondta (azért is kerül 1 kör 2000 ft-ba kb)

Koktélokból eddig egyet ittam amit megutáltam s egy, amire emlékszem az a Pina Colada volt. Amit megutáltam az a vodka narancs.

• 1 year later...

A tömények közül legjobban a Becherovka-t szeretem.

Jó pár évvel ezelőtt Prágában lehetett kapni a mixelt változatát Beton néven. Becherovka + tonic - valamilyen arányú keverésben. Ezt persze ízlés - és erősség - szerint mindenki kikeverheti magának. Szuper az íze. Én ugyan maradok az eredeti tiszta Becherovkánál, de csajsziknak ajánlom a Beton kipróbálását!

• Upvote 1

Én általában sört iszom, egy pár dobozzal, ha lehet ezt a karamellásat , vagy bivalyt. Ha töményezek, akkor némi jéger, vagy tekila, vagy csak egyszerűen a házi pálesz, abból még kínálat is van, családi szinten!

• Upvote 1

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...