Jump to content
PirateClub.hu

== SZAVAZÁS == Dvd borító készítő verseny == SZAVAZÁS ==


t17t
 Share

Dvd borító készítő verseny  

25 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Kinek a DVD borítói tetszenek a legjobban?

    • dstsem
      6
    • Japep
      5
    • m3jo
      12
    • lac69
      2


Recommended Posts

Dvd borító készítő verseny


1, A részvételre minden PirateClub fórumtag jogosult, aki a versenykiírás megjelenése előtt regisztrált.

2, Jelentkezni 2009. január 11. 23.59-óráig lehet itt, a témában, hozzászólás formájában. A verseny ezután indul, amint megadásra kerülnek a filmek ? 2009. január 12-én hétfőn.

3, Az elkészült műveket egy 5 tagú zsűri pontozza (külön az előlapot és a hátlapot), melynek tagjai:
bakfan, bucmac, Dj Nyakesz, donike, t17t
Aki a legtöbb pontot gyűjti össze, az nyer.

4, Minden zsűritag 0-10 pontig (0 a legkisebb, 10 a legnagyobb) értékeli a művet, külön az elő- és hátlapot, szubjektív benyomások alapján.
Minden forduló után a kiemelt témában közzétesszük a versenyzők kapott pontszámait.

5, A verseny 3 hetes, 3 fordulóból áll (1 forduló - 1 hét, hétfőtől vasárnapig), 3x2 hetes (háromszor kéthetes) és egy forduló két hétből áll, minden fordulóban 3 konkrétan meghatározott filmhez kell borítót csinálni.
Így mindenki ugyebár 9 borítót csinál a verseny során.

6, Kritériumok:
a, A borító előlapján szerepeljen a film címe. Az eredeti is!
b, A borító előlapján szerepeljen a főszereplő(k) neve ? elég annyi, hogy főszerepben: xy.
c, A borító gerincén szerepeljen a film címe (a forgalmazó céget is feltüntethetjük).
d, A hátoldalon szerepeljen ismertető a filmről.
e, A hátoldalon szerepeljen a stáblista és a szereplőgárda néhány tagja legalább.
f, Hang (angol, magyar), felirat (magyar, ha nincs a filmnek szinkronos változata), videó infó (színes, fekete-fehér film) feltüntetése, játékidő.
g, Magyarországi korhatár besorolás.
h, Vonalkód felrajzolása, melynél a számok helyén a ?by: pirate usernév? legyen feltüntetve.
i, A szerzői jogi sablon szöveg felírása?
j, Az elkészült borítóknak minimum 2000x1000 minimális felbontásúnak kell lenniük.
k, Az elkészítendő filmekhez adunk port.hu (vagy más magyar oldal), imdb.com linket és honlap címet (ha van), mely alapján a leírást, korhatár-besorolást, stb. fel lehet tüntetni.

20090103103604swat1.jpg

7, Mit kezdjünk az elkészült borítókkal?
- fel kell tölteni a pirate képfeltöltőre (2 MB-nél kisebb méretű legyen a kép!), és a linkjét elküldeni erre a címre: piratedvd@citromail.hu, a kézbesítési jelentést pipáljuk be!
Így nézzen ki:
- az üzenet témája: x. forduló ? user név (pl.: 1. forduló - pistike kész)- üzenet szövege csak a 3 link legyen

n_vtelen33.JPG

8, A borítót saját kezűleg kell elkészíteni, folyamatosan ellenőrizzük.
1 hét után bekérjük az akkori állapotot, illetve ha úgy érzi a készítő, hogy kb. a felénél tart, küldje be, hogy lássuk, tényleg ő készíti!
(pl.: 1. forduló - pistike 50%)

9, Ha az elkészült borító nem felel meg a leírásban elvártaknak (lásd: 6. pont), a pontértéke a versenyben 0.

10, A verseny első helyezettje egy db egy hónapos rapid premium accountot nyer, melynek felajánlója cserisev.
Emellett az első 3 helyezettnek, amennyiben van figyelmeztetése, akkor az eggyel csökken!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Íme a második forduló utáni részeredmény:


1. m3jo - 500

2. Japep - 492

3. lac69 - 450

4. dstsem - 417

5. GregCooper - kilépett



Köszönjük a beérkezett munkákat újólag! Mint látjátok a verseny nagyon szoros, hiszen akár 50 pont hátrány is behozható, különösen, ha néhányan olyan komoly helyesírási hibát vétenek a frontoldalon, mint ami a mostani fordulóban is előfordult két esetben. Ez bizony nagy pontveszteséget jelentett a hibázóknak.
További jó versenyzést kívánunk e kreatív kis csapatnak!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Már nagyon vártam a végeredményt!

M3jo - ra szavaztam, jogosan nyert minden tiszteletem az Övé!

Azért lac69 -et is megdícsérném, az Ő munkái nem olyan sablonosak ( ezt most jó értelemben értsd) , más szemszögböl nézi a dolgokat, nekem az Ő munkái is tetszenek!

 

Meg vagyok elégedve a látottakkal, várom a következő verseny! :)

 

Grat mégegyszer a "staffnak" is :

 

bakfan t17t

bucmac & donike

DJ Nyakesz

Link to comment
Share on other sites

Hellosztok!

 

Nos! először is gratulálok a nyertesnek m3jo-nak! Megérdemli, igényes munkák!

2x... köszönet a zsűrinek (nekünk :P ) de főleg donike és bucmac segítségét köszönöm akik mindig PM-ben jelezték nekem, ha pontoznom kellett! Igen elfoglalt ember vagyok, így megkönnyebbítettek dolgokat :)

 

3x egy jó tanács a következő forduló résztvevőinek és alapból mindenkinek: Az igényes és szép munka tükrözi a belefektetett erőt, és időt is! Voltak most is művek, amin meglepődtem mennyire szépek, és hogy mennyire eltalálta az adott emberke az ízlésemet...viszont! Volt olyan amin csodálkoztam! Igen, a helyesírási hibákra gondolok :) Emberek :) Legközelebb figyeljetek oda, és le fogok esni a székemről ha a képeiteket láthatom ;) ...

 

MÁS:

 

Nem titok én pl Japepre szavaztam, a verseny során az ő művei ragadtak meg a legjobban, de nem kivétel ez alól m3jo, dstsem és lac69 sem :)

 

Mégegyszer gratulálok minden kedves résztvevőnek!

Bye

Link to comment
Share on other sites

köszönöm szépen a gratulációkat ;)

Szeretném én is dicséretben részesíteni a versenytársaim munkáját mivel tudom nem kevés befektetett munka van a borítók mögöt.

Szval grat skacok.

 

Cseppet fényezzem magam :blush: + a következő versenyre meghozzam a hangulatott a nyereményem felajánlottam a következő verseny nyertesének....

 

Remélem többeknek is meghoztuk a kedvét az egészhez. És csatlakozzatok többen a versenyhez akinek van egy kis kedve a rajzoláshoz tervezgetéshez (tipp nekik:ha valami nem jön össze elsőre ne adjátok fel egyszer úgy is sikerülni fog)

 

"csatlakozzatok többen a versenyhez"

Hagy a zsűrinek több munkájalegyen! :lol: Csak viccelek elismerésem a zsűrinek szerintem nem volt könnyű dolguk a pontozásnál.

További kitartást nekik.

 

Várjuk a következőt.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...